افزایش مرگِ ناشی از غرق‌شدگی در کهگیلویه
۹۱۸۲۷۱
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
۴۷۶۱ 
طی ۶ ماهه امسال،
مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه بویراحمد از افزایش ۴ برابری مرگ ناشی از غرق‌شدگی در این استان طی ۶ ماهه نخست امسال خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه بویراحمد از افزایش 4 برابری مرگ ناشی از غرق‌شدگی در این استان طی 6 ماهه نخست امسال خبر داد.

افزایش مرگِ ناشی از غرق‌شدگی در کهگیلویه

«کامروز امینی» با بیان اینکه طی 6 ماهه نخست امسال 23 نفر در این استان بر اثر غرق شدگی جان خود را از دست داده اند، افزود: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار 6 نفر بود، بیش از 350 درصد افزایش یافته است.

وی اظهارکرد: از این تعداد 4 نفر زن و 19 نفر مرد بوده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 4 برابری داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه بویراحمد خاطرنشان کرد: از مجموع فوتی های ناشی از غرق شدگی استان طی این مدت 19 نفر در اداره پزشکی قانونی شهرستان بویراحمد، 3 نفر در شهرستان گچساران و یک نفر در پزشکی قانونی دهدشت معاینه شده اند.

امینی تصریح کرد: طی سال 97 فوت ناشی از غرق شدگی در استان 13 نفر بوده و در سال 96 این تعداد 12 نفر بوده است که به ترتیب رتبه‌های هشتم و پنجم را در سالنامه آماری پزشکی قانونی کشور داشته‌ایم.

‌استان کهگیلویه و بویراحمد، دارای 1400رودخانه فصلی و دائمی و دو سد تفریحی شاه قاسم بویراحمد و کوثر گچساران است.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1398/07/22
سردار محترم یک علتش نبودن امکاناتی مثل استخر است و یا اگر هم باشد به علت گرانی بلیط در اولویت خانواده ها نیست،تا بچه ها از کودکی با فن شما آشنا شوند ولی تا دلتان بخواهد اما کن میلیاردی بلا استفاده موجوده،
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1398/07/22
سردار من همیشه از ناجا وپلیس تمجید کردم ؛دیشب شبکه خبر فرمودید: پسری که بخاطر بیماری یا از کارافتادگی پدرش کفالت ومعافیت گرفته؛ بعداز فوت پدرش باید بیاد خدمت !اگر پسر مادر وخواهر وبردار کوچکتر داشته باشه....بازم باید بیادخدمت ! تاکنون نشینده بودم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج