فن‌دایک: ما هم از شکست سیتی شگفت‌زده شدیم
۹۱۶۰۴۷
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۳
۴۲۳۸ 
ویرژیل فن دایک، مدافع هلندی لیورپول اعتراف کرد از شکست سیتی مقابل ولورهمپتون شگفت زده شده است.

ورزش سه: ویرژیل فن دایک، مدافع هلندی لیورپول اعتراف کرد از شکست سیتی مقابل ولورهمپتون شگفت زده شده است.

این هفته سیتی در دیداری عجیب و در خانه خود با دو گل برابر ولوز مغلوب شد و این نتیجه اختلاف آنها با صدر جدول و لیورپول را به هشت امتیاز رساند.

فن‌دایک: ما هم از شکست سیتی شگفت‌زده شدیم

تا به حال در تاریخ لیگ برتر هیچ تیمی تا پایان هفته هشتم موفق به ثبت چنین فاصله ای با تیم دوم نشده، اما ویرژیل فن دایک مدعی شد مقاطع شلوغ و دشوار زیادی تا پایان فصل وجود دارد و آنها نباید به اختلاف امتیاز خود با سیتی توجه کنند.

ویرژیل فن دایک گفت: "البته ما نیز انتظار چنین نتیجه ای را نداشتیم و از شکست منچسترسیتی مقابل ولورهمپتون شگفت زده شدیم.

البته ولورهمپتون در این دیدار عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و شایسته تمجید است، اما سیتی نیز در هفته های آتی قطعا برای بازگشت تلاش می کند. سیتی تیمی نیست که در خانه موفق به گلزنی نشود و ولوز نمایش بسیار خوبی داشت.

البته در حال حاضر تمام تمرکز من روی بازی های ملی با تیم ملی هلند خواهد بود. تاکنون لیورپول موفق به کسب تمام امتیازات ممکن در این فصل لیگ برتر شده است، همیشه فضا برای پیشرفت کردن در بازی های ما وجود دارد.

فکر می کنم ما فقط باید روی تمام بازی های پیش روی خود متمرکز شویم و به اختلاف خود و دیگران ، از جمله منچسترسیتی نگاه نکنیم. روزهای شلوغ زیادی نیز در ماه های دسامبر و ژانویه وجود دارد و هر چیزی ممکن است در آن مقطع اتفاق بیفتد."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج