داستان بریتانیایی که به خاطر صلاح مسلمان شد
۹۱۴۸۶۲
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
۳۲۳۶ 
فرد راست گرای افراطی بریتانیایی به خاطر محمد صلاح به اسلام روی آورد و نظرش به زندگی تغییر کرد. او داستان خود را شرح می دهد.

ایسنا: به نقل از البیان، محمد صلاح بعد از جدایی از رم راهی لیورپول شد. زمانی که قرمز پوشان آنفیلد برای این بازیکن مصری 40 میلیون پوند پرداخت کردند بسیار به انتقاد از یورگن کلوپ پرداختند اما طولی نکشید که آنها مجبور به سکوت شدند چرا که صلاح به ستاره درخشان آسمان آنفیلد تبدیل شد.

لیورپول با درخشش این بازیکن مصری دو سال پیاپی به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرد که یک سال آن با قهرمانی این تیم همراه شد. محمد صلاح و سجدهای او بعد از گلزنی به تیتر بسیار از روزنامه ها تبدیل شدند و بسیاری از انگلیسی ها متعصب هم عاشق این بازیکن مسلمان مصری شدند و حتی به احترام او هم در ماه مبارک رمضان روزه گرفتند.

روزنامه البیان از شخصی بریتانیایی سخن به میان آورد که به خاطر محمد صلاح مسلمان شده است. این فرد که "بن بیرد" نامیده می شود در گفت و گویی که با روزنامه گاردین داشت داستان اسلام آوردن خود را شرح داد و گفت: من به شدت از مسلمانان بیزار بودم و از راست گرایان افراطی بودم. تا قبل از اینکه محمد صلاح را ببینم و بشناسم هیچ علاقه ای به اسلام نداشتم و به این نتیجه رسیده بودم که باید پیروان دیگر ادیان کشته شوند.

او ادامه داد: من در دانشگاه به هیچ فرد مسلمانی نزدیک نمی شدم اما بعد از آنکه محمد صلاح و رفتارهای او را در میدان دیدم نظرم درباره اسلام تغییر کرد. صلاح اخلاق و دیدگاه من را تغییر داد. من به خاطر این بازیکن به مطالعه اسلام روی آوردم و با مسلمان زیادی آشنا شدم. به خوبی متوجه شدم که صلاح هدیه ای از سوی خداوند برای من است. عنوان رساله من" صلاح هدیه ای از سوی خدا" بود. صلاح وقتی گل می زند انگار که به خاطر ایمانش گل زده است. وقتی لیورپول به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رسید به دوستم گفتم که این پیروزی اسلام است. او بعد از گلزنی سجده می برد و این رمز اسلام است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1398/07/13
تا خر هست خرسوار هم هست
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1398/07/13
یک فوتبالیست مردم رو.....
ویک متدین بظاهر نایب خدا درزمین باعث بیزاری مسلمانان از دین خودشون..
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1398/07/13
انگلیس دروازه ورود اسلام به اروپا خواهد شد
و ورود صلاح به انگلیس به تحقق این موضوع کمک شایانی کرد

ننگ بر کسانی که این چیزها رو به سخره میگیرن
یه روزی یه جایی سخت تاوان خواهی داد
پاسخ ها
دونالد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
فعلا انگليس داره با برگزيت از اروپا جدا ميشه تو نگران
دونالد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
فعلا انگليس داره با برگزيت از اروپا جدا ميشه تو نگران عاقبت خودت باش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج