انجامِ ۷۲هزار عملیات آتش‌نشانی طی سال گذشته
۹۱۲۵۹۷
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
۲۷۳۰ 
مدیر عامل آتش نشانی تهران خبر داد:
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انجام م ٧٢ هزار عملیات آتش‌نشانی و ٢۵ هزار بازدید ایمنی در تهران طی سال گذشته خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مهدی داوری در مراسم روز آتش‌نشان با تبریک هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی و با گرامیداشت یاد ۵٨ شهید سازمان آتش نشانی، اظهار کرد: امروز روز آتش نشان است و می خواهم از همکارانم بگویم چرا که ما با شغلی متفاوت و وظیفه ای خاص رو برو هستیم و عملکردی با ریسک بالا داریم که شرایط را برای آتش نشانان سخت می‌کند.

انجام ٧٢ هزار عملیات آتش‌نشانی در تهران طی سال گذشته

وی با بیان اینکه روحیه ایثارگری و عشق خدمت به مردم اولین ویژگی یک آتش نشان است گفت: مهارت و توان بالا نیز یکی از ویژگی های آتش نشانان است.

داوری با اشاره به جمله و مثالی از آتش نشانی که هیچ دو حریقی شبیه به هم نیست، گفت: آتش نشانان با حوادث بسیاری روبرو هستند و طیف حوادثی که آتش نشانان با آن روبرو می شود مثل هم نیست.

وی افزود: در سال گذشته ٧٢ هزار عملیات انجام شد که ٣٠ درصد این ها آتش سوزی بود و بقیه عملیات ها نیز کمک به مردم در هم مشکلی است. همچنین بیش از ٢۵ هزار ساختمان بازدید ایمنی نیز انجام شده است.

داوری با تاکید بر اینکه آتش نشانان به این مسئولیت اجتماعی خود آگاهند گفت: تلاش مستمری انجام شده است که سطح آگاهی در این خصوص افزایش پیدا کند. مهم ترین مسئله برای شهر ما این است که شهروندانی را داشته باشیم که ایمنی را مطالبه کنند و در این زمینه آموزش های شهروندی بسیار می‌تواند اثربخش باشد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران افزود: یکی از مسایل دیگری که باید به آن توجه شود مسئله ایمنی خود آتش نشانان است. یکی از نگرانی های ما سلامت آتش نشانان است که در این زمینه سعی شده که استانداردهای شغلی وارد شود حتی اداره ایمنی آتش نشانان تشکیل شده که سعی داریم از این طریق سلامت آتش نشانان را حفظ کنیم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج