فن‌دایک: لیورپول باید بهتر از این باشد
۹۱۴۲۸۲
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
۲۴۷۶ 
ویرژیل فن‌دایک، ستاره هلندی لیورپول بعد از پیروزی دشوار ۴-۳ تیمش مقابل سالزبورگ گفت لیورپول می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد و مشخص است که این تیم نیاز به پیشرفت و بهتر شدن دارد.

ورزش سه: ویرژیل فن‌دایک، ستاره هلندی خط دفاعی لیورپول بعد از پیروزی 4-3 تیمش مقابل سالزبورگ که دیشب در یک بازی دشوار برای مرسی‌سایدی‌ها در ورزشگاه خانگی‌شان، آنفیلد، بدست آمد گفت لیورپول می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد و توجه به این بازی نشان می‌دهد که شاگردان یورگن کلوپ به پیشرفت و بهتر شدن نیاز دارند.

لیورپول که خیلی زود سه گل وارد دروازه حریف اتریشی کرده و امیدوار بود یک پیروزی راحت بدست بیاورد، در ادامه سه گل پیاپی از این تیم دریافت کرد تا به یک قدمی یک آبروریزی بزرگ برسد اما در نهایت این محمد صلاح بود که در دقیقه 69 دومین گل خود و چهارمین گل تیمش را وارد دروازه حریف کرد تا قرمزهای آنفیلد از این بازی در نهایت سربلند بیرون بیایند.

فن‌دایک در پایان بازی در این باره گفت:" ما برای پیشرفت جا داریم. در این هیچ شکی نیست. آنها تیم خوبی بودند و زمانی که حمله می‌کردند در فاز تهاجمی تحرک زیادی داشتند. هر دفعه که توپ برمی‌گشت توپهای برگشتی همیشه مال آنها بود. ولی من از اینکه در نهایت توانستیم پیروز شویم خیلی خوشحالم".

ستاره هلندی لیورپول در ادامه گفت:" باید از سالزبورگ تعریف کرد. آنها هم تیم شایسته‌ای بودند. سالزبورگ خوب فوتبال بازی می‌کرد، بازیکنانش پاسهای زیادی به هم دادند و دائم در حال جابجایی در زمین بودند. بله، باید از آنها تقدیر کرد. در اینکه ما می‌توانیم بهتر از این کار کنیم هیچ شکی نیست. این نشانه‌ای است که نشان می‌دهد ما باید پیشرفت کنیم و بهتر شویم".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج