احداث بیمارستان جامع فوق تخصصی کلیه
۹۲۱۲۲۳
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷
۸۲۷۳
کمیسیون ماده پنج شهر تهران با احداث یک بیمارستان جامع فوق تخصصی کلیه در منطقه دو موافقت کرد.

خبرگزاری ایسنا: کمیسیون ماده پنج شهر تهران با احداث یک بیمارستان جامع فوق تخصصی کلیه در منطقه دو موافقت کرد.

احداث بیمارستان جامع فوق تخصصی کلیه در منطقه دو

اشراقی درباره احداث این بیمارستان گفت: این مجتمع درمانی در عرصه ای به مساحت حدود ۵۸۰۰ متر مربع در شمال بزرگراه یادگار امام (ره) و در کوی فراز واقع شده که محدوده سایت در بخشی از عرصه ۴۳ هکتاری اراضی تعاونی هفت گانه قرار دارد.
وی با بیان اینکه بیشتر مجموعه های مسکونی این عرصه شکل گرفته و با وجود اینکه سرانه خدمات آن تعیین شده است، اما در عمل سطوح خدماتی لازم را ندارد ، گفت: پس از توضیحات مشاور تهیه کننده طرح و بررسی اعضاء و با توجه به موافقت اصولی معاونت درمان وزارت بهداشت با احداث بیمارستان جامع فوق تخصصی کلیه در ۸ طبقه و با سطح اشغال حداکثر ۴۰ درصد موافقت شد.
بنا براعلام روابـــط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، وی افزود: هم چنین قرار شد خط آسمان و تراز ارتفاعی مجتمع درمانی رعایت و فضای سبز مناسب برای این مجموعه در نظر گرفته شود.
رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده پنـــــــج شهر تهران تأکید کرد: علاوه بر گذر ۲۱ متری شمالی، دسترسی این مجموعه درمانی، طی تدابیری از جنوب ملک نیز فراهم خواهد شد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1398/07/30
یکی ازراهای دورزدن تحریم اعلام استقلال وبین المللی کردن بعضی بیمارستانهای فوق تخصصی است اگر به دنیا ثابت کنیم که پذیرای بعصی بیماران درسطح دنیا هستیم میتوانیم مستقل معاملات مالی داشته باشیم.مثلا عمل زیبایی بینی درایران ازهمه دنیا بهتراست....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج