شکایت از «فریدون» روی میز مجلس
۹۱۵۱۰۶
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
۶۳۷۹ 
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی پرونده مدرک تحصیلی فریدون در قالب شکایت به قوه قضائیه خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی پرونده مدرک تحصیلی فریدون در قالب شکایت به قوه قضائیه خبر داد.

محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی پرونده مدرک تحصیلی فریدون در قالب شکایت به قوه قضائیه خبر داد و اظهار داشت: گزارش تعدادی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات در مورد مدرک تحصیلی حسین فریدون برادر رئیس جمهور طبق ماده 235 آیین نامه داخلی مجلس آماده شده است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طبق آیین نامه داخلی مجلس این گزارش ابتدا در کمیسیون آموزش و تحقیقات مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پس از آن به صحن علنی مجلس ارائه شود.

طبق ماده 235 آیین نامه داخلی مجلس، هرگاه حداقل ده‌نفر از نمایندگان و یا هرکدام از کمیسیون ها، عدم رعایت شئونات و نقض یا استنکاف از اجرای قانون یا اجرای ناقص قانون توسط رئیس‌جمهور و یا وزیر و یا مسئولین دستگاه‌های زیرمجموعه آنان را اعلام نمایند، موضوع بلافاصله از طریق هیأت رئیسه جهت رسیدگی به کمیسیون ذی‌ربط ارجاع می شود. کمیسیون حداکثر ظرف مدت ده‌روز موضوع را رسیدگی و درصورت وارد بودن با اظهارنظر صریح، گزارش خود را از طریق هیأت رئیسه به مجلس ارائه می‌دهد.

تبصره 1- چنانچه نظر مجلس بر تأیید گزارش باشد موضوع جهت رسیدگی به قوه‌قضائیه و سایر مراجع ذی‌صلاح ارسال می‌شود تا خارج از نوبت و بدون تشریفات دادرسی رسیدگی نمایند.

علاوه بر این، هفته گذشته سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد: در مورد شخص آقای فریدون 7 سال حبس در نظر گرفته‌شده از سوی دادگاه بدوی به 5 سال تقلیل یافته و بقیه مجازات‌ها یعنی جزای نقدی و مبلغ رشوه که بیش از 31 میلیارد بوده است، باید پراخت شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1398/07/13
پرداخت می‌شود حتما
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1398/07/13
۳۱میلیارد ریال یا تومان بوده است ؟
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1398/07/13
خدا لعنتش کند.
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1398/07/13
مملکت ازویرانه خراب فقط احمدی نجات وطن دوست باغیرت باعرض
پاسخ ها
محمدرضا بختیار
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
اینقدر وطن دوستی آقای احمدی نژاد و سخاوت بیکران وی زیاد است که می توان استفاده فرا قانونی از ملک دولتی بعد دوره ریاست جمهوریش را نام برد که با یک لشکر کشی مجبور به عقب نشینی شد و یا صدور غیر قانونی آموزشگاه عالی و فروش پردیسان و هزارتا واگذاری دیگر و گم شدن دکل نفتی و گم شدن اموال و آثار کاخ سعادت آباد و گلستان و تحمیل چند برای حقوق ها بر خزانه صرف جمع آوری رای و فروش یک پژو فرانسوی ۲۰۰هزاری در قالب چند میلیاردی و انزوای سیاست داخلی و خارجی و قهر کردن در دولت پرورش مرتضوی ها و ایروانی ها و مشایی ها و رحیمی ها و تثبیت حقوق های نجومی و زایش عرصه هجومی در برابر تجمعات و آفریننده نرخ های رویایی در قالب خودرو و نان و مایحتاج ملت همگی نشان از حس های زیبا و مملو از وطن دوستی و دلسوز بودن وی حکایت دارد!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1398/07/13
اینکه پولی نبوده
اصل پولای که برده و تبانی کردند تا بدزدند بگیرید
کسی که ۳۱ میلیارد رشوه بده حتما میخاسته ۳۰۰ میلیارد بدزده
اینا دیگه کمتر از ۱۰۰۰ میلیارد راضی نیستند
مسابقه گذاشتند تا ملت رو بیچاره کنند
Iran, Islamic Republic of
00:43 - 1398/07/14
کشور قوه قضاییه دارد به شما چه شما مشگل ملت را حل کنید هر روز به هم میپرید بابا پدر ملت ورآمد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج