تخصیص زمین به پلیس برای ساخت کلانتری
۹۲۴۸۱۷
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
۳۷۰۱
در صورت تصویب در شورای شهر محقق می‌شود:
اعضای شورای شهر تهران صبح امروز طرحی را به هیات رئیسه شورا ارائه کرده‌اند که در صورت تصویب این طرح، شهرداری ملزم است در هر منطقه یک قطعه زمین به پلیس برای ساخت کلانتری بدهد.

خبرگزاری ایسنا: اعضای شورای شهر تهران صبح امروز طرحی را به هیات رئیسه شورا ارائه کرده‌اند که در صورت تصویب این طرح، شهرداری ملزم است در هر منطقه یک قطعه زمین به پلیس برای ساخت کلانتری بدهد.

امروز صبح در جلسه شورای شهر تهران علی اعطا طرح الزام شهرداری تهران به همکاری با فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در زمینه کمک به تأمین زمین در مناطق 22 گانه تهران برای ساخت کلانتری را تقدیم شورای شهر کرد.

در این طرح که به پیشنهاد اعطا و با امضای 10 نفر از اعضای شورا تقدیم هیات رئیسه شد، آمده است که شهرداری تهران مکلف است ضمن تعامل با ناجا در هر منطقه یک قطعه زمین را به منظور ساخت کلانتری مشخص و برای واگذاری حق بهره برداری به فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به شورای شهر اقدام کرده و این زمین را معرفی کند تا مجوزهای بهره برداری صادر شود.

در این طرح پیش بینی شده نیروی انتظامی هزینه‌های ساخت کلانتری را تأمین و ظرف مدت حداکثر 15 ماه ساختمان آن را احداث و بهره برداری کند.

بر اساس بررسی‌های انجام شده در این طرح آمده است که نهادهای مسئول، تهران به 200 کلانتری احتیاج دارد که این طرح نیز در قالب تامین تجهیزات فیزیکی پلیس به هیات رئیسه تقدیم شده است.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
14:55 - 1398/08/12
''''' یعنی کمبود ''' کلانتری '''' داریم ?
پاسخ ها
AAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
میخواهند کلانتری بزنند آفرین
حال این کلانتری چند‌متر و چند‌حواله است.
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1398/08/12
پادگان شداینقدرجرم جنایت زیاد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج