پیروانی دستیار استیلی در تیم امید می‌شود
۹۱۸۷۷۳
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
۳۲۴۳ 
قرار است به زودی امیرحسین پیروانی وارد کادرفنی تیم امید و دستیار حمید استیلی شود.

خبرگزاری میزان: پس از روی کار آمدن حمید استیلی به عنوان سرمربی در تیم امید، این مربی سعی در تکمیل کادرفنی خود را داشت و در اولین اقدام علیرضا امامی‌فر و رضا شاهرودی را به کادر خود اضافه کرد.

در همین راستا، به زودی امیرحسین پیروانی که سابقه سرمربیگری در تیم فوتبال جوانان ایران را در کارنامه دارد، قرار است به زودی به عنوان دستیار استیلی وارد کادرفنی تیم امید شود.

نکته جالب اینجاست پیروانی در تیم جوانان با حضور تعداد زیادی از بازیکنان فعلی تیم امید، پیش از این موفق شد به جام جهانی صعود کند. تیم پیروانی در آن زمان حتی ازبکستان و چین را شکست داد و این در شرایطی است که تیم امید هم در حال حاضر با این دو تیم همگروه شده است.

با این وضعیت اضافه شدن پیروانی به کادرفنی تیم امید می‌تواند برای این تیم بسیار موثر باشد. گفتنی است که پس از اضافه شدن پیروانی کادر استیلی در تیم المپیک تکمیل می‌شود.

همچنین از تیم امید خبر می‌رسد پس از برتری روز گذشته (دوشنبه) این تیم مقابل تیم امید استرالیا، روحیه شاگردان استیلی بسیار بالا رفته و حتی اعضای تیم امید امیدوارند در مرحله گروهی مسابقات انتخابی المپیک بتوانند ۵ تا ۷ امتیاز کسب و به عنوان تیم اول یا دوم از گروه خود صعود کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج