اجرای طرح ساماندهی بازارچه شهرستانی
۹۱۹۲۴۹
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
۶۲۵۱
پس از اجرای طرح ساماندهی بساط فروشان خیابان پیروزی، این طرح در محدوده بازارچه شهرستانی اجرایی شد.

خبرگزاری ایسنا: پس از اجرای طرح ساماندهی بساط فروشان خیابان پیروزی، این طرح در محدوده بازارچه شهرستانی اجرایی شد.

با توجه به وضعیت نابسامان بازارچه شهرستانی و نارضایتی مردمی، با برنامه‌ریزی شهردارمنطقه ۱۳ جلسات مختلفی با نهادهای مختلف برگزار و ساماندهی کامل این بازارچه پس از ۳۰ سال در دستور کار این منطقه قرار گرفت.

اجرای طرح ساماندهی بازارچه شهرستانی

بازدید مشترک رحمان‌زاده - شهردار منطقه ۱۳ - به همراه بنی حسینی - سرپرست دادسرای ناحیه ۸، تعزیرات شهر تهران، سرکلانتر یازدهم، روسای کلانتری ۱۰۶ و ۱۲۸تهران نو ، رئیس بازرسی اصناف، رئیس حراست برق استان تهران، نمایندگان ادارات بهداشت ، دامپزشکی ، رئیس اصناف از بازارچه شهرستانی بازدید کردند. در این بازدید سه واحد متخلف صنفی پلمب و با دستور دادستانی یک واحد انبار متخلف تخریب شد.

مرتضی رحمان زاده - شهردار منطقه ۱۳- در حاشیه بازدید از بازارچه شهرستانی و مشارکت این منطقه در طرح ساماندهی بازارچه شهرستانی گفت: این طرح به درخواست اهالی محل و شهروندان با آماده‌باش نیروهای اجرایی در زمینه‌های مختلف حذف زوائد، پاکسازی مستمر، رفع سد معبر و امور مربوط به شهرسازی و معماری در دست اجراست و به‌صورت مستمر ادامه می‌یابد.

وی با اشاره به برنامه ریزی این منطقه برای رسیدگی به وضعیت بازارچه اظهارکرد: طی هماهنگی به عمل آمده و برگزاری جلسات مختلف، شهرداری امور مربوط به شهر را از قبیل نظافت، بهداشت محیطی و ... در این محدوده انجام می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، رحمان‌زاده در پایان گفت: با هماهنگی اداره تعزیرات استان تهران، سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت، ادارات بهداشت و برق، یک کار تیمی در حال انجام است تا در قالب طرح ساماندهی نسبت به بهبود بخشیدن به وضعیت معابر بازارچه و جمع‌آوری سد معابر اقدامات مورد نیاز انجام شود.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1398/07/24
کاش شهردار منطقه چهار هم دلش برای ساکنان خیابان گلزار در میدان هروی می سوخت و برای آنها کاری می کرد
مکانیک ها امان از مردم بریده اند. تقریبا تمام پارکینگ خانه ها شده مکانیکی
ظاهرا کسی هم قدرت مقابله با آنها را ندارد.
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1398/07/25
مالیات و بیمه و برق و................همه برای مغازه دار کاسبی و برق دزدی و آشغال فروشی و منافع گزاف برای دستفروش تازه کار قانون مند انجام دادن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج