ظریف: دامن نظام از پولشویی پاک است
۹۲۴۹۴۲
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
۲۱۵۵۹
وزیر امور خارجه با بیان اینکه دامن نظام جمهوری اسلامی از این حرف‌ها مبرا است، گفت: امروز که آخرین اقدام FATF در مورد پولشویی علیه ایران صورت گرفت، تندترین دفاع ها را از جمهوری اسلامی کردم.

خبرگزاری مهر: وزیر امور خارجه با بیان اینکه دامن نظام جمهوری اسلامی از این حرف‌ها مبرا است، گفت: امروز که آخرین اقدام FATF در مورد پولشویی علیه ایران صورت گرفت، تندترین دفاع ها را از جمهوری اسلامی کردم.

 محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه که امروز(یکشنبه) برای پاسخ به سوال ابطحی نماینده مردم خمینی شهر مبنی بر علت اظهارات وزیر خارجه درخصوص پولشویی در ایران به میزان ۳۰ هزار میلیارد تومان و همچنین انفعال در برابر وقت کشی سه کشور اروپایی در برجام در صحن علنی مجلس شورای اسلامی حاضر شد، گفت: دیروز شورای عالی امنیت ملی تصمیم گرفتند که جلسه‌شان را امروز ساعت ۳ بعدازظهر برگزار کنند و من از هیئت رئیسه خواستم سوال را عقب بیاندازند تا من بتوانم سر فرصت پاسخ بدهم که مخالفت شد.

ظریف: دامن نظام از پولشویی پاک است

وی افزود: بنده الان به جای اینکه به جلسه شورای عالی امنیت ملی بروم باید برای هشتمین بار در طول سه ماه گذشته در صحن مجلس به سوال پاسخ دهم و جای خوشبختی است که دوستان چنین محبتی را به من دارند و ما خدمتشان می‌رسیم.

وزیر امور خارجه تاکید کرد: آنچه اهمیت دارد این است که بنده مسئول دفاع از جمهوری اسلامی ایران در خارج هستم و همه نحوه دفاع بنده از کشور در خارج را مشاهده کردند. هم در تلویزیون پخش می‌شود و هم کلیپ های آن منتشر می‌شود و مشخص است که چه کسانی به خاطر منافع داخلی سوالاتی را مطرح می‌کنند.

ظریف اضافه کرد: من فکر می‌کنم که مسائل امنیت ملی ما مهم‌تر از آن است که با بحث‌های جناحی مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: بیشترین تلاش را برای مقابله با حرکت های غربی‌ها در مورد پولشویی، جمهوری اسلامی و وزارت امور خارجه انجام داده است و این تلاش ها را ادامه خواهیم داد. الان هم که آخرین اقدام کمیته اقدام مشترک(FATF) در مورد پولشویی علیه ایران صورت گرفت، تندترین دفاع ها را از موضع جمهوری اسلامی بنده کردم.

وزیر امور خارجه با اشاره به اظهارات سال گذشته‌اش درخصوص پولشویی در ایران، افزود: آن صحبتی که قبلا در مورد پولشویی کردم، صحبت بنده نبود بلکه اظهاراتی بود که مقامات مختلف کشور مطرح کرده بودند. وظیفه من حمایت و دفاع از جمهوری اسلامی است و حتما یک مقداری و شاید عقل داشته باشم که صحبتی نکنم که در خارج مجبور شوم خودم از آن دفاع کنم.

ظریف تاکید کرد: اتهاماتی که به جمهوری اسلامی وارد می‌کنند این است که به این کنوانسیون‌ها نمی‌پیوندد چراکه نمی خواهد با تروریسم و پولشویی مقابله کند ولی آنچه من عرض کردم این بود که گروه‌های فشاری هستند که آنها منافع مالی شخصی دارند. حالا شما می‌توانید در تلویزیون ببینید که در دادگاه سلطان سکه درخصوص روش‌های پولشویی چه گفتند.

وی گفت: دامن نظام جمهوری اسلامی از این حرف‌ها مبرا است، آنچه بنده عرض کردم در جهت حرف هایی است که در خارج از کشور در حمایت از جمهوری اسلامی زده می‌شوند و آن این است که منافعی که باعث می‌شود با این حرکت‌ها مخالفت باشد، منافع دارنده پول هستند و مواردی هست که هزار-هزار میلیارد تومان پولشویی توسط باندهای قاچاق سکه و ارز رد و بدل می‌شود و امروز در دادگاه های جرایم اقتصادی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وزیر امور خارجه تصریح کرد: کسانی که این حرف‌های بنده را که حمایت از نظام جمهوری اسلامی است، تبدیل به حمایت از مخالفت با نظام می‌کنند، باید پاسخ دهند که چرا حرف‌هایی برخلاف امنیت ملی می‌زنند؟

ظریف اظهار داشت: بنده مسئول سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران هستم و سیاست ما در مقابل گروه ۱+۴ در هیئت نظارت هسته‌ای تصویب می‌شود و بنده موظف به اجرای آن هستم و جمهوری اسلامی به هیچ‌وجه انفعال در برابر غرب و اروپایی‌ها ندارد.

وی گفت: اگر بنده در جلسه ای که در دوحه قطر سخنرانی کردم مطالبی را بیان کردم به این دلیل بود که آمریکا نباید در دنیا علم مذاکره را در دست گیرد چرا که این کشور قانون شکن است و آمریکا کشوری است که هیچ کشور دیگری در دنیا آمادگی ندارد با آنان صحبت کند، ما باید این چهره کریه و نفاق آلود آمریکا را به دنیا معرفی کنیم نه اینکه به آنها اجازه دهیم ایران را منفعل کند و ادعا کند آنان آماده مذاکره بی قید و شرط با ایران هستند و آن قانون شکن بخواهد بگوید ایران اهل مذاکره نیست.

وزیر امور خارجه افزود: ایران اهل مذاکره، گفتگو و صحبت است اما باید صحبت بر اساس مقررات بین المللی باشد و آنچه بنده گفتم کلمهای کمتر از مقام معظم رهبری نبود که فرمودند «آمریکا باید به برجام برگردد» فلذا بنده از خودم صحبتی نمی کنم.

ظریف اظهار داشت: بنده مجری سیاست های نظام هستم و اگر شما می خواهید کلیپ و نواری پخش کنید بفرمایید پخش کنید اما آنچه بنده در آن جلسه عرض کردم و هنوز هم می گویم این است که منافع شدیدی در کشور برای جلوگیری از مقابله نظام جمهوری اسلامی ایران با پولشویی وجود دارد و ما اصلا به خارجی ها کاری نداریم و بحث ما مقابله نظام جمهوری اسلامی ایران با پولشویی است و همان چیزی است که حضرت آقا فرمودند اگر اقدام کنید صدای خیلی ها در می آید.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند اگر در مقابله با فساد اقدام کنید، صدای خیلی ها درمی آید که سوال ما این است این خیلی ها چه کسانی هستند؟ لازم است برای مردم معین شود خطاب مقام معظم رهبری چه کسانی هستند؟

وزیر امور خارجه تاکید کرد: اگر می خواهید به صحبت های صداهای بیگانه توجه کنید، ببینید آیا از بنده نقل کردند یا از آقای حسین شریعتمداری که به بنده حمله کرده بود؟ ببینید خارجی ها از چه کسی نقل کردند و برای چه جشن گرفتند؟ حرف بنده این بود که نظام جمهوری اسلامی ایران حامی تروریسم نیست و گروه های فشاری هستند که از پولشویی منافع دارند و هزاران میلیارد تومان از پولشویی منفعت می برند.

ظریف گفت: اگر به واقع اینگونه نبود افرادی از پولشویی منفعت ببرند چه نیازی بود دولت و قوه قضاییه ۶۰ صفحه آیین نامه برای مقابله با پولشویی تصویب کنند و همچنین اگر پولشویی در ایران وجود ندارد و گروه های فاسدی پولشویی نمی کنند پس سلطان سکه را به چه جرمی اعدام کردند؟

وی تاکید کرد: سوال بنده این است چرا صحبتی که در دفاع از نظام جمهوری اسلامی شده و مبنی بر رد اتهامات بیگانگان و منافقان علیه نظام جمهوری اسلامی بود تبدیل به صحبتی علیه نظام کرده اید. چرا شریعتمداری این کار را کرد؟ چرا روزنامه کیهان آن مقاله ها را نوشت؟ آن مقاله ها بود که اسبابِ دست، روزنامه های غربی شد نه عرایض بنده.

رئیس دستگاه دیپلماسی اظهار داشت: بنده در رسانه های غربی معروفم به اینکه برای دفاع از منافع جمهوری اسلامی سینه چاک می کنم و خوب است عنوانی که وزیر امور خارجه آمریکا به بنده داده و باعث افتخارم است را مورد توجه قرار دهید و با توجه به این مسائل آیا بنده علیه منافع جمهوری اسلامی صحبت می کنم یا کسانی که از صحبت های دلسوزانه من به خاطر منافع جناحی سوءاستفاده می کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 113
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1398/08/12
اینها خیلی رو دارن میشه بگی این اقا زادها و این مسئولین که اختلاس کردن امریکایی یا اینکه ایرانی هستن بسه عوام فریبی بسه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
بگو اگه پاک بود که یک عده از تصویب FATF نمیترسیدن
بدون نام
United Kingdom
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
شما مسول دفاع ار حقیقتی
چیزی که بویی ازش نبردین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
اختلاس 3000 میلیاردی نمونه پولشویی مسئولان تو مملکته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
امیر کهیر بسه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
آقای ظریف دامنش پاکه شما یک لطفی بکن کت و شلوارو پیرهن وزیر پوش و.....رو هم بک نگاه بنداز مخصوصا شرتش رو چون خیلی بوی گندی میاد ،بوی فساد،بوی اختلاس، بوی رانت،بوی آقازاده،بوی ژن خوب ...ودلیل اینکه سما این بو را حس نمیکنید اینه بوی خودتان است وبهش عادت کردین و لذت میبرین.....ازملت بپرسین میگن چه بوی فسادی ازتون بلند میشه......
Germany
15:43 - 1398/08/12
پس چرا باfatfمشکل دادین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
چون اف ای تی اف مثل بقیه سازمان ها توسط آمریکا اداره میشه و می خوان از این طریق روشهای دور زدن تحریمها توسط ایران رو ببندند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
دقیقا عادت دارن شیپور رو از تهش بزنند
بدون نام
United Kingdom
۰۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
حالا بغیر اینی هم که گفتی دست خودشون هم بسته میشه بخوان هر غلطی بکنن
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1398/08/12
شجاعت خوب چیزی هست که تو نداری
کمتر از یکسال پیش خودت گفتی پولشویی وجود داره اما حالا حرفت پس گرفتی
کل ملت میدونن پول شویی وجود داره
پاسخ ها
m . j . s
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
دوست عزیز اگه حوصله نداری متنو بخونی برو فیلمشو ببین
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1398/08/12
تا ایران پول دارد نصرالله لبنانی هم پول داره .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
یک سطل اب بیارم شیلنگ بیارم اتش نگیری برای رییس خانه شماره 12 سالمندان هم اب وصابون آماده کردیم
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1398/08/12
خدا نکشتت ظریف خیلی خندیدیم ایول دمت گرم وزیر خارجه باید انقد شوخ باشه و جوکای روز بلد باشه ایول پسر.ولی راس میگه هاا پولشویی و اختلاس مختص کانادا و افغانستانه ندیدین چقد اینجا نهاجر افغانیو کانادایی داریم همه. پناهنده سیاسین.درود بر ایرانه پاک دامن خخخ
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1398/08/12
ای آ دم ضعیف و دورنگ ریا کار مگر خود تو نبودی که برای اولین بار پولشویی را در این نظام تائید کردی ،و گفتی عده ی به خاطر پولشوئیهای زیاد جرات تصویب fatfرا ندارند،امان از دورنگی شما مسئولین دروغگو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
کاش شماهم میفهمیدیدچقدر پول شویی توایران وجود دارداین همه کارخانه جات مجانی دراختیار اشخاص گذاشته میشوداین همه موادخام با لوله کشی قاچاق میشود هر روز چندین چندنفر محاکمه سوری میشود یعنی نمیتوانند محاکمه کنند این اقازادها ..کیاهستند اکسر مسولین دتدمیکشند
بدون نام
United Kingdom
۰۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
چقدر این مردم بدبختن که اینطوری بازی میخورن هر دفعه
متاسفم برا همتون و هرکی که این شکلی
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1398/08/12
پ ای اختلاسهای میلیاردی که نوه عمو سام انجام میده؟
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۰۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
اونا اختلاس نیست سفره انقلابه که هرکی رو دعوت نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1398/08/12
حرف حق و میزنه
مثل نعمت زاده
بابک زنجانی ها
خاوری ها و ....
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۳
اصلأ قضیه بابک ز ن ج ا ن ی فرق می‌کنه
France
15:45 - 1398/08/12
خدایی خجالت نمیکشین؟امیدوار باشیم 1400 دیگه نبینیمتون یا اینکه 1400 از شما بدتر تراش بیان
فقط دروغگو دشمن خدایی
پاسخ ها
m . j . s
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
یه دولت پاک دست دیگه میاد, باش تا صبح دولتت بدمد
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1398/08/12
نکشی ما رو جواد جون :)
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1398/08/12
جناب آقای ظریف .امام رحمته علیه گفتن .هر وقت دشمن مخصوصا آمریکا از شما تعریف و تمجید کردن .احساس ترس کنید و ناراحت باشید. پس افتخار نکن که آمریکایی ها از شما تعریف کردن و شما رو ستودن. چرا که مطمئن باش یک مسئله ای پشت این تعریف و تمجیدها خواهد بود (جهت اطلاع)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
خودت نفهمیدی چی گفتی!!!
اول فکر کن بعد حرف بزن.
ایران بزرگ
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
همین برجامت بزرگترین ضرر به ایران بود،حالا بگیم اگه این نبود و اون بود برجام خوب یود و اگه این میشد و اون میشد برجام خوب بود و.ترامپ فلان و.بهمان کرد،چرا زوز اول یفکر منافع ملت نبودین،که به همین تعهداتی که دادین از برجامم نمیتونین خازج بشین، بقول خودتون کم کردن تعهداتم بعد از دو سال در چارچوب برجامه،آخه چرا، اینقدر انفعال در این دولت و شخص رییس شه
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
ازش تعریف نکردن ای کی یو
امیرعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
اصلا متن رو خوندی عین طوطی یه جمله رو همینجوری تکرار میکنین!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
این لشگر سایبری کجا تحصیل کردن با این سوادشون
جعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
جناب علی مگرشماخودت زحمات دکترظریف درعرصه خارجی نمی بینید؟
بایدبپذیریم که دکترظریف ازهیچ کوششی درخصوص عرصه ی بین الملل کوتاهی نمی کندوسنگ تمام میزارد.
وجدان خودت قاضی کن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
لعنت به همه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
علی جان
مثل اینکه خبرها را اصلا نمی خوانی و همینطور نظر الکی می نویسی
عزیزم آمریکا ظریف را تحریم کرده
آنوقت شما می فرمایید ستوده
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1398/08/12
البته! البته! زبونم لال! کی همچین حرفی زده؟ دقیقاً به همین دلیله که نمیخواید ایران به کنوانسیون‌های خیلی کثیف FATF. و CFT. بپیونده. اون پیمانها همون جور که از اسمشون پیداست، واسه پولشویی و کارهای کثیفی مثل این درست شدن. ابدا، ابدا به درد شما نمی‌خورند!
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1398/08/12
اقای ظریف شما گفتید و مردم هم باور کردند .در دروغگوبی مقام اول را دارید
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1398/08/12
آخه چون دامنمون از این چین چین گلدار شلوغاس برا همین هیچی توش پیدا نیست،اگه راست میگی دامن سفید ساده بپوشید.
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1398/08/12
ماشاالله چشم نخورید یه وقت؟برید اسپند دود کنید واس خودتون
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1398/08/12
اما چیز دیگه ای دیدیم این مدت
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1398/08/12
حرف و فیلم چند ماه پیشش رو بذار گفت پولشویی هست همه اصولگراها بهش حمله کردن
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1398/08/12
احسنت به آقای ظریف واقعا درست گفتید.
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
احسنت به آقای ظریف واقعا درست گفتید. چون گفتید دامن !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
فعلا وزیر ودولت به انرژی هسته ایی خیانت کردند وملت رو بدبخت کردند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
خود تو برجام همینجا فحشش میدادی
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1398/08/12
شغلش دفاع کردنه هیچی هم براش مهم نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
بهتره بگیم شغلش دروغ گفتنه
Netherlands
15:56 - 1398/08/12
کاملا درسته. دست شما درد نکنه. واقعا چرا کسی اینو نمیدونه.
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1398/08/12
اما مردم چیز دیگه ای حس کردن
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1398/08/12
آیا تایوان هم اینو قبول کرده یا مکزیک و عربستان ؟
پاسخ ها
shanjani.............
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
''''همچنین '' دامن ملت هم از نظر پولشویی 'صددرصد پاک میباشد'!
بدون نام
United Arab Emirates
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
عقب افتاده عربستان یکی از عضوای اصلیشه.ا
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1398/08/12
چرا پس اف ای دی اف رو امضا نمیکنید کش میدین خیلی نگران هستند
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1398/08/12
مردم بهتر میتونن قضاوت کنن نه تویی که دستت تو کاره
United Arab Emirates
16:00 - 1398/08/12
آره فقط دامن شما پاکه و بس ...
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1398/08/12
دورودیرشرفت جناب آقای ظریف.
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1398/08/12
بهترین دفاع رو کرده طفلک ذوق کرده یاد گل به خودی دفاع تیم ملی استاد حسنی به عابدزاده افتادم خوشحالی بعد گل میکرد نگاه عابدزاده بهش جالب بود حکایت اینه
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۲
دقیقاً
مهران
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
مهندس
استاد اسدی اسمش بوده
نه اوستا حسنی
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1398/08/12
بخدا از ته دل خندیدیم طنز با مزه ای بود
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1398/08/12
چقدر پررو اند خدایی اینا
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1398/08/12
احسنت و درود خدا بر تو جناب دکتر ظریف
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1398/08/12
دیگه همه فهمیدن راهتون چیه فقط خدا کنه این دوسال زود تموم بشه
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1398/08/12
ظریف خداقوت.خیلی کارا کردی.
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1398/08/12
از کاسبان تحریم زمین خوار خاوری ها شیخ الاسلامی جزایری زنجانی ها سلطان سکه ارز خونه خودرو بپرس پاک یا نه
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1398/08/12
چقدر خندیدیم به حرفش
France
16:08 - 1398/08/12
اره بدجوری
کاملا مشخصه
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/08/12
درودتان باددکتر ظریف
ننگ بردشمنان شما
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1398/08/12
هزاران درود بر دکتر ظریف وزیر خارجه کاردان و کار بلد
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1398/08/12
دم خروس رو باور کنم یا حرف شما رو
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1398/08/12
بله اینقدر پاک هست که نمیتونیم ببینیم چون مخفی میکنند!!!!
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1398/08/12
جدیدا جوک های خوبی میگویی
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1398/08/12
دامن نظام پاکه اون دامنی که لکه دار شده مسئولین نظامه
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1398/08/12
درود خدا برظریف عزیز
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1398/08/12
الهی کافرا بمیرن برای تو و بقیه اختلاسگرها... خب راست میگه اینا پول رو نمی شورن همونجوری کثیف از بیت المال می دزدن
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1398/08/12
ظریف خودتی واقیکمعا اون عینکتو وردار کشورتو نگا کن تورو خدا
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1398/08/12
پس این همه اختلاس دزدی جرم چیه
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1398/08/12
لطفا خودتونو به نظام نچسبونین
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1398/08/12
من فقط یک سوال دارم. الان بودجه حزب الله که به اعتراف سید حسن نصرالله تماما از ایران تامین میشه کجای بودجه ای هست که هر سال دولت به مجلس میبره؟ این پولشویی نیست؟؟؟ اینکه یه پولی داره برای یک گروهی میره و تو هیچ جا هم ثبت نمیشه؟؟؟؟؟ ملت رو قشنگ خر فرض کنید!
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1398/08/12
خجالتم خوب چیزیه
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1398/08/12
یعنی فکر میکنید کسی دروغهایتان را باور کند بعید میدانم آقای زمخت
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1398/08/12
همین برجامت بزرگترین ضرر به ایران بود،حالا بگیم اگه این نبود و اون بود برجام خوب یود و اگه این میشد و اون میشد برجام خوب بود و.ترامپ فلان و.بهمان کرد،چرا زوز اول یفکر منافع ملت نبودین،که به همین تعهداتی که دادین از برجامم نمیتونین خازج بشین، بقول خودتون کم کردن تعهداتم بعد از دو سال در چارچوب برجامه،آخه چرا، اینقدر انفعال در این دولت و شخص رییس شه
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1398/08/12
قبلا تو یه مصاحبه یه چیزای دیگه میگفتا
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1398/08/12
اگه پاکه چرا واسه تصویب لوایح جونشون داره در می آد
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1398/08/12
نگو که شماها عاشق خدمت کردن به مردم هستید و در مقابل حقوق ناچیز میگیرید که به سر برج هم نمی رسید.تو یکی که حتما از اون پاکترین هاش هم هستی.دمت گرم داش ظریف میخوری بخور نوش جونت ،اصلا گوارای وجودت ،فقط مردم رو خر فرض نکن.
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1398/08/12
چند وقت پیش که یه چیز دیگه میگفتی دروغ اگه استخوان داشت چند بار....
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1398/08/12
جواد جان توهم گول خوردی، دلمان به تو خوش بود
الفاتحه...
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1398/08/12
این مجلس جزرجزخانی بیخودی ونمایش انتخاباتی واسم درکردن بعضیهاهیچ خاصیتی نداره
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1398/08/12
شما گفتین ودنیاهم باورکرد اگر راس می گید اف ای تی اف رو امضا کنین
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1398/08/12
شتر سواری و دلادلارفتن ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1398/08/12
مجلسی ها برجام اتیش زدن کف زدن رهبر به ترامپ گفت اگر شما پاره کنید ما اتیش میزنیم حالا در هر سخن میگن به برجام برگرد..چه خبره
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1398/08/12
فتبارک الله!!!!! موتال پیستیکلی!
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1398/08/12
جناب آقای ظریف خودت ناراحت نکن هرکس مخالف اف آی تی اف است بدان کاسه ای زیر نیم کاسه ای هست کم خوردن وکم بردن وکم دزدی کردن اف آی تی اف جلوی همه اینها را خواهد گرفت احسنت برشما وصحبتهای خوبی که کردید
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1398/08/12
درکشورماکه حجم فسادبیحدومرزاست ایاادعای شما تمسخرافکارعمومی نیست شیرگلوفسادچگونه حمل میشود که دامنی راالوده نمی کند
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1398/08/12
دروغگو تر از دولت ترامپ دولت حسن روحانی و وزراش هست هر روز هزاران دروغ
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1398/08/12
بله همین طوریه که جواد جون میگه
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1398/08/12
دامن نظام را امثال شماها به گند کشیدند خیلی ساده ای که فکر میکنی مردم ساده اند
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1398/08/12
آقای ظریف یک سربازوطن دوست است که همزمان دردوجبهه داخلی وخارجی می جنگد.
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1398/08/13
البته که دامن نظام پاک است ولی دامن بعضی از افرادکه خودشان رابه نظام چسبانده اند،ناپاک است!!ضمنا جناب ظریف شفاف ترصحبت کن تا مارک چاپلوسی وخودشیرینی یا...بهت نچسبونن
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1398/08/13
دامن پوشیدی در بیار ...مال خانوماست ...بعدم دست روی قرآن بذار بگو پاکه
Iran, Islamic Republic of
06:45 - 1398/08/13
تو که راست میگی!!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:10 - 1398/08/13
زیردامن چی اونجام پاکه ؟
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1398/08/13
ادمو ياد دولت پاك دست ميندازه ، سر جدتون راست بگين ببينم پشت گوشهاى ما ملت رو ديدين ؟مخمليه؟تو رو خدا اگه هست بگين ما كه پشت گوشمون رو نميتونم ببينيم
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1398/08/16
اصلاً تو چه کاره هستی فقط سفر بی نتیجه به کشورهای مختلف با پول مردم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج