تشکیل پرونده قضایی برای پیمانکار جاده چالوس
۹۲۴۱۵۱
۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
۴۵۵۲ 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز، از احضار پیمانکار جاده چالوس خبر داد و گفت: در این خصوص پیمانکار پروژه احضار و پرونده قضائی برای وی تشکیل شده است تا جوانب مورد بررسی قرار گیرد.

خبرگزاری مهر: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز، از احضار پیمانکار جاده چالوس خبر داد و گفت: در این خصوص پیمانکار پروژه احضار و پرونده قضائی برای وی تشکیل شده است تا جوانب مورد بررسی قرار گیرد.

حاجی رضا شاکرمی، افزود: با توجه به افزایش آمار تصادفات در جاده چالوس دادستانی برای بررسی جوانب موضوع و از حیث احقاق حقوق عامه به موضوع ورود کرد.

وی خاطرنشان کرد: پس از بررسی‌های کارشناسی که شخصا بر آن نظارت داشتم مشخص شد بیشتر این تصادفات به دلیل نامناسب بودن آسفالت موجود با شرایط جاده بوده است.

شاکرمی با تاکید بر اینکه ترکیب آسفالت استفاده شده مناسب این جاده نیست، گفت: در این خصوص پیمانکار پروژه احضار و پرونده قضایی برای وی تشکیل شده است تا جوانب مورد بررسی قرار گیرد؛ البته پیمانکار مدعی است نوع آسفالت مشکلی ندارد و عوامل دیگری در تصادفات دخیل هستند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در پایان تاکید کرد: دادستانی تا شناسایی عوامل دخیل در تصادفات پیگیر این موضوع خواهد بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1398/08/10
قدرت وزورتون به خرنمیرسه پالونشومیکوبین ومیزنین!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ کسیکه باسن22سال که تازه پولدارشده پرایدخریده یا پورشه گرانقیمت خریده که درجاده چالوس هردوباهم میشوندازهرنظرمیخواهی تصادف نشودهربلایی سرمملکت امدازتازه بقدرت رسیده هاونوکیسه هابوده!!!!!!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج