شبنم نعمت‌زاده: پدرم برای من پدری نکرد
۹۲۰۷۳۳
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
۵۰۱۱۴ 
شبنم نعمت زاده متهم ردیف اول پرونده اخلال در نظام دارویی کشور در آخرین دفاع خود گفت: من آبروی خود و خانواده ام را نمی‌برم و صادقانه کار کردم. پدر من پدر خوبی نبود، ولی برای مملکت مدیر خوبی بوده است و به عنوان مدیر خوب به او مدیونم؛ نه به عنوان پدرم.

خبرگزاری ایسنا: چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده دختر وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت، احمدرضا لشگری‌پور و شرکت توسعه دارویی رسا صبح امروز(دوشنبه) 29 مهرماه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام در مجتمع قضایی امام خمینی(ره) برگزار شد.

در ابتدای این جلسه قاضی مسعودی مقام از وکیل شرکت دارویی رسا خواست که در جایگاه قرار گیرد.

شبنم نعمت‌زاده: پدرم برای من پدری نکرد

وکیل شرکت رسا با حضور در جایگاه در ارایه دفاعیات، گفت: هیچ وکیلی اجازه دفاع از فساد و جرم را ندارد، هدف از ورود وکلا برای نظام دادرسی در جهت کشف واقعیت و شفافیت و برای رسیدن به هدف مشخص «عدالت» و صدور حکم عادلانه بوده است.

وی ادامه داد: در فضای رسانه‌ای شاید بزه‌دیدگی رسانه‌ای وجود دارد و فشارهای ناجوانمردانه‌ای به این پرونده می‌شود که حتماً دادگاه خارج از این فشارها به چیزی که حق است خواهد رسید و ان شاءالله با اخلاق بهتری رسانه‌ها جلسات را پوشش خواهند داد.

وکیل شرکت رسا بیان کرد: در کیفرخواست تنظیمی می‌بینیم قضات، محور را روی گزارش ضابطان قرار داده‌اند و تحلیل‌های خود را نوشته‌اند، در حالی که آنها فقط ضابط هستند و مستندات کافی باید ارائه شود و از طرفی برخوردهای غیر کارشناسی اشخاص می‌تواند دادگاه را تحت تاثیر قرار دهد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مسئولیت کیفری شخصیت حقوقی امری جدید است، مواد قانونی آن از جمله ماده ۱۴۳ قانون دارای ابهاماتی است؛ چرا که در مسئولیت کیفری، اصل مسئولیت بر عهده شخص حقوقی گذاشته شده و تقصیر جزایی منتسب به شخص حقوقی باید باشد و ارتکاب جرم به نظر می‌رسد توسط شخص حقیقی انجام شده است.

وکیل شرکت رسا گفت: دفاتر و اسناد شرکت پس از خروج آقای لشگری پور از مدیر عاملی به دقت بررسی شده و ۵۰ خریدار شناسایی و صورت‌های مالی بین شرکت توسعه دارویی رسا به دقت بررسی شده است.

وی با اشاره به بررسی های انجام شده در میان ۵۰ شرکت دارویی خریدار گفت: میزان تخفیف ثبت شده برای ۳۳ خریدار بیش از ۷۵ درصد بوده که این بیانگر زیان فروشی است، در حالی که میزان تخفیف باید طبق مصوبه دو درصد می بود و این بر اساس تصمیم مدیرعامل انجام شده است.

وکیل شرکت دارویی رسا گفت: همچنین از ۳۳ خریدار برای ۱۶ داروخانه، تخفیف بیش از ۱۰۰صد در صد در نظر گرفته شده و برای ۴ داروخانه تخفیف ۱۷۰ درصدی و برای یک داروخانه ۲۰۰ درصد تخفیف ثبت شده است که این بیانگر آن است یا تخفیفات صوری بوده یا بر اساس اهداف شخص حقیقی انجام شده است.

وی افزود: ۳۲ داروخانه بر اساس اسناد، طلبکار هستند، اما هیچ گاه مطالبه خود را طلب نکرده چرا که وجود خارجی نداشته‌اند و ثبت متقلبانه از سوی آقای لشگری پور انجام شده و خروج از سیستم دارویی ثبت شده است.

وی گفت: همچنین برخی داروخانه‌ها وجود خارجی ندارند و فاکتورها صوری است؛ چگونه می شود که مدیران اجازه دهند اموال شخص حقوقی ضرر و زیان ببیند. این بیانگر آن است که ماهیت اسناد و فاکتورها واقعی نیست و برای تصاحب اموال شرکت بوده است.

وکیل شرکت رسا ادامه داد: تحقیقات در خصوص فاکتورهای صوری صورت گرفته که با مدیرعاملی وقت شرکت انجام شده است و بررسی‌های اسناد مالی نشان می‌دهد که تمام تصمیمات و فاکتورهای صوری زیر نظر آقای لشگری پور در دفتر مرکزی مدیریت بوده است.

وی افزود: این ادعا که تخفیفات در شرکت به مدیران و سهامداران انجام شده کذب است و هیچ دستور مکتوبی در این زمینه وجود ندارد.
اگر مبنای مسئولیت شخص حقوقی عدالت است، اقتضای عدالت این است که شخص حقوقی مورد سوء استفاده نماینده خود قرار می گیرد و باید بزه‌دیده تلقی شود.

وکیل شرکت رسا گفت: این اتفاق در زمان مدیرعامل وقت در راستای اهداف شخصی اش انجام شده و قابل انتساب به شخصیت حقوقی نیست. هدف فعالیت شخص حقوقی فعالیت اقتصادی مطلوب بوده و به دنبال خدمت به کشور است. سوءاستفاده از شخصیت حقوقی شرکت درست نیست و شرکت توسعه دارویی رسا ضمن تقاضای تکمیل تحقیقات خواستار صدور حکم شایسته است.

در ادامه نیازآبادی نماینده دادستان خطاب به وکیل شرکت رسا گفت: دوگانگی در ارتباط با دفاعیات شما در این جلسه و وکیل دیگر شرکت در جلسه گذشته مشهود است.

وی افزود: وکیل شرکت این جلسه مطالبی را گفتند که تکرار مکررات است و گفتند فضای رسانه ای علیه موکل بوده که راجع به آن به اندازه کافی صحبت کردیم.

نماینده دادستان گفت: در پرونده حاضر دو جنس قرارداد داریم؛ اول قراردادهایی است که توسط شرکت رسا با تامین کنندگان دارو منعقد شده و دوم قراردادهایی است که شرکت رسا با داروخانه ها برای توزیع و فروش دارو منعقد کرده است و همه آنها می‌گویند شرکت رسا طرف قرارداد بوده است.

وی با انتقاد از صحبت‌های وکیل شرکت رسا در مورد صدور فاکتورهای صوری گفت: شما نکاتی را به نفع موکل خود و به ضرر متهم دیگر گفتید در صورتی که فاکتورهای صوری به نام شرکت دارویی رسا بوده است و موضوعیت ندارد که شبنم نعمت زاده یا لشگری پور باشد. مسئولیت شخصیت حقوقی مشخص است.

در ادامه قاضی مسعودی مقام ضمن تفهیم اتهام مجدد متهم شبنم نعمت زاده گفت: شبنم نعمت زاده فرزند محمدرضا متهم هستید به مشارکت در اخلال عمده از طریق اخلال در توزیع مایحتاج عمومی دارو به مبلغ یک هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۱۴۸ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۵۹۹ ریال با علم به موثر بودن در ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی، مشارکت در تحصیل مال از طریق نامشروع به همان مبلغ ذکر شده و سوءاستفاده از جواز و امتیاز تعویض شده، مشارکت در اخلال نظام دارویی کشور، فعالیت غیرمجاز در شبکه دارویی در استان البرز بدون مجوز وزارت بهداشت و نگهداری غیرمجاز دارو بدون تشریفات قانونی در حکم قاچاق؛ سپس از او خواست که برای ارائه آخرین دفاعیاتش در جایگاه قرار گیرد.

شبنم نعمت‌زاده با حضور در جایگاه در آخرین دفاع از خود گفت: من داروساز و فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی هستم و از سال ۸۸ برای خودم کار را آغاز کردم.

در ادامه جلسه دادگاه، متهم نعمت‌زاده ادامه داد: صحبتی شد و مطرح کردند که این موارد برای من مزیت ایجاد کرده است اما این تجربیات من بود که مزیتی ایجاد کرد.

وی گفت: من در شرکت‌هایی که تاسیس می‌شد، حضور داشتم. دو شرکت ثبت شد و مسئولیت هر دو با من بود و حدود هشت ماه طول کشید تا مجوز را گرفتیم، بعد از آن هم بیان شد که شرکتهای فوریتی باید حتما اسم فوریت را داشته باشند و بعد نیز دوباره این قانون برداشته شد اما در آخرین قانون گفته شد که شرکتهای دارویی می‌توانند فوریت را در عنوان خود قید کنند یا نکنند. در نتیجه ما نیز با یک شرکت کار کردیم.

متهم نعمت‌زاده با اشاره به مشکلات شرکت از جمله وصول مطالبات اظهار کرد: مدیریت شرکت پخش با من نبود و در این کار آقای لشگری‌پور حضور داشت. در ادامه کار مجددا شرکتی به نام شرکت دارویی رسا تاسیس کردیم و بعد از آن هم آدونیستر تاسیس شد.

وی تاکید کرد: من هیچکدام از افرادی که اینجا هستند و این کیفرخواست را تنظیم کرده‌اند را مسبب این مسائل نمی‌دانم.

نعمت زاده با اشاره به اتهاماتی که در سال‌های 96 و 97 درباره او مطرح شده است، گفت: مواردی وجود داشت که من آنها را در یک نامه محرمانه به قاضی داده‌ام و لازم نمی‌دانم که اینجا درباره آن بحث کنم. بنده از مدیرعاملم شکایت کردم اما الان به نوع دیگری مطرح شده است و من باید خودم پاسخگو باشم.

وی ادامه داد: آقای قاضی ما یک دنیا و یک آخرت داریم. بنده سعی کرده‌ام طوری کار کنم که وقتی از دنیا رفتم همه بگویند خدا رحمتش کند.

این متهم خاطرنشان کرد: آقای لشگری‌پور ادعا داشت که مشکلات را حل کرده و آن شرایط را جمع می‌کند و می‌توانست جمع کند اما متاسفم که کار به اینجا کشیده شد.

وی افزود: برخلاف آنچه که مطرح شده در سال اول همه هزینه‌های شرکت با من بود از جمله تجهیز اموال و تهیه دفاتر و ایجاد دفتر مرکزی. همچنین پرسنل ما نیز حدود 70 تا 100 نفر بودند. همچنین 12 مرکز نیز تجهیز شد. همه هزینه‌های اینها در سال اول با من بود و شرکت در آن زمان فروشی هم نداشت بلکه شرکت از دی ماه 93 اجازه فروش داشت.

متهم نعمت‌زاده تاکید کرد: سال اول سودآور نیست و فقط هزینه دارد. منطق این است که شرکت بعد از سه سال سودآور شود و آنچه به آقای لشگری‌پور داده می‌شد برای این بود که بعد از سه سال شرکت سودآوری را تحویل دهند.

وی ادامه داد: رسانه‌ها شاید برخی موارد را عادلانه مطرح نمی‌کنند. کسی که نوشته چرا شرکت سودآور نیست خودش استاد اقتصاد است و می‌داند یک شرکت تا سه سال اول ممکن است سودآور نباشد.

این متهم ابراز کرد: من در سال سوم حدود 40 یا 50 (میلیارد تومان) را حدس می‌زدم که کم بیاوریم اما باید هزینه می‌کردیم.

وی ادامه داد: آقای لشگری‌پور برای پخش اصرار داشت که داروهای ایرانی را بگیریم و می‌گفت باید سبد دارویی‌مان تکمیل باشد اما بنده مخالف بودم. بنده فروش براساس مارکتینگ و کالاهای محدود و انحصاری خود مورد توجه قرار می‌دادم. تفکر من برای پخش، پخش داروهای محدود بود.

نعمت زاده تصریح کرد: بنده بعدها متوجه شدم گرفتن این نوع کالاها منفعت‌هایی برای آقای لشگری‌پور داشته و شاید دلیل اصرارشان همین امر بوده است.

وی با اشاره به تاسیس آزمایشگاه گفت: دلیل تاسیس این شرکت این بود که زمانی که بنده اولین محلول را آوردم هفت ماه طول کشید که آزمایشگاه به من جواب بدهد. بنده برای کارها شخصا مراجعه می‌کردم و آقازادگی و دختر فلانی بودن برای من صدق ندارد. در مورد آزمایشگاه پس از آن هفت ماه به این نتیجه رسیدم که روند خاصی برای انجام این کارها ندارند. همچنین در محصولی دیگر هم برای اعمال نظر در مورد جنسینگ زمان زیادی طول کشید.

متهم نعمت‌زاده اظهار داشت: در نتیجه تصمیم گرفتم آزمایشگاهی بزنم که اولین آزمایشگاه رفرنس در این حوزه، ما هستیم. ما آزمایشگاه را به عنوان بخش تولید راه‌اندازی کردیم.

وی با اشاره به بخشی از زمان فعالیت خود گفت: فکر می‌کنم آقای نعمت‌زاده وزیر صنعت بودند که من از طریق یک بنگاه اقتصادی سعی کردم یک مجوز تولید در تهران را خریداری کنم. می‌خواستم مجوز تولید حتما در تهران باشد چراکه معتقد بودم باید بالای سر کار باشم.

متهم نعمت‌زاده با اشاره به مشکلات شرکت عنوان کرد: برای من این مشکلات در حد سود بود و شبها به مدت یک سال راه می‌رفتم و فکر می‌کردم که چگونه این مشکلات را می‌توان حل کرد، در صورتی که آقای لشگری‌پور روزها حرفهای خوبی می‌زد.

متهمه نعمت‌زاده گفت: آقای لشگری‌پور در مرداد ماه 1.5 میلیارد تومان از من پول خواستند و آن زمانی بود که من خودم وارد کار شدم و شروع کردم و برخی نیروها را اخراج کردم. در آن زمان شرکت وضعیت خوبی نداشت. در آن زمان هیچ آشنایی به کار پخش نداشتم و حتی مدیران را نمی‌شناختم. بعد از این قضایا بود که وارد کار شدم.

متهم نعمت‌زاده گفت: آقای لشگری‌پور هنری دارند که حرفهای راستی می‌زنند و آدم را یاد بی‌بی‌سی می‌اندازند. حرفهای راستی می‌زنند و تفسیر خود را روی آن می‌گذارند. اگر همان موقع برخی کارها را انجام می‌دادم شاید بهتر بود هرچند که الان افرادی را می‌شناسم که می‌توانند این کار را انجام دهند. آقای لشگری‌پور وقتی پول می‌خواستند همه جور همراهی می‌کردند. بنده در سال اول پولهای شخصی، خانوادگی و حتی وام را به شرکت واریز می‌کردم. در سال اول حدود 6 میلیارد تومان واریز کردم.

وی تصریح کرد: وقتی یک بقالی کرکره‌اش پایین می‌آید همه می‌گویند چه شده؟! و همه کسانی که طلبکار هستند به دنبالش می‌گردند. وقتی یک پخش با این بدهی وجود دارد حل مشکلات آن خیلی مهم است. آقای لشگری‌پور کارش را بلد بود و می‌توانست کار انجام دهد اما نداد.

وی افزود: بنده سعی می‌کردم هزینه‌ها را پایین بیاورم. ایشان مرا در شرایطی قرار داد که من زیانکار شوم. بنده در آن شرایط از بزرگان اقتصادی و دارویی کشور مشاوره گرفتم و نتوانستند به درستی راهنمایی کنند و باعث شدند من شش ماه عقب بیفتم. در خرداد ماه بود که به این نتیجه رسیدم که باید از افرادی مشاوره بگیرم که مشکلاتی در حد اعداد و ارقام ما داشته‌اند.

متهم نعمت‌زاده گفت: در نتیجه بنده به دنبال سرمایه‌گذار رفتم و هیچ دلیلی نداشت که من به این شرکت پول بدهم چراکه سه سال گذشته بود.

شبنم نعمت زاده ادامه داد: من مال باخته ام و برخلاف موارد اتهامی آمده ام جلو و گفتم که بدهی را پرداخت می‌کنم.

وی افزود : سال گذشته که بازداشت شدم در برکت و تیپیکو در برج ۱۱ زمینی را با مذاکرات گرفتم و آن را پیشنهاد دادیم تا با برکت و تیپیکو تسویه کنیم ولی تغییراتی که رخ داد باعث شد کار عقب بیفتد. زیر بار تعهد سنگین رفتم. مالک آن زمین لطف کرد و گفت زمان می‌دهد تا پولش را بدهم، این طور نبوده که بخواهم سوء استفاده کنم و این موضوع در قاموس من نیست.

نعمت زاده با اشاره به صحبت‌های آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه در مورد شخصیت شناسی خطاب به قاضی گفت: هنر قاضی این است که از شخصیت شناسی متهم استفاده کند. اتهام انتسابی به من منتسب نمی‌شود. من حدود ۲۰ میلیارد از شرکت توسعه طلب دارم ولی آن را نمی‌گویم و مدیرعامل وقت می گوید بدهکارم در صورتی که من بدهکار نیستم و طلب کارم.

وی افزود: کارشناسان قوه قضاییه برای ما حدود ۱۰ میلیارد را کارشناسی کردند و گفتند که اسناد این مبلغ را ندادیم. در صورتی که من ده میلیارد در سال گذشته به طلبکار پرداخت کردم.

این متهم افزود : طبق گفته لشگری پور من ۲۰ میلیارد بردم در صورتیکه طلبکارم. او باید بگوید از این ۲۰۰ میلیارد تومان، ۱۸۰ میلیارد تومانش کجاست. مبلغ زیادی به صورت جوایز داده شده و من از بازگشت ریالی قطع امید کردم ولی حرفم این است که دارایی ایشان (لشگری پور) به نام دیگری یعنی همسر و برادر همسر و غیره بوده است و در این زمینه نیازمند کمک قضایی هستم.

وی افزود: متاسفانه بانک‌ها با من همکاری نمی کنند و گزارش حساب مرا نمی دهند. لشگری پور آن موقع می گفت صد میلیارد بدهی است در حالی که ۱۸۰ میلیارد چک برگشتی بود. بی‌مسئولیتی گروه مالی ایشان را با این همه ادعا نمی پذیرم که به نام شرکت انجام شده و مالک اصلی آن من بودم و با این‌که در این قضایا دخیل نبودم.

نعمت زاده افزود: من سعی کردم بدهی‌ها را تسویه کنم و از کمک‌های تامین کننده‌ها بسیار سپاسگزارم. ما شرکتی را داشتیم که ۳ میلیارد به آن بدهکار بودیم و مدیرش آمد و گفت ۳ میلیارد دیگر هم دارو می‌دهد تا داروها را بفروشیم و پول و بدهی او را بدهیم ولی برخی سنگ می‌انداختند.

وی با طرح این پرسش که چرا نماینده دادستان می گوید کار را طول می‌دادید گفت: زیرا کار مشکل بود. صددرصد منظورم سیاسی نیست بارمالی قضیه این است که آن را خانوادگی به مسئله انتساب دادند که وجود ندارد. اگر وجود دارد بگویند همه جوره ان را تقدیم می کنم. نه پتروشیمی است و نه چیزی. اگر وجود داشت هر کدام تان پدر هستید ایا راضی هستید اگر فرزندتان دچار مشکل شود از دارایی تان استفاده نکنید تا برایش مشکل پیش آید.

نعمت زاده افزود: من آبروی خود و خانواده ام را نمی برم و صادقانه کار کردم. پدر من پدر خوبی نبود ولی برای مملکت مدیر خوبی بوده است و به عنوان مدیر خوب به او مدیونم؛ نه به عنوان پدرم.

وی افزود: ۴۰ سال من تنها بودم و پدری نداشتم بیش از صد تا شهرک صنعتی پدرم راه اندازی کرده است و تمام عید و تعطیلات در ماهشهر بودیم تا ماهشهر ساخته شود آنجا بیابان بود تا ساخته شد. به همین دلیل به عنوان مدیر از پدرم سپاسگزارم و دلم میخواهد مدیران و جوانان از امثالی مثل پدرم استفاده کنند و حتی طلبکارها. ایشان همه جوره به همه مشاوره می دهد و ایشان اطلاعات زیادی دارد ولی اتفاقاتی به او نسبت داده شده است که خوب نبوده است. در خانواده پدر خوبی نبوده و نه شب و نه صبح او را می دیدیم و وقتی خواب بودیم می آمد و وقتی بیدار می شدیم رفته بود. انتساب ها صحیح نیست.

برچسب ها:
انتشار یافته: 179
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1398/07/29
خدا. لعنتت کنه ملعون. با اهتکار دارو با جان بیماران کاسبی میکنند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
سانسورچی چرا نظرات در مورد دیگران را اینگونه سریع منعکس نمیکنی ؟!!!
بدون نام
Russian Federation
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
باشد
برائت فرزند از پدر را در مورد شما نیز پذیرفتیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
احتکار
بدون نام
-
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
الان ددی شما برای شما پدری نکردن شما باید عقدهاتو سر مردم دربیاری؟؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
منافق چرا توی دادگاه چادر پوشیدی من یکی روز قیامت برای همین کارت یقه تو میگیرم تو به ما چادریها توهین کردی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
خجالت هم نمي كشه ...
بدون نام
Germany
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
چه زرنگه این...میخواد از پدر رفع اتهام کنه
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
هرچند ازبسیاری آقازاده ها دل خوشی ندارم ولی کاش الکی قضاوت نکنیم منتظر اثبات جرم باشیم هنوز متهمه نه مجرم وبازهم خداروفراموش نکنیم یک وقت دچار قضاوت نادرست نشیم .
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
سلام خبر را دقیق خواندم کاملا مشخص است که این پرونده در مرحله رسیدگی است و دارای ابهاماتی است که تا زوایای مختلف آن روشن نشود نمی توانیم اظهار نظر کنیم لذا ما بعنوان افرادی که از محتوای پرونده مطلع نیستیم نمی توانیم در این وضعیت درست و صالحانه اظهار نظر کنیم لذا فحش و ناسزا به افراد و خانواده او چیزی جز گناه برای ما ثبت نخواهد کرد پس قدری انصاف را چاشنی رفتار خود کرده و مبتنی بر عقلانیت و انصاف حرف بزنیم ضمن اینکه این خانم مرتکب جرمی شده که قطعا باید پاسخگو باشد اینکه من و شما حرف هایی بزنیم که ظالمانه حدود دیگران را مخدوش کند صحیح نیست بلکه باید بدانیم که چنین روزهایی ممکن است برای من و شما هم اتفاق بیفتد و چنین قضاوت های تندی نسبت به ما هم مطرح شود آنگاه چه خواهیم گفت و چه خواهیم کرد؟ خدا عاقبت ما را بخیر نماید آمین
pary
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
چ ربطی داره عقده ای؟؟با پدرت مشکل داری چرا تلافیشو سر مردم در اوردی؟میدونی چقد ادم ب خاطر تو جونشو از دست داده؟ینی واقعا خدا بزنه ب کمرت
پسر شمالي
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
13:48 چون مسئولينت از اون بالاي بالا طاقت انتقاد ندارن
پسر شمالي
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
پدر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
لعنت به خودت و پدرت چقدر برای خرید دارو عذاب کشیدم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
فقط اعدام سزای کسی هست که با جان مردم و این حد بی رحمی بازی می کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
با پدرش مشکل نداره،دعوای زرگری راه انداخته که همه بگن اینا با هم مشکل داشتن و دارن و دیگه کسی کاری به پدرش نداشته باشه،به همین سادگی
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/07/29
ما هین الانم میگیم.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اشک تمساح
United Arab Emirates
12:15 - 1398/07/29
خدا لعنتت کنه ..خودت و پدرت
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
سلام خبر را دقیق خواندم کاملا مشخص است که این پرونده در مرحله رسیدگی است و دارای ابهاماتی است که تا زوایای مختلف آن روشن نشود نمی توانیم اظهار نظر کنیم لذا ما بعنوان افرادی که از محتوای پرونده مطلع نیستیم نمی توانیم در این وضعیت درست و صالحانه اظهار نظر کنیم لذا فحش و ناسزا به افراد و خانواده او چیزی جز گناه برای ما ثبت نخواهد کرد پس قدری انصاف را چاشنی رفتار خود کرده و مبتنی بر عقلانیت و انصاف حرف بزنیم ضمن اینکه این خانم مرتکب جرمی شده که قطعا باید پاسخگو باشد اینکه من و شما حرف هایی بزنیم که ظالمانه حدود دیگران را مخدوش کند صحیح نیست بلکه باید بدانیم که چنین روزهایی ممکن است برای من و شما هم اتفاق بیفتد و چنین قضاوت های تندی نسبت به ما هم مطرح شود آنگاه چه خواهیم گفت و چه خواهیم کرد؟ خدا عاقبت ما را بخیر نماید آمین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
رضا این عوضی همین اندازه که از رانت پدرش استفاده کرده برای تو شیشه کردن خون بیماران هم خودش هم پدرش که این اجازه را داده لایق بدترین ناسزا ها هستن خدا لعنتشون کنه
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/07/29
مارا بخیر تو امیدی نیست شر مرسان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
الهیییی دلمون کباب شددددد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
آرزوی خدا بیامرزی به دلتون میمونه، همه ی نظرات رو خوندم و همه شما رو لعنت کردن، منتظر تقاص خداوند باش، خودت و پدرت
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1398/07/29
شبنم خانم خدا خودت وپدر ت را نیامرزد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
پولدار شدن به چه قیمتی؟واقعا حالا که پولدار شده کجا میخاد ببره هیچ میدونه آه و نفرین چندتا مریض دنبالشه؟حالم بهم میخوره از این جور آدما
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1398/07/29
ای خدا منو نابود کن لااقل
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
أنشأ لا امثال تو نتونن بخورند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
تو رو چرا؟ دقت کن حداقل فدای یه آدم به درد بخور بشی
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1398/07/29
اره خوب شما راست میگی
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1398/07/29
فقط می توان گفت خدا لعنت کند شماها را که با احتکار و فروش داروهای تاریخ گذشته ملتی را بیچاره کرده اید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اینها که منفی مدهند احتمالا ازخانواده خودش باشند
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1398/07/29
خدا خودت و پدرت رو لعنت کنه.
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1398/07/29
بیشرف تو کاری تو نظام دارویی کردی که الان بیشتر داروهای بدرد بخور نایاب شدن میدونی چقدر از مردم فوت کردن چون اون دارو تو بازار نیست...بنده خودم داروی قلب مادرم رو بیست برابر قیمت مجبور شدم از دلال بخرم ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اگرپدرت مدیر خوبی بود تو اولین کسی بودی که بایستی ازش استفاده میکردی وپیشترفت داشتی نه اینکه الان مفلس وگوشه ی زندان باشی،لطفا شفارش نکن که جوانها ازمدیریت خوب بابات الگوبگیرند‌،چرا هرکه این کاررابکن مث تو می شه.
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1398/07/29
همتون برید به درک ...
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/07/29
ببخشید حالا شما مثلا هیچ مثال زدم خوب با پدر شما چکار کنیم که تمام مردم ایران را برای کمپین نخریدن ماشین خائن خطاب کردن اگه مرد بیامرزیمش باید پدر شما داخل تلویزیون از مردم ایران عذرخواهی کنه بعداش بیاد شاید حلالش کردیم لون دنیا بلایی سرش بیاریم که خودش روزی هزار ان بار اژخدا کمک بخواد کی گفتیم توهم دختر همین آقایی پس اختلاس گری وخیانت کار خیانت در امانت حق الناس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
ان شاالله درهمین دنیا جزا میبیند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
عجب کمپینی هم شد خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/07/29
خود کشی کن تا مردم بگن خدا بیامرزتش
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1398/07/29
خدا نیامرزه خودت و پدرتو و همه ی دزدان مملکت را
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
كاش باباي ما هم اينجوري پدري نميكرد
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1398/07/29
واقعا خدا پذرتو بیامرزه !!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
نمرده که!؟
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1398/07/29
اون خدا بیامرز خیلی آدم خوبی بود البته در مقابل شما
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1398/07/29
اگر شرکت خانم نعمت زاده در سه سال اول سودی نداشته وهزینه های شرکت را از جیب خودش پرداخت کرده پس چطور در چند سال بعد چنان سودی کرده که ضرر های پوشش داده وخانم نعمت زاده را صاحب میلیاردها کرده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
کار خدا بوده
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1398/07/29
فعلأ که همه دارند تو و باباتو لعنت میکنند ...
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1398/07/29
....کالی از پدرت پول گرفتی واسه قاچاق دارو اونوقت میگی پدرم در حقم پدری نکرد!!!؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1398/07/29
بالاخره از مال پدرت رفتی بالا. باشد که اعدام شوی و درس عبرت.
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1398/07/29
شما کاری به ما نداشته باش... عالم محضر خداست مواظب باش ما میبخشیم ایا خدا هم میبخشه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
من نمی بخشم. از خودت مایه بذار
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1398/07/29
اگر پدری نکرد پس این همه مال و منال (دارائی) را از کجا اورده ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
بیخوابی کشیده
امیر جعفری هستم خاک پای ملت بزرگ ایران
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
دیگه می خواسته لقمه رم بجون بذارن دهنش
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/07/29
میلیارد میلیارد این مدیر خوب ریخته تو شیکمت باز مسگی پدر خوبی نبود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
این چهحرفیه خودش کار کرده از نوزادی پولدار بود ه بااباش براش کاری نکرده که. 6 میلیارد اولیه رو داشته خودش ... بعدم همین جوری بدون پارتی فقط با تلاش رفته دکترا از بهشتی گرفته .مدیونید اگه فکر دیگه ای کنید
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/07/29
پس حتما همون جوونه کار برات انجام داد هرچی پدر نامردت پراید هفت میلیونی رو داد به مردم پنجاه میلیون سود ش تو جیب خودش وخانوادهاش رفت
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1398/07/29
اتفاقا خیلی پدری کرد. اگه اون نبود تو میتونستی اینقدر اختلاس کنی و از رانت استفاده کنی؟
Australia
13:08 - 1398/07/29
گدازاده تو باهمون لابی پدرت تونستی سالها داروهای تاریخ گذشته واردکنی واز ارز دولتی حق بیت المال را بالابکشی، واقعاً عجب رویی داری بااون چادر مشکی نیرنگ و ریا
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1398/07/29
نه خیر خانم چه طور پدر خوبی نبود مدیر خوبی هم نبود ونیست
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/07/29
ادم دروغ گو . شما ها باید برید جهنم . ایرانو به باد دادید ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
برین به کشوری که نعمت زاده و دخترش بتونن اونو به باد بدن
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/07/29
اگر پدرات کمک ات می کرد بهای تورا می داد. ادم خوبی بود توا عنوان پدران استفاده غلط کردی پدرت چه گناهی دارد از ان همه پولی که خودی به پدرت. دادی اعلان توقع داری پا پیش. بگذارد وابرو چندین سله. خود را ببرد اگر اینطور بود هاشمی رفسنجانی که مقامش از پدر بیشتر وهم احترامش هیچوقت در کا. پسراش دخالت. نکرد هرکس را توی قبر خودش. می گذارند. خودی حالا. جواب. بده
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1398/07/29
والا ایشون مدیر خوبی هم نبوده و ما ملت پاپتی و بیچاره اصلا مدیون ایشون نیستیم هیچ ، طلبکار هم هستیم
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1398/07/29
خانم نعمت زاده پدرت برای ما هم هیچ کاری نکرد
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1398/07/29
آقامن یه مغازه دارم ولنگ یه سرمایه هستم وازبس وام ۱۰ تومنی و۵تومنی گرفتم دیگه همون شد.اونوقت شمابا این همه رانت ...واقعاچرامن که یه جوانم وچندسال هم هست مغازه دارم اصلن جلونیفتادم اونوقت ایشون چه کارا که نکرده من هنوزمجردم خانم نعمت زاده
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1398/07/29
تناقض از حرفاش می باره
یه جا میگه پدرم هیچ خونه نبوده ، یه جا میگه تمام عید ماهشهر بودیم
در ضمن ماهشهر بیابون نبود و از زمان شاه پتروشیمی وجود داشته و اسم قبلی اون بندر معشور بوده
United States
13:13 - 1398/07/29
همیشه پای یک فارق التحصیل دانشگاه شهید بهشتی یا امام صادق در میان است انگار این دو دانشگاه ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
فارغ التحصیل
Netherlands
13:22 - 1398/07/29
همین استفاده از اسم پدر کافی بوده نیاز نیست بابات هم پاچه رو بده بالا
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1398/07/29
لعنت خدابرتووپدرت وامثالهم من یه خوزستانی هستم وحالابازنشسته آموزش وپرورش ماهشهر، میدونم واطلاعات کافی دارم که پدرت چه بلایی سرجوانان خوزستانی وماهشهری وبومی آوردحتی تحصیل کرده ها ی بومی رابه هردلیلی کنارمیگذاشت واستخدام نمیکرد( زمانی که معاون وزیرنفت) بود. وازدورترین نقاط ایران استخدام میکردوتاحالاعقبه ی آن ادامه داردکه استخدام شدگان گذشته اقوام خودشان راازدورترین نقاط می آورندودرپتروشیمی هااستخدام میکنند
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1398/07/29
خب بله شبنم جان تو همین طوری به انجا رسیدی
همین طری میلیاردها پول تو حساب بانکی اومد
و تو
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1398/07/29
پدرت که واقعا برایت پدری نکرد اگر وقت میذاشت برای تربیتت اینطور نمی شدید ولی انصافا ازاین که جلوی به جریان افتادن پرونده ات روگرفت دمش گرم‌
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1398/07/29
ببین چ حجابی هم گرفته ...
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1398/07/29
امثال این و ساشا صبحانی فکر کردن پاشن بیان بگن پدرمون فلان و فلان بود خودشونو و پدرشون تبرئه کردن
پدرشون براشون پدری نکرده آنقدر دزدیدن حالا خدا میدونه اگه بقول خودشون براشون پدری میکردن چقدر میدزدیدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
سبحانی
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/07/29
دزدی می کنید بعد طلب کارید
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/07/29
چادرتو محکم تر بگیر. خدا لعنتت کنه .... الهی که ریال ریال پولایی که خوردی خرج بیماری عزیزانت بشه که من فیش برقمون ندارم واریز کنم تو ایجور دزدی کردی
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1398/07/29
مملکت ارث پدران شما نیست ، ....
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1398/07/29
این جور افراد کارکشته هستن همه کارهاشون فیلمه اعدام کنید ملت ببینن جیگرشون خنک بشه
پاسخ ها
بی بصیرت
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
ما با اعدام کسی جیگرمون خنک نمیشه. الهی خدا دست و شر این مسوولا رو از سر ما کم کنه
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1398/07/29
راست میگه. بخصوص برای دخترش مدیر خوبی بود ...
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1398/07/29
وی ادامه داد: آقای قاضی ما یک دنیا و یک آخرت داریم. بنده سعی کرده‌ام طوری کار کنم که وقتی از دنیا رفتم همه بگویند خدا رحمتش کند.
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1398/07/29
این کامنتها رو بخون ببین چقدر مردم از شما و امثال شما متنفرند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
به درک که متنفرن. همین ملت به اینا رای دادند و میدهند و خواهند داد. حالا متنفر باشند و از این تنفر بمیرند ملت مرخرف مذبذب
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1398/07/29
یه قرص آسپرین ۱۲۰تومنی شده ۷هزارتومان بر جد وآبادتون لعنت
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1398/07/29
خدا لعنت کند شما رو که خون مردم ایران رو تو شیشه کردید فردای قیامت در برابر خداوند متعال و رسولش وال محمد صلی الله در برابر شهدا چی جوابی دارید بدهید این همه مردم ایران رو بیبینید که چطور از شما تابانند همه مردم ایران دارند به شما بد و بیراه می گویند هیچ کس از شما دل خوش نیست خاک برسرتان که نفرین ابدی رو برای خود پیشخرید کرده اید .
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1398/07/29
سلام زمانی که هنوز بدنیانیامده بودی ماهشهربندرصادراتی نفت ایران بوده شماوپدرت سودهای سرشارپتروشیمی هاراغارت کردید.
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1398/07/29
پدرت برای تو پدر خوبی بود. وبرای مردم بدترین مدیر.حاج خانوووووووووووم
پاسخ ها
مقداد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
خدا ترا نیامرزد...من نمیتونم ی وام ۵ م بگیرم ۲ تا َضامن میخواد تو چطور این همه پول وام گرفتی...لعنت بر تو وامثال تو
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1398/07/29
نکبت هایی مثل شما اگر زود بمیرید میشه گفت خدا رحمتش کنه که زود مرد و شرش کم شد
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1398/07/29
شبا راه میرفتی وفکر میکردی!!!! حتماشوهرت هم میگفته سرم رفت خانمی تو بیست متر جا اینقدر راه نرو ! کاخ نشین بودی .....مسخره بازی وادای ادما خوبارو درنیارید ؟ همه تون پاتون رسیده به دادگاه شدید زاهد شب زنده دار ومیگید من نبودم ...تقصیر استینم بود؟
Russian Federation
14:11 - 1398/07/29
ازاین وضعیت مملکت مشخصه که پدرت وامثال او عجب مدیران بالیاقتی بودن
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1398/07/29
خدا العنت کنه خودت و پدرت رو که با هدر دادن میلیارده ثروت مردم برای خود ثروت اندوزی کردید ، آقای قاضی توقع ما اجرای عدالت و خفت این ملعون است
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1398/07/29
خدا لعنتت کنه هم خودت رو و هم پدرت رو
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1398/07/29
خدا ازتون نگذره ...
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1398/07/29
ننه جون بابات نتونست توی خونه به اون کوچیکی بابای خوبی باشه وبراتو پدری کنه اما خدائیش خوب پدر ملت رو درآورد
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1398/07/29
اتفاقا پدرت برا تو خوب بود ولي مدير خوبي نبود
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1398/07/29
خانم نعمت زاده مکل ماخوزستانی ها هم این است که امثال شمابه اینجامی آیدوبابهترین امکانات زندگی میکنیدوسرمایه های مارامیبرید وبعدزندگی دراینجارابه عنوان بدترین خاطره ذکرمیکنید.
United Arab Emirates
14:32 - 1398/07/29
تو دلت امد با این مردم بد بخت این طوری رفتار کنی خدا ترا نیامرزه
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1398/07/29
خدا خودتو پدرتو لعنت کنه
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1398/07/29
ا زاین بازیهای بد پسیاراست بجاای حرفهای زشت ودوراز شاءن انسانیت بگردیدریشه بدیهاراپیداکنیدشایدخداوند مارا کمک ویاری بفرمایدتاازاین بلاهای خانمانسوزنجات پیدا کنیم
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1398/07/29
خررر خورتی.
از رانت و اعتبار بابات استفاده کردی، اونوقت میگی بابام کاری نکرد برام .
در ضمن تا دیروز کل وجناتتو میدیدیم الان فقط دماغتو!!!
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/07/29
خدا لعنت کنه تو و پدرتو که ملتو بیچاره کردید.
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1398/07/29
چه رفته رفته با حجاب تر میشه.
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/07/29
سلام بنده قاضی نیستم و خودم برای خریدن داروهای قلبی وديابتي همسرم مشکلات بسیاری در زندگی دارم تنها خواهش من از همه‌ی عزیزان هموطن ومسلمانم حفظ آبروی. مسلمان و قبل از این که حقایق و حکم قاضی انشاالله شود آبروی مسلمانی را نبرند آقای نعمت زاده در مقطعی از انقلاب به نظام درحد توان خدمت صادقانه داشته است بهرحال انسان جایزالخطاست قیامتی است خدا خودش به ما رحم کند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اون مردی که جلوی زن و بچش بخاطر خرج زندگی و دوا درمون ابروش میره چیکار کنه مهم نیست اما ابروی این دزدا مهمه و گناه داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
مسئولین رده بالاترش مثل تو فک میکردن(قیامت و ..) که وضعیت مملکت اینجوریه
بی بصیرت
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
ما اگه خدمت این ها رو نخوایم باید کی ببینیم؟ بخدا اگه اینها هیچ کاری نکرده بودند وضع مملکت هزار بار
به بهتر از امروز بود. خدمت کردن؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/07/29
اگر به فرض محال اظهاراتت درست باشه به گفته خودت آشنایی و اشراف به کار نداشتی پس چرا چنین لقمه های بزرگی را بر می داشتی ؟
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1398/07/29
وقتی خودنعمت در زمان وزارتش زیرسوال میرود که ایادرست است که شمادرچهارده شرکت سهام داریدومدیرعامل هم هستیدخودش با گستاخی میگویدچهارده شرکت نیست وهبجده سرکت است اما تمامش بنام فرزندانم هست دیگر چه انتطاری دارید
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1398/07/29
این همه داروساز تو مملکت چرا نتونستن مثل شما پشت سرهم وام بگیرن هی شرکت های دارویی بزنن...اره جون خودت بابات اصلا کاره ایی نبود ...انقد دم کلفت هستن و انقد به پارتی های خودشون اطمینان دارن که با پروریی میاد و طلب کار هم میشه...اقا چقد دستی بدیم ؟
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1398/07/29
متاسفم برای خودم که تو همچین کشوری دارم زندگی میکنم که خیلی راحت با جون مردم بازی میکنند.
خدایا به شرفت قسمت میدم منو از این دنیا ببر راحتم کن دیگه بسمه این همه زجر و مریضی
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1398/07/29
دولت کجایی قرض سیلاکس شکم کارکن یک سال پیش ۳۰۰۰ تومان بود حالا شده ۱۸۰۰۰تومان
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1398/07/29
لعنت خدا به بزرگ و کوچکتون
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1398/07/29
برات پدری نکرد خدایی کرد کدومتون گرسنه اید کدومتون بیکارید کدومتون هرسال اثاثتون رو دوشتونه؟
خدا لعنتتون کنه خدا نسلتون رو برداره که ملت مظلوم ایران رو بدبخت و سرافکنده کردید
چندتا خانواده با عملکرد شما نابود شد؟
چندتا مرد با کارهای شما شرمنده زن و بچه شد؟
چندتا غرور شکسته شد؟
چندتا زن نجیب به بیراه رفت؟
برترینهای عزیز نترس چاپ کن ما کوچیکها خدامون خیلی بزرگه
United States
15:27 - 1398/07/29
پدر من 55 سالشه کارشناسی الکترونیک مخابرات رو دارن از دانشگاه صنعتی اصفهان از وقتی هم من خودم رو شناختم پدرم صبح افتاب نزده رفته و آخر شب اومده خونه اما خانوم نعمت زاده چرا پدر من مثل پدر شما نشد چرا من مثل شما پول دار نشدم ؟ چرا من نمیتونم مثل شما حرف از میلیارد بزنم و کارهای گنده کنم؟ چون شماها ژن خوب(ک) هستید و بس.....
و الله صمیع البصیر.....خداوند به همه چیز آگاه است
Romania
15:50 - 1398/07/29
قابل توجه مسءولین عزیز که براحتی از آخرت خود به خاطر رفاه فرزندانتان می گذرید و براحتی خود را مدیون حقوق یک ملت و تمامی شهدا می کنند.
بد به حالتان خسر الدنیا و آخرت همین است
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1398/07/29
خدا پدرت را بیامرزه که پدری نکرد اگر کرده بود که نصف مملکت را قورت داده بودی و در رفته بودی به هرحال باید به چنین ادمهایی قاطعانه برخورد بشه که دیگران درس عبرت بگیرند اعدام خیلی کمه اول برگرداندن بیت المال بعد بررسی
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1398/07/29
هزارلعنت خدا برتو باد شیطان صفت
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1398/07/29
فقط اعدام جواب میده،، و دیگر هیچ هر چه سریع تر
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1398/07/29
اگر میخواهید در کشور عدالت برقرار شود فقط اعدام مفسدین و خلافکار ا ن
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1398/07/29
این همه زحمت کشیدی درس خوندی که عقده هاتواینطور خالی کنی منم پدرم چهل سال مث تو بالای سرم نبود بایدحق الناسو ازبین ببرم مریضهای بیچاره چه گناهی کرده بودن؟
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1398/07/29
خدا لعنتت کنه انگار بچه دو سالس که میگه پدر پدر
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1398/07/29
خدا جوانی که پدر تو را الگو قرار می ده جوانمرگ بشه دیگه ایرانی کشش اینهمه خیانت و دزدی را نداره
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1398/07/29
آخه یکی نیست به این مفسدین بگه این قدر مظلوم نمایی نکنید
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1398/07/29
خانم ناشکری نکنید ظاهرا از یاد بردید که برای یک مغازه راه انداختن حداقل باید 12 ماه بدوید و از 10 جا مجوز و ..... بگیرید اگر دختر آقای نعمت زاده نبودید به این راحتی میتونستید شرکت پشت شرکت تاسیس کنید
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1398/07/29
آررررره تو گفتی ما هم باور کردیم
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1398/07/29
همینهایی که الان تو و پدرت را تف و لعنت میکنند زمانی برای شما و رییس شما هلهله می کشیدند
پس خیالت نباشه و حرف این مردم را حواله کن به همانجا که لیاقتشونه
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1398/07/29
اینم فیلمِ تون که بگی پدرم بی تقصیره فکر کردی ملتم مثل شما گوش مخملین خدا از تون نگذره
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1398/07/29
اندازه بیرون بودن دماغ شبنم نعمت زاده از چادرش تا عید مونده
Germany
18:44 - 1398/07/29
این هم باز فیلم جدیدی است فقط می تونم بگم خجالت بکشید خانوادگی؟
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1398/07/29
بجای این مزخرفات میشه یکی حسنهای مدیریت پدر راکه برای مردم بود و فایده ای جز بیچاره گی نداشت را بگی ؟
شرکتهای هرمی و مافیایی پتروشیمی را میگی ؟
وامهای خانمان سوز بمردم بابت خدمت به خودروسازان بی خانمان شده را میگی ؟
یا........ کدومشان ؟
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1398/07/29
خدا لعنت کنه سیستم بانکداری کشور که برای یک وام ۲ میلیونی هزارتا بند و قانون میاره برامون و یک به یک دزدتر و مفسدتر و ایشاالله روزی اینها هم جوابگو باشند و لعنت به نعمت زاده که فقط چاپید و هیچ فایده ای برای مملکت اسلامی ایران نداشت و توله سگش که یک علف بچه ای بیش نیست به قارتگران و چپاول گران گفته ذکی و دم از مظلومیت میزنه و خدا پشت رئیسی دادگر باشد که دست این افراد رو یکی یکی رو میکنه و امیدوارم این رانت خواران و دزد همه شون به دستور جناب رئیسی و حکم رهبری اعدام بشند ، آهای خبری حتما نوشته ما رو چاپ کن
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1398/07/29
این خانم معلومه سیاست را از پدرش به ارث برده
میگه پدر خوبی نبود که جلب اطمینان همه را بگیره ولی بعدش میگه مدیر خوبی بود یعنی مهر تایید روی پدرش میزنه خدا لعنت کنه هرچه آدم زرنگ متقلب را
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1398/07/29
پدرت نه پدر خوبی بود نه مدیر خوبی اینو اگه نمی دونی بدون چون میخای بگی مردم مدیون پدرت هستند ولی کور خوندی
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1398/07/29
لعنت به ت الان داروهای خاص گرونه بخاطر امثال شما
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1398/07/29
بااین شیوه میخوادپدرشوتبرئه کنه وبگه که رانتی درکارنبوده همه خودسربوده تاپدرمحترم درمزان اتهام قرارنگیره وپدرجان همچنان دررده های بالای حکومت تشریف داشته باشن تاخدایی نکرده ازرانتای بعدی بی بهره نمونه پدری که نمیتونه ی بچه خودشو اداره کنه چطورمیخواد ی بخشی ازکشورو اداره کنه
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1398/07/29
هرچقدرهم که برات پدری نکرده باشه همین که از اسمش استفاده کردی وبارانتش تحصیل کردی ودکتر شدی وبعد بخاطر نامت لقب آقازاده گرفنی وخوردی وبردی وخودت وهفت نسلت را بستی وتامین کردی فکر کنم بهترین کاری بود که میتونست درحقت کنه،خدا نگذره ازتون که یک مشت آقازاده بی دردومرفه بااسم ورسم پدرتون با پولهای مردم حال میکنید وهمیشه هم ناراضی هستید
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1398/07/29
چرا بستگان مسئولین رده بالا از اعدام وحبس طویل مدت مصون هستن.این عدالت یک کشور اسلامی نیست.ترحم وتنفس به دزدان وغارتگران بیت المال خیانت به خون شهدا وملت ایران است.
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1398/07/29
پولی که باید خرج رفاه مردم شود رفت تو شکم امثال تو یک روز باید حساب پس بدهید
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1398/07/29
از پدر دزد فرزند دزد عمل میاد و به لطف خدا این فرزند از پدرش هم حمایت نمی کند.پدری که حق مردم را در حلقوم فرزندانش بریزد چیزی جز ناسپاسی از فرزند و لعنت از مردم و دوزح از خدا در انتضارش نیست و مالش هم بهش وفا نمی کند گرچه ثروت داشته باشد اما برکت ندارد که برکت در انسجام خانواده هست که ندارد.خداوند میفرماید ما شما را با مال وفرزندانتان امتحان می کنیم .نادان کسی که برای مال دهر کردن فرزندش حق مردم را بدزدد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
انتضار نه. عنطزار درسته
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1398/07/30
پدرت مدير خوبي است براي اختلاس و مشاوره دادن به امثالش اولش تو كه ازش مشاوره گرفتي شبنم خانم اين همه پول ميخواستي كجا ببري ان ويلاي لواسان كه با خون وجون ديگران ساختي ايا شبي راحت در ان خوابيدي خدا لعنت كنه تو وامثال تو را
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1398/07/30
خفشو کسافت فقط و فقط به فکر جیب خودت بودی اون موقع که دنبال عشقو حالت بودی ویلا میساختی پدر خوب بود به خاطر توی کسافت با اون داروهای فاسد ببین جون چقدر از ادمهارو گرفتی خجالتم نمیکشه امید وارم زیر اون چادر خفه شی
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1398/07/30
این ملعون باید اعدام شود .
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1398/07/30
پدرتم بايد محاكمه بشه كه اين همه ثروت و از كجا آورده
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1398/07/30
نسل اين غارت گران نعمت زاده را از ايران برچينيد و مال بيت المال را از حلقوم شان بكشيد بيرون

پئرش را هم محاكمه كنيد
ثروت كارخانه ها و سهام اينها را در صنعت مصادره و اعلام كنيد
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1398/07/30
سلام
قابل توجه خواهرانم که چادری هستند، اون دنیا این ملعون رو حلال نکنید که آبروی چادریها رو داره میبره.
لعنت خدا بر کسانی که فقط توی دادگاه ریش و تسبیه و چادر استفاده میکنن.
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1398/07/30
شبنم خانوم نعمت زاده پدرت مدیر خوبی برای کشور ایران نبوده است به آمار و ارقام جهانی رجوع کنید.
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1398/07/30
واقعا این همه پول به چه قیمتی؟به قیمت لعنت فرستادن مردم به خودت و خانوادت؟به مردن و مریض شدن آدمهای بیگناه؟این همه پول خیانت و دزدی تو گلوت گیر نمیکنه؟طلبکار هم هستی؟خدا ازتون نگذره
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1398/07/30
واقعا این همه پول به چه قیمتی؟به قیمت لعنت فرستادن مردم به خودت و خانوادت؟به مردن و مریض شدن آدمهای بیگناه؟این همه پول خیانت و دزدی تو گلوت گیر نمیکنه؟طلبکار هم هستی؟خدا ازتون نگذره
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1398/07/30
به این نتیجه رسیدم که هر چی آدم عقده ای وتنبل که فقط دوست دارند که پول مفت گیرشان بیاد. تا زندگی کننده از زندگی می نالند. در مورد این جلسات حرف های بی ربط میزنند وعقده ای با قضایا برخورد میکنند در صورتیکه ما باید منتظر رای دادگاه باشیم .وبعد قضاوت کنیم. شماها بی که بیخودی ونشناخته به دیگران توهین میکنید یا روز قیامت را هم قبول دارید؟ پس عزیزان مرموز که در مورد هر چیزی اظهار نظر میکنید. کمی هم به فکر آن دنیایتان باشید در در پیشگاه خداوند شرمنده نشید.
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1398/07/30
جدیدا وقتی سیات مدارها رو می بینم. یاد اعضای هیات مدیره گاخاف، کاخاف، داخاف و... از فیلم هیولا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
فیلم بود یا سریال؟ ندیدمش اما فکر کنم سریال بوده
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1398/07/30
به قول مرحوم حسین پناهی که گفته بود خدایا از جای حق بلند شو تا خودش بشینه -اهای مردم شما حقتونو از خدا می خواهید اون که خودش جای حق نشسته باید خودتون احقاق حق بکنید چرا همه چیزو به خدا وامیگذارید
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1398/07/30
حالم از این نوع چادر گرفتن بد میشه دلم میخواد خفه اش کنم اون چادرش رو بندازم ازرو صورتش اصلا از تظاهر متنفرم
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1398/07/30
خوبه ترامپ زودتر تحريم ميكرد تا شما زودتر كمبود پول دلار پيدا ميكرديد و ياد مبارزه با اختلاس گران افتاديد
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1398/07/30
این برای هزارمین مرتبه:
این طرف اصلا شبنم نعمتزاده نیست. این یه کس دیگه اس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
راست ميگي شبنم خيلي جوون تر بود
Iran, Islamic Republic of
03:38 - 1398/08/01
درود ۱۵‌:۰۰شیر مادرت حلالت باشد که سر سفره لقمه حلال خوردی ،اگر که صادق بوده باشی
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1398/08/01
بابات کی بازنشست میشه ...بسه دیگه. بخور بخور تا کی...حالا مظلومانه داری دفاع میکنی. خجالت از بیماران صعب الاج بکشید که هست ونیستشون را میفروشن واسه دارو .اگه قاضی پرونده وجدان داشته باشه دور از هر گونه وابستگی باید برخورد کنه. علی برکت الله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
نگو نعمت زاده بگو لعنت زاده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج