بیانیه استقلال پس از دریافت مجوز حرفه‌ای
۹۱۹۳۳۸
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
۳۳۲۶ 
باشگاه استقلال در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای جهت شرکت در لیگ قهرمانان آسیا بیانیه صادر کرد.

خبرورزشی: بیانیه باشگاه استقلال در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای جهت شرکت در لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر است:

با اعلام حمید گرشاسبی مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال صادر شد. این گفته، پایان چند ماه پر التهاب در باشگاه استقلال را رقم زد. در چند ماه اخیر باشگاه و مدیران باشگاه در تمام سطوح تحت فشاری خرد کننده قرار داشتند که اگر نبود عشق به استقلال، بار‌ها در زیر بار فشار دوست و دشمن، کمر خم کرده بودند.

متاسفانه عده‌ای آگاهانه، هر بار با نشر شایعات چه در داخل و چه در خارج از کشور در لوای دلسوزی، سوهان را بر روح و روان هواداران عاشق و بی غل و غش استقلال کشیده و عده‌ای از آنان هم از سر دلسوزی متاسفانه در دام این شایعه‌پردازان مغرض افتاده و بعضا با پیام و گفتار خود، دست به اعمالی زدند که در قاموس استقلال جایی نداشت و صد البته از آنان گله‌ای نیست.
از قضیه پروپیچ که از سالیان قبل برای مدیریت فعلی به میراث گذاشته و گریبان‌گیر استقلال شده بود تا موضوع سوپر جام و اخذ مجوز بازی بازیکنان جدید در لیگ برتر و در نهایت اخذ مجوز حرفه‌ای.

مشکلاتی که زمان وقوع هیچکدام از آن‌ها با دوره تصدی مدیران فعلی همخوانی نداشته و فقط آثار نامطلوب آن گریبان مدیران حاضر را گرفته بود. در کنار آن همه تلاش برای رفع و رجوع مشکلات، جوسازی‌ها، توهین‌ها و پخش مکرر شایعات، کار این مدیران میراث‌دار را دشوارتر از قبل ساخته بود.

در موضوع انتخاب سرمربی، فضا‌سازی صورت گرفت که استقلال رهاست و سرمربی واجد شرایط نخواهد آمد و تاکید فراوان می‌شد که قطعا و حتما قضیه شروع دیرهنگام تمرینات که فصول قبل رخ داده بود مجددا امسال نیز تکرار می‌شود.
هزار نوع شایعه ساخته شد و ساعت‌ها وقت صرف شد تا فشار بر روح و روان و اعصاب هواداران خثنی گردد و چقدر باشگاه مورد هجمه واقع شد و وقتی که باید صرف ساختن آینده شود، در راه روشنگری صرف گردید و دست آخر هم سرمربی سروقت آمد و هم تمرینات سروقت آغاز شد.

موضوع بعدی که گریبانگیر استقلال شد، شایعه بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در مرحله اول و سقوط به دسته پایین‌تر در وهله بعدی بود. تا همین اواخر هم این موضوع هر چند وقت یکبار توسط دایه‌های دلسوزتر از مادر به اشکال مختلف مطرح می‌گردید. حال آنکه نه تنها پنجره در سی مرداد بسته نشد بلکه بازیکنان جدید هم ثبت گردیدند و تیم در همان لیگ برتر به میدان رفت و سخنی از سقوط به دسته پایین‌تر نبوده و نیست.

پرداخت پول به بازیکنان و موضوع چک‌های صادره هم مدت‌ها سوژه دست این دروغ‌پردازان و دشمنان دوست‌نما بود و هم باعث نگرانی هواداران و هم تشویش خاطر بازیکنان شده بود که آن هم در موعد مقرر انجام گردید و روسیاهی به دشمنان به ارث رسید.

بیانیه پُرطعنه باشگاه استقلال به مدیران سابق

اخذ مجوز و صدور کارت شرکت بازیکنان در بازی‌های لیگ بویژه بازیکنان جدید نیز سوژه بود. هر روز یک خبر و یک شایعه در فضای مجازی بصورت گسترده نشر داده می‌شد تا بر دلواپسی هواداران افزوده شود، اما دیدیم که این ماجرا هم تنها یک خبر سازی بود؛ و آخرین موضوع صدور مجوز حرفه‌ای بود.

تقریبا تمامی دشمنان استقلال در دور یا نزدیک با توجه به حجم گسترده مشکلات و سخت‌گیری‌های خرد کننده در خیال خام خود بر این باور بودند که مدیران استقلال از پس مشکلات بر نیامده و این باشگاه مجوز حرفه‌ای دریافت نخواهد کرد. اما این بار نیز خدا یار و یاور استقلالی‌ها بود و مدیران توانستند با دوماه کار شبانه‌روزی و با خون دل خوردن بسیار و جلسات مکرر که گاهی تا پاسی از شب بطول می‌انجامید، یکی یکی مشکلات را رفع نموده و سهمیه‌ای را که در زمین و با عرق ریختن بدست آمده بود را در هزارتوی اتاق‌های خالی از نور شایعه‌سازان و دروغ پردازان، مفت از کف ندهند.

هم اکنون روی سخن با هواداران شریف است. شما که عاشق بی‌ریای استقلال هستید. با شما که سرمایه بی‌تکرار استقلال به شمار می‌روید و استقلال با شما شکل گرفته و در گذر زمان از هر گزندی در امان مانده است.
هیچیک از این مشکلات در دوره حضور مدیران فعلی اتفاق نیافتاده بود، ولی هر چه بود و مربوط به دوره مدیریت هر که بود، مشکلات و معضلات باشگاه استقلال به شمار می‌رفت. پولی که باید صرف بازیکنان امروز تیم می‌شد، بابت بدهی به بازیکنان سالیان قبل استقلال صرف شد. پولی که باید به مربیان و کادر فعلی پرداخت می‌شد، به کادر هفت الی هشت سال قبل استقلال پرداخت شد. جالب آنکه گاهی مدعیان کسانی بودند که خود در ساخت مشکلات نقش اساسی ایفا نموده بودند.

همه این‌ها در حالی است که وضعیت کلی اقتصاد ورزش بر همگان روشن است وشرایط بسیار سخت اقتصادی کار را دشوارتر نموده است. اکنون و در این شرایط و در آغاز مجدد لیگ، فرصت مناسبی بود تا سفره دل را باز نموده و با شما صاحبان اصلی خانه همکلام شویم.

جا دارد که از هواداران محترم بخواهیم یک‌بار برای همیشه در دکان شایعه‌سازان و دروغ‌پردازان را تخته نموده و بر مبنای حرف‌های بی‌اساس آنان دست به قضاوت عجولانه نزده و با آرامش اجازه دهند خدمتگزاران استقلال با دقت بیشتری به انجام وظایف خود مشغول باشند. هواداران شریف استقلال با تکیه بر آن همه سوابق ارزشمند و افتخار آفرین، از این پس نباید به این دشمنان دوست‌نما اجازه سخن‌پراکنی داده شود که آنان هیچ هدفی جز به زمین خوردن استقلال و رسیدن آنان به هدف شوم خود ندارند. باید همچون هفت دهه گذشته تلاش نمایند تا تیم جوان شده و آینده‌دار استقلال بتواند در سایه حمایت عاشقان دلسوزش به راه پر از فراز و فرود خویش ادامه دهد و بتواند با کسب نتایج خوب دل، ولی نعمتان خود را شاد نماید.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1398/07/24
باشگاه باذدو ستاره حلبی تازه مجوز حرفه ای گرفته
United Arab Emirates
22:07 - 1398/07/24
ببینیم شما چقدر بدهی و مشکل برای مدیر بعدی به ارث میذاری.
United Arab Emirates
22:10 - 1398/07/24
بنده به عنوان‌ یه استقلالی بابت اینهمه زحمتی که میکشید سجده شکر به جای میارم و اشک میریزم. یه آن فکر کردم قهرمان جام باشگاههای آسیا شدیم که اینقدر با افتخار بیانیه حماسی دادید.
خسته نباشی دلاور خسته نباشی پهلوان.
مرد حسابی ده ساله خون همه استقلالیهارو کردید تو شیشه. این ....برا ... تونبون نمیشه. ما قهرمانی میخوایم. ما استقلال درجه یک خودمون رو میخوایم. دست بردارید از این کارهاتون. داری پول مفت و زیاد میگیرید که بابت این وظیفه های پیش پا افتاده منت هم سر مت بزارید.
اوووف بر شما
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1398/07/24
بابا مسعود برا کیسه مجوز گرفت.
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1398/07/24
معلوم بود afc دور زدن کل فوتبال ایران آماتور هستند بعد خودش به خودش مجوز حرفه ای می دن
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1398/07/24
خاک بر سر بی سوادت کنن . اگه واقعا سواد داشتی میتونستی تو سه چهار خط مفهوم رو بگی نه اینکه یه ساعت وقت مردمو بگیری با این اراجیف . مدیرت فعلی خوب بوده ؟ بیشرمای بی وجود یه پاتوسی رو حداقل رد نمیکردین . بجای خرید این همه بازیکن چرت پول تیامو جور میکردین که قشنگ در بدو اومدن فتحی کچل هزار تا قول داد که تیامو نگه میداره . امسالم که پاتوسی و صیادمنش رو فروختین و همش به هوادارا با پر رویی تمام دروغ تحویل دادین . حالا انگار شق القمر کردن . لنگ و پدیده و تراکتورسازی وسپاهان هم مجوز حرفه ای گرفتن نمیان بکنن تو بوق و کرنا . بهتره خفه شین
Iran, Islamic Republic of
08:57 - 1398/07/25
ستاره اول کیسه را شاه داده .
ستاره دوم کیسه را هم خودش گرفته..
باید افتخار کرد ..
وایییییی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج