ضرورت اجرایی شدن کامل ۹ ماه مرخصیِ زایمان
۹۱۵۲۱۴
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۸
۴۷۰۳ 
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت:تلاش معاونت امور زنان اجرایی شدن کامل ۹ ماه مرخصی بعد از زایمان زنان است.

خبرگزاری مهر: معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران در محل استانداری زنجان، افزود: یکی از تلاش‌های دولت این است که تعادل بین خانواده و کار ایجاد شود و قوانینی باشد که به زنان کمک شود.

وی با بیان اینکه زنان بتوانند در ساعات کار شیردهی کنند و زنانی که فرزندان زیر ۶ سال دارند از ساعت کار منعکس استفاده کنند، اظهار کرد: خانواده باید انسجام داشته باشد که در این زمینه نیز آموزش‌های حین، قبل و بعد از ازدواج ارائه می‌شود.

ضرورت اجرایی شدن کامل ۹ ماه مرخصیِ زایمان

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه تلاش معاونت امور زنان اجرایی شدن کامل ۹ ماه مرخصی بعد از زایمان زنان است، گفت: باید تعادل بین خانه و کار ایجاد شود و در نتیجه زنان هم بتوانند کار داشته و هم نقش فرزندآوری را داشته باشند.

ابتکار متذکر شد: لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان موضوع مهمی است و جزو مسائل مورد توجه است و امیدواریم طبق قانون انجام شود.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: با نهایی شدن این لوایح تاثیرات فرهنگی خوبی ایجاد خواهد شد و هم جنبه بازدارندگی داشته باشد.

ابتکار با بیان اینکه تدوین لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت است این لایحه در کمیسیون حقوقی لوایح دولت در حال بررسی است، افزود: امیدواریم هر چه زودتر در مجلس مطرح و مورد بررسی قرار گرفته و مصوب شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Canada
01:10 - 1398/07/14
بابا قشنگ دو سال مرخصی با حقوق و مزایای کامل با اضافه کار رو بهشون بدید بخدا زنها خیلی مظلومن این مردهای. ... حقشون رو خوردن
بخدا
شما به استادیومها نگاه کن فقط مردها کیف میکنن
Canada
01:12 - 1398/07/14
اقا خانواده خیلی مهمه
اصلا زنها باید استخدام بشن با حقوق و مزایای کامل و اضافه کار ولی 4 ساعت کار کنن بقیه اش رو برن توی خونه چت کنن و با دوستهاشون از زندگیشون لذت ببرن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
باید فقط زن ها کار کنن و مردها بیکار باشن و همیشه لبخند الکی بزنن.راندمان کاری زنان خیلی کمتر از مردهاست.نمونه اش همین کارمندهای بانک.سه تا مشتری رو مرد راه میندازه.خانم هنوز تو اولی مونده.ولی هر سال نسبت کارمند خانم به اقا بیشتر میشه.چرا؟ چون اگه 6 ماه هم حقوق نگیره راهپیمایی و اعتراض نمیکنه.کارفرما توهینی کنه جوابی نمیده.با حقوق کم هم کار میکنه.زیبایی هم داره، میشه برای جذب مشتری ازش استفاده کرد.در نظر لیبرال ها و غرب زده ها زن فقط ابزار سو استفاده است.حتی اگر خودشون هم زن باشن.
Iran, Islamic Republic of
03:10 - 1398/07/14
سرکارخانم محترم اگراین تمهیدات وامتیازات تحسین برانگیزتان متوجه بانوان مربی درمهدکودکها شودبسیارسپاسگزاریم.ازاستانهای دیگراطلاعی ندارم ولی متاسفانه بامربیان خانم درمهدکودک های خوزستان چنان رفتارمیگرددکه انگارجسمشان ازسنگ وچوب است وچون استخدام رسمی نیستندبایدهرطورکه سلیقه وخواست مسئولین است اطاعت کنند!!تقاضامندم پیگیری فرماییدتا مشکل این بندگان خدا حل شودوموردبی مهری قرارنگیرند.متشکرم
Iran, Islamic Republic of
05:00 - 1398/07/14
این چه قانونی است که میلیونها پسر ایرانی و نان آور خانواده بیکار هستند آنوقت شما دنبال خانمها هستید و تازه می خواهید ۹ ماه هم مرخصی بدهید.
البته اگر کشورهای دیگر هم اینکار را می کنند اشکال ندارد ولی فکر نمی کنم کسی مفت از کیسه خلیفه ببخشد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
شماهم برو زایمان کن تاازاین امتیازها بهره مندبشی
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1398/07/14
''''' زایمان بیشتر '' مساویست با مرخصی بیشتر البته شاید با حقوق بیشتر ' به خاطر کارآفرینی !
Iran, Islamic Republic of
08:29 - 1398/07/14
نه کنه به فگر خود هستی ابتکار .....
Iran, Islamic Republic of
09:01 - 1398/07/14
طیق قانون برای مردها سه روز مرخصی زایمان خانمشون باید بدن که به من گفتن نمیدیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج