واکنش والورده به سفر طولانی گریزمان به آمریکا
۹۲۳۳۰۷
۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۳
۵۰۴۵ 
آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی بارسا برای تماشای بازی بروکلین نتز در لیگ NBA راهی آمریکا شده بود.

ورزش سه: بارسلونا پس از برتری 1-2 بر اسلاویا پراگ و به سبب تعویق ال کلاسیکو یک هفته برای بازی با رئال وایادولید(امشب 23.45) فرصت آماده سازی داشت و به همین دلیل ارنستو والورده سه روز به بازیکنانش مرخصی داد. آنتوان گریزمان از این مرخصی استفاده کرد و به نیویورک رفت؛ در حالی که در اسپانیا معتقدند این سفر طولانی چندان به سود ستاره فرانسوی نبوده است.

واکنش والورده به سفر طولانی گریزمان به آمریکا

والورده در این رابطه گفت:« این مسائل چندان روی من تاثیر نمی گذارند؛ چون هر بازیکن آزاد است از روزهای مرخصی اش به گونه ای که دوست دارد استفاده کند. در هر صورت ممنون از اطلاع رسانی چون اطلاع نداشتم گریزمان به آمریکا رفته بود.»

تعویق ال کلاسیکو:« هفته عجیبی بود. پس از یک وقفه بازی های ملی و در حالی که تا وقفه ماه نوامبر بازی های سنگینی از جمله ال کلاسیکو را داشتیم، این بازی لغو شد. ال کلاسیکو به شما از هر جهت فشار وارد می کند اما خوب، از استراحت ما و رئال تیم های دیگر استفاده بردند و با کسب پیروزی صدر را از ما گرفتند. به همین دلیل باید بر وایادولید پیروز شویم.»

واکنش والورده به سفر طولانی گریزمان به آمریکا

آنسو فاتی و کارلس پرز:« هر دو عضو تیم دوم باشگاه هستند و دستمزدی که دریافت می کنند نیز بر همین اساس است با این حال هر زمان نیاز باشد برای تیم اول بازی خواهند کرد. هر دو در شرایط بازی برای تیم اول هستند. این امکان وجود دارد که برابر وایادولید به آنسو فاتی بازی برسد چون طی یک هفته سه بازی باید برگزار کنیم.»

کارلوس وِلا(مهاجم مکزیکی سابق سوسیداد) در بارسا:« به یاد دارم که سال گذشته در این مورد نظر دادم اما هنوز برای صحبت در مورد نقل و انتقالات زمستانی زود است. در هر صورت از داشته هایم راضی هستم.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج