دی‌لیخت: در یوونتوس اعتماد به نفسم کم شده
۹۱۸۵۶۷
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
۳۰۹۱
ماتیس دی لیخت، مدافع هلندی یوونتوس مدعی شد روز به روز شرایط برای وی بهتر خواهد شد.

ورزش سه: ماتیس دی لیخت، مدافع هلندی یوونتوس مدعی شد روز به روز شرایط برای وی بهتر خواهد شد.

ماتیس دی لیخت در تابستان و در حالیکه مشتریان پر و پا قرصی چون بارسلونا و پاری سن ژرمن نیز داشت، در نهایت تصمیم گرفت به پیشنهاد یوونتوس پاسخ مثبت دهد.

در ابتدای فصل ماتیس دی لیخت شروع چندان خوبی نداشت و انتقادات از وی شدت گرفت، اما خود این مدافع جوان نیز اعتراف می کند که هنوز به بهترین شرایط خود نرسیده و این هدف مستلزم بیشتر بازی کردن است.

دی لیخت: در یوونتوس اعتماد به نفسم کم شده

ماتیس دی لیخت گفت: "من هنوز در بهترین شرایط خود قرار ندارم و خودم به این موضوع واقف هستم. هرچه بیشتر بازی کنم، بیشتر به نقطه اوج خواهم رسید. در حال حاضر تنها کاری که من می توانم انجام دهم این است که سخت تلاش کنم، تمام توان خود را استفاده کنم و از هم تیمی هایم یاد بگیرم.

در آژاکس احساس شکست ناپذیری داشتم اما اکنون این احساس در من کمتر شده که این موضوع اما طبیعی است، زیرا من نسبت به فصل گذشته اعتماد به نفس کمتری دارم.

من در یک باشگاه جدید بازی می کنم و با سبک جدید و هم تیمی های تازه آشنا شده ام، پس حالا برای من همه چیز جدید است. شاید در یوونتوس کمتر از آژاکس احساس آشنایی و صمیمیت داشته باشم، اما من بهتر و بهتر می شوم. من هنوز با یوونتوس و تیم ملی هلند این فصل شکست نخورده ام و از این روند بسیار خوشحالم."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج