جهانگیری: رهبری لوایح FATF را تایید کرده‌اند
۹۲۱۱۸۲
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
۱۳۷۸۲ 
معاون اول رئیس جمهوری گفت: با توجه به تصویب لوایح FATF و CFT در جلسه سران سه قوه و تایید مقام معظم رهبری، مجمع تشخیص مصلحت نظام هر چه سریعتر این لوایح را تصویب کند.

خبرگزاری ایرنا: معاون اول رئیس جمهوری گفت: با توجه به تصویب لوایح FATF و CFT در جلسه سران سه قوه و تایید مقام معظم رهبری، مجمع تشخیص مصلحت نظام هر چه سریعتر این لوایح را تصویب کند.

جهانگیری: دولت از نقد‌های سازنده استقبال می‌کند

جهانگیری: 

* (با اشاره به ارایه لایحه شفافیت از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی و تاکید به ضرورت ایجاد اتاق شیشه ای برای تصمیم گیران کشور): خوب است مردم در جریان همه امور از جمله مذاکرات درون دولت، مجلس، شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گیرند و مطلع شوند. با توجه به تصویب لوایح FATF و CFT در جلسه سران سه قوه و تایید مقام معظم رهبری، مجمع تشخیص مصلحت نظام هر چه سریعتر این لوایح را تصویب کند.

* نمی توان انتظار داشت در شرایطی که هجمه های گسترده علیه دولت وجود دارد، دولت بتواند مسائل اقتصادی کشور را حل و فصل کند. نمی توان انتظار داشت بخش خصوصی میدان دار اقتصاد کشور باشد اما عده ای چوب لای چرخ فعالیت این بخش بگذارند.

* (با اشاره به یکی از تصمیمات دولت در ماه های اخیر در خصوص تغییر در نحوه توزیع بنزین): این تصمیم به صورت سری و محرمانه در یکی از جلسات مورد بررسی قرار گرفت که متاسفانه نه یک رسانه بیگانه بلکه یکی از رسانه های کشور که اتفاقاً متعلق به یک نهاد حکومتی است، این موضوع را منتشر کرد که ظرف دو سه روز آینده دولت قصد دارد درباره بنزین تصمیم گیری کند.

* پس از انتشار این خبر صف های طولانی در پمپ بنزین های کشور تشکیل شد و مصرف روزانه بنزین که روزی ۹۰ میلیون لیتر بود، به روزی ۱۶۰ میلیون لیتر رسید که فراهم کردن و توزیع این میزان بنزین کاری بسیار دشوار بود و هر کس که باعث چنین اتفاقی شده بود قصد داشته که کشور را به هم بریزد و سپس بگوید که دولت قادر به اداره امور کشور نیست.

* (با بیان اینکه دولت از نقدهای سازنده استقبال می کند): معتقد هستیم که ضعف ها باید به دولت گفته شود زیرا اگر دولت از اشکالات مطلع نباشد منابع کشور به هدر می رود اما اینکه یکسره خبر منفی و جعلی درباره عملکرد دولت تولید و منتشر شود به دور از انصاف است.

* (با اشاره به انتقادهای گسترده به ارز ۴۲۰۰ تومانی برای برخی اقلام و کالاهای ضروری): تصمیمی که در این خصوص اتخاذ شد مورد تایید همه ارکان نظام بود اما عده ای که به دنبال جعل خبر و ناامید کردن مردم هستند بارها در رسانه ها تیتر زدند که ۱۸ میلیارد دلار از منابع کشور با این تصمیم به باد رفت و یک بار هم توضیح ندادند که استدلالشان چیست؟

* ۱۸ میلیارد دلاری که از آن سخن می گویند صرف واردات کالاهای اساسی، ماشین آلات، مواد اولیه تولید و مواردی از این دست شده است. البته ممکن است که عده ای در این میان ارز دولتی دریافت کرده اما کالا وارد کشور نکرده باشند که این کار حتماً خیانت است و باید با فرد خائن به خصوص در شرایط جنگی با اشد مجازات برخورد شود.

* کسانی که ارز ۴۲۰۰ تومانی را زیر سوال می برند و می گویند که دولت منابع کشور را به باد داده همان کسانی هستند که در مقطعی ۲۲ میلیارد دلار منابع کشور را به استانبول و دبی بردند تا به گفته خودشان قیمت ارز را در کشور کاهش دهند در حالی که نه قیمت دلار کاهش پیدا کرد و نه مشخص شد که ۲۲ میلیارد دلار چه شد؟

* (با تاکید بر اینکه دولت از وضعیت معیشت و دشواری های پیش آمده در زندگی مردم آگاه است): عده ای در این شرایط بطور شبانه روزی دولت را راجع به پرداخت ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی برای کالاهای اساسی نکوهش می کنند اما ما نمی توانیم نسبت به زندگی مردم بی توجه باشیم و نمی گذاریم که با رها شدن قیمت ها فشار مضاعفی به زندگی مردم برای تامین دارو و تجهیزات پزشکی و کالاهای اساسی وارد شود.

* (در خصوص سکوت دولت نسبت به انتقادهای روزافزون): سیاست دولت حفظ آرامش در کشور به عنوان یک ضرورت است و بنابراین از کنار تخریب ها عبور می کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 29
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1398/07/30
دزوغ گو دماغش بزرگ بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
درود بر رهبری, درود بر روحانی درود بر جهانگیری
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
دماغ از این بزرگتر ؟؟؟
اینا حیا ندارن ....
بااحمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
واقعاهمینطوره
بدون نام
-
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
خفه شو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
میشه
بشه باشه.. میشه
علی رضائی
United Arab Emirates
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
لعنت بر کسانی که کشور را به ورطه نابودی سوق می دهند چه چپ چه راست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
مگه شوخی میگه, رهبری موافقت کرده, درود بر خامنه‌ای
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
دیگه از این بزرگتر
رضا
Netherlands
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
اقا یا خانم هر کس که هستی .کمی فرا جناحی نگاه کن تا ببینی که دروغ میگوید که راست.
shanjani.............
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
'''' اگه رهبری لوایحF,ATF را تابید کرده باشند' پس جبهه گیری افراد در این زمینه باید صد درصد متوقف شود' ''' مخصوصا مخالفت آقای کیهان '''
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1398/07/30
ههههههه خوشمان امد ولی نیستید
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1398/07/30
تمام کارهای دولت عینا قابل نقد هست
چون دروغ و سیاه نمایی به وفور دیده میشود
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1398/07/30
حرفهایت درست اما در عمل سفره های مردم کوچک شده و 6 سال وقت را تقریبا هدر داده اید .
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1398/07/30
تورا خدا شعارهای دورغ وحرفهای بی پایه واثر نگویید کی میتواند نقد کند ویا اعتراضی ویا خواسته ای داشته باشد مگر جانی مانده برای کسی که انتقاد و یا نقد کند مانند عقاب بالای سر ادم میدیزند وکت بسته و چشم بسته سر از نا کجا اباد در میاورد کم ملت را ازار بدهید وبه این بهانه به زندان ویا بالای دار چرا دورغ میگویید تا کی این وضع ادامه دارد دیگر توانی برای ملت نمانده مردم ما ملت هم کمتر از لبنان ویا عراق هستیم حقمان است که هر روز شاهد یک مشت دورغ مسولین باشیم عجبا ؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1398/07/30
دولت مگه کاره ای هست که بتونه به نقدهای سازنده عمل کنه
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1398/07/30
مردم دیگه یه نفس راحت میکشن
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1398/07/30
بزرگ شده
انچه عیان چه حاجت به بیان
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1398/07/30
اتفاقا درست گفت اونایی که قصد تخریب دولت را داشتند و جناح و حزب مخالف بودن از اولین روز کاری دولت چوب لای چرخ گذاشتند تا الان تا دولت روحانی را بی عرضه و غربگرا نشون بدن. به نظر من سیاست تعامل با کشورهای جهان اسمش غربگرایی نیست. و اونایی که مذاکره و برجام را زیر سوال بردن و آب در آسیاب دشمن ریختن، چرا زمان احمدی نژاد که آقای جلیلی هر روز برای مذاکره در حال دست و پا زدن بود و بخاطر بی عرضگیش هیچوقت هم موفق نشد چیزی نمیگفتند چرا روزنامه کیهان اون زمان حرفی از بد بودن مذاکره نمیزد!؟ انسان باید حقیقت را بگوید و ما هم بر اساس آنچه در طول سالها دیدیم این نظر را می دهیم. چرا و چراهای دیگر؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
احسن
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1398/07/30
اونا 22 ملیارد غارت کردن و شماها 18 ملیارد غارت کردید ... چرا دادستان به پزونده غارت متابع ورود نمیکند یکطرف قضیه‌ست و طرف دیگه اینکه وقتی در زمان احمدنجات این غارت صورت گرفت چرا وقتی شما سرمار اومدید اعلام جرم نکردید ..‌ شماها همه ادمای یه ساختارید ... ساختاری ضد منایع و منافع ملی که ده‌ها ساله فقط جاهاتونو بهم قرض میدید و انگار ارث پدریه کنار نمیرید ... انتخابات در اغلب جاهای دنیا و مخصوصا در ایران یه کارناواله برای اینکه مردم تصور کنن کاره‌ای هستن و مهمتر اینکه هر بلا و فلاکتی سر ما اومد بگن امتخاب خودتونه ... وگرنه همگی شما ذر پشت پرده مکمل همدیگه‌اید برای گیج کردن و غارت و عقب نگه‌داشتن زندگی شرافتمندانه مردم در پرثروت ترین کشور دنیا !!!
Egypt
17:18 - 1398/07/30
بابا شماها در بچگي چه بوديد كه اينهمه پررو تشريف داريد
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1398/07/30
فقط میگین از فشاری که به مردم میاد آگاهی دارین .اینو که حتی بچه دوساله هم میدونه.
برای حل این مشکل چه کار کردین؟
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1398/07/30
اسناد اگر میفهمین صدای شکستن استخوانهای مردم.را میشنوی چرا همه چیز قیمتها سه برابر شده چرا اصلا به فکر مردم نیستید بخدا واگذارتان میکنیم.
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1398/07/30
آن عده کاسبیشان در هرج ومرج و آشوب است
خدا از شان نگذرد آنهارا به خداواگذارمیکنیم چون زور ملت ودلت به این عده نمیرسد
Germany
19:45 - 1398/07/30
اخه چی بگم چند بار به صورت علنی رهبری مخالفت خودشو بروز بده فقط تنها امیدی که دارم اینه که 1400 شه از دستتون راحت شیم خدا عمر و شمرم بعد شما بیاره صدهزار بار باید شکر کرد شما دیگه کید
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1398/07/30
دروغگو حقه باز از خدا شرم کن
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1398/07/30
شما که بلاخره مخفیانه تصویب میکنید شاید هم کردید دیگه لازم نیست پشت رهبری مخفی شوید و دروغ بگویید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج