انصاری‌فرد: انتظار داریم محرومیت‌ها رفع شود
۹۱۲۸۲۴
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۱
۴۳۲۲
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: درخواست باشگاه پرسپولیس نسبت به تجدید نظر خواهی در احکام انضباطی دربی بویژه محرومیت شجاع خلیل زاده را به کمیته استیناف ارجاع خواهیم داد.

خبرگزاری فارس: محمد حسن انصاری فرد در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: هر چند کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال با اجرای محرومیت تعلیقی حکم به یک جلسه محرومیت قطعی تماشاگران پرسپولیس داده است اما آیا باید اتفاق ناگوار و ضایعه‌ای غیرقابل جبران برای کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس رخ می داد تا نگاه به تخلفات یکسان نباشد. بنده تصور می کنم در این بخش نسبت به پرسپولیس سخت گیرانه تصمیم گرفته شده است.

در گذشته هم همین اتفاق رخ داده و تماشاگران پرسپولیس در حالی با محرومیت تعلیقی مواجه شدند که تماشاگران تیم دیگر تخلفاتی به مراتب و خیلی سنگین تر از پرسپولیس داشته اند. ما شاهد تخلفات سنگین و بعضا غیرقابل بیان از سوی تماشاگران برخی تیم ها در طی فصل گذشته و امسال بوده ایم اما میزان محرومیت های تماشاگران پرسپولیس با آنها یکسان یا بیشتر بوده. این را بار دیگر می پرسم که آیا باید برای کنعانی زادگان اتفاق تلخ تری رخ می داد؟

آیا حال که در قبال پرسپولیس سخت گیرانه رای داده شده درباره همین سنگی که به سر بازیکن پرسپولیس اصابت کرد با همه عوامل درگیر در این ماجرا برخورد شده؟ بنده با ذکر جزییات بیشتر با آقای حسن زاده صحبت می کنم چون برخی احکام از نگاه ما جای تامل بیشتر دارد و انتظار داریم در مواردی که قابل تجدید نظر خواهی است شاهد رفع محرومیت ها و جرایم در قبال پرسپولیس و برخی نفرات آن باشیم.

انصاری فرد با اشاره به محرومیت شجاع خلیل زاده گفت: با شجاع خلیل زاده در این باره صحبت کرده ام. او می گوید اگر ویدیویی هست که حرکت من به عنوان هیس نشان دادن یا بی احترامی به داور بوده یا اگر آقای بینادی فر داور بازی تایید کند که من خدای ناکرده به ایشان چنین علامتی نشان داده ام، من را محروم کنند.

او می گوید در همین بازی مکرر با فحاشی و توهین تماشاگران مواجه بوده اما هیچ واکنشی نشان نداده و قسم می‌خورد که از آن حرکت دست منظور دیگری داشته و موقع گفتن کلمه "بخدا" دست ‌ خود را جلوی صورتش گرفته. ایمان دارم درباره حرکت خلیل زاده سوء برداشت شده و حق او محرومیت نیست. این بازیکن یکی از ارکان موفقیت پرسپولیس بوده که متاسفانه از تیم ملی هم دور مانده و در حق او اجحاف شده.

امیدواریم نگاهها نسبت به خلیل زاده تغییر کرده و توانایی های او بیشتر دیده شود نه صرفا هیجانات او. انتظار ما این است که محرومیت آقای خلیل زاده رفع شود و کمیته استیناف حرف های او را بشنود و به جمع بندی نهایی برسد. آقای کنعانی زادگان هم دیدید که به رغم اصابت سنگ به سرش هیچ واکنشی نشان ندادند و الان هم به همین دلیل از جریمه نقدی غافلگیر شده است.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: درباره محرومیت از تماشاگر و محرومیت دو جلسه ای آقای خلیل زاده واقعا غافلگیر شده‌ایم. از شجاع خلیل زاده خواستم به رای احترام بگذارد، تمرکزش روی بازی ها و تمرینات باشد و هرگونه اظهارنظر و پیگیری را به باشگاه واگذار کند و از کنعانی زادگان هم همین را می خواهیم. فرشاد احمدزاده هم تصور نمی کنم مرتکب اشتباهی شده باشد که بیش از یک جلسه محرومیت داشته ‌باشد.

او بازی قبلی محروم بود. فراموش نکنیم که همین بازیکن در پایان بازی دست بازیکنان استقلال را می‌گیرد و از زمین بلند می‌کند. کاش این حرکات هم دیده شود و محرومیت این بازیکن با شنیدن توضیحاتش امروز خاتمه یابد. ما در همین لیگ با حرکاتی بسیاری تندتر مواجه بوده ایم که دو جلسه محرومیت برای‌شان در نظر گرفته نشده است.

انصاری فرد تصریح کرد: ما در کنار انتقال نظرات و دفاع از حق و حقوق تیم و بازیکنان و هوداران از همه آنها می خواهیم با آرامش بیشتر به کار خود ادامه دهند. پرسپولیس در سایه همدلی و اتحاد و آرامش است که می تواند موفقیت ها را تکرار کند. باید به داوران و حریفان احترام بگذاریم و از اعتراض های مکرر پرهیز کنیم و بدانیم که پرسپولیس در چه شرایطی است. ما از محرومیت ها متضرر می شویم و امید داریم با تخلفات سنگین دیگران هم در حد همان تخلفات سنگین رفتار شود .

ما برخی مسایل مدنظر خود را با آقای حسن زاده در میان می گذاریم و برای پرهیز از تنش ها از طرح آن در رسانه ها خودداری می کنیم . باور ما این است در قبال پرسپولیس در برخی موارد سخت گیرانه تر رای صادر شده ادله خود را هم با ریاست محترم کمیته انضباطی در میان خواهیم گذاشت و می دانیم که ایشان هم حرف هایی برای گفتن دارند اما ما هم ادله هایی داریم که پرسپولیس حقیقتا مظلوم واقع شده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1398/07/07
من استقلالی هستم به نظر من این رای برای هردو تیم کافی نیست باید رای شدنش بیشتر باشد کجای فوتبال جهان دیده اید که داور خطایی میگرد یازده بازیکن حریف به داور حمله کنند و تمرکز داور بهم بریزند ورزش ما از صفر تا صد اشکال دارد
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1398/07/07
تف تو روتون ک گند زدین ب فوتبال. با این بیانیه هاتون تلاش میکنید حمایت کمیته عنضباطی از لنگ رو مخفی کنید‌ درحالی ک بین تمام تیمها و مردم شهره اید معروفید ب تیم حکومتی و تیم کمیته داوران و کمیته عنضباطی‌. اون از جریانات بیرو و کمیته عنضباطی لنگی اینم از احکام دربی. عجیبه بازیکنان لنگ منشا درگیری بودن اما استقلالیا بیشترمحروم شدن. غلامی فقط دست زده محروم شده اما کنعانی هم فحش داده هم بارها باداور درگیرشد هم توپو شوت کرد تو تماشاگران استقلال اما محروم نشد .این تبعیض اول. و دوما میگه شجاع ب داور هیس نشون نداد درحالی ک هم فیلمش هس هم عکسش آقای انصاریفرد بیا وات تا عکس هیس نشون دادن ب داور رو برات بفرستم‌ . غلامی و یزدانی رو محروم کردن ک عملا استقلال بازی بعد دفاع نداشته باشه. اما چون شجاع ک سابقش خرابه رو محروم کردن کردن(راهی نبود وگرن محرومش نمیکردن) بخاطرهمین دیگ کنعانی رو محروم نکردن ک مبادا لنگ بازی بعد همزمان دو دفاعشو نداشته باشه و مبادا ضررکنه. بعد این آقای انصاریفرد داره هوچیگری و ننه من غریبم میگه. عادتشون و روششون همینه. کمیته داوران بهشون توصیه کرده ماحمایتتون میکنیم و شما کاپیتانتون و مدیرتون تورسانه ها نته من غریبم و هوچیگری کنین ک مردم گمراه شن. برید ببینید بخاطر جعل و پولهای کثیف هدایتی و حمایت داوران و کمیته عنضباطی چقد هجمه برعلیه تونه مردم متنفرن ازتون هرشهری میرید باسنگ و چوب ازتون پذیرایی میکنن.
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1398/07/07
‏تا پارسال برانکو رییس کمیته انضباطی بود و دستور محرومیت صادر میکرد و حالا که رفته، کمیسیونی متشکل از کالدرون، خلیلی و انصاری فرد جانشینش شدن و دستور محرومیت تیم ها و بازیکنان رو صادر می کنن مدیریت ‎استقلال هم یه گوشه ساکت نشسته تا عوامل تیم لنگ هر بلایی خواستن سر تیم بیارن ما هواداران استقلال خيلي وقتِ كه فاتحه اين فوتبال كثيف رو خونديم..بازي سال قبل لنگ و سايپا يه جنگ تمام عيار بود!كسي ميدونه آراي كميته عنضباطي براي اين بازي چي بود؟!؟باید دید کمیته انضباطی شعارها و توهین های ناموسی و چندین باره‌ی تماشاگران لنگ به داور بازی با سپاهان رو شنیده و اون محرومیت اول فصل که با «ادیت جادوئی» به تعلیقی تبدیل شد رو فعال میکنه یا همچون داستان محرومیت بیرانوند، خلیل زاده و کنعانی زادگان جرأت انجام اینکارو نداره؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1398/07/07
ناداحت نباش تیم شما رو ماست مالی میکنن ره به شرطی که یه عذر خواهی بگین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
فقط یه جمله ی کوتاه
خف لنگی
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1398/07/07
کنعانی زادگان قبلش ببین چیکار کرده و محروم نشده شجاع هم سوابقش درخشانه و از تیم ملی دور مونده چ ربطی ب بازی داشت تازه مگه سرمربی تیم ملی ایران تو هستی لیست انتخاب کنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
انصاریفردخان نگران نباش چون تیمتون سلطانی خر ودارو دسته خودشو داری سریع عفو بهمون میخوره
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1398/07/07
هیس بابا انصاری فرد ،الکی با این مصاحبه ها خود شیرینی نکن ،آخر عاقبت شیرینی سرپرست قبلی رو که دیدی
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1398/07/08
اره تو گفتی و ما باور کردیم اخه تو فقط بگو هیس رو نشون داد یا نه که الکی داری ماس مالیش میکنی خوبه که عکسش هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج