توضیحات وکیل متهمان سدِ لفور درباره احکام صادره
۹۱۱۹۷۱
۰۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
۳۶۹۰ 
مصطفی ترک همدانی وکیل دادگستری حکم متهمان پرونده سدلفور را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: مصطفی ترک همدانی، وکیل دادگستری در صفحه توییتر خود نوشت: متهمین پرونده سد لفور به اتهام فراهم آوردن مرکز فساد و فحشا به ۳ سال حبس محکوم شدند.

دلایل مناسبی برای تجدیدنظر آماده ارایه کرده‌ام.

بنای قانون هم چنین نیست که اگر کسانی به دعوت، در محفلی گردهم آیند و خانمی کشف حجاب کند و رابطه نامشروع نیز انجام نشده باشد، دعوت کننده ۳ سال زندانی شود!

توضیحات وکیل متهمان سدِ لفور درباره احکام صادره

تمام تلاشم در پرونده سدلفور اثبات این نکته بود که هیچ کدام‌شان قصدی در جریحه دار کردن عفت عمومی نداشتند چون اساسا سفرشان به قصد تفریح در جایی دنج به دور از دید همگان بوده و تنها اشتباهشان کشف حجاب چند لحظه ای برای گرفتن عکس با زوجشان بوده است.

انصافا همه به این اشتباه اذعان و حتی درخواست بخشش و تخفیف داشتند.

توضیحات وکیل متهمان سدِ لفور درباره احکام صادره

اما بهرحال دادگاه تجدیدنظر محکومیت جزای نقدی و ۷۴ ضربه تازیانه را برای این ۱۷ نفر قطعی کرد. بنا بمراتب بالا از مقامات قضایی استانی و کشور درخواست ورود به این جریان را خواهم کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1398/07/05
غلط کردن کثافت کاری هایشان را در فضای مجازی جهت پُز دادن پخش کردند، سه سال حبس حقشان است تا درس عبرت دیگر بی غیرتان شود.
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1398/07/05
ا حیانا فرزندان مسئولین در خارج از کشور وامریکا با چادر ومانتو ومغنعه بیرون میروند گردش وتفریح هم نمیروند چون همش مختلط خوب اگر بخواهند مردم را جریمه کنند وشااق بزنند که باید کل ملت را باز داشت کنند چون در مجالس زنها هم بی حجابند ور عروسیها که قابل گفتن نیست در شمال در مسافرت در گردش کدامش را بگوئیم در ماشینها کی حجاب دارد به معنای دین
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1398/07/05
اگه دزدای دولت بودن میرفتن کانادا...حیف
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1398/07/05
هرروز یک حاشیه برای خوراک تبلیغی اونور ابی ها میسازیم چقدر هم بی عیب و دقیق میسازیم
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1398/07/06
اتفاقا قصدوشون بر عکس گفته های شما بود
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1398/07/06
من بچه سوادکوه شمالی هستم،اونقدر که این مسیله کوچک را رسانه ها بزرگ کردند (البته دلیلش مشخصه) یک نفر در خود اون منطقه نه صحبتی از این مساله میکنه نه پیگیر اونه،فقط طرفم دلسوزانی است ،که با حیثیت مردم بازی میکنند،چرا در مورد هزاران مشکل دیگر کشور اینقدر پیگیر نیستند و سماجت ندارند .
Iran, Islamic Republic of
07:26 - 1398/07/06
اینها آدمهای شناخته شده و بیماری هستند که پشت بوته ها مخفی میشوند و حتی شده از لباس عوض کردن ناموس مردم فیلم میگیرند تا یک بحران و موج در کشور راه بیاندازند .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج