مصمم به مبارزه با فساد هستیم
۹۲۵۳۹۱
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳
۶۳۶۲
رئیس کل جدید دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران:
رئیس کل جدید دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران گفت: آنچه امروزه به عنوان سند تحول قضایی مصمم بر اجرای آن هستیم مبارزه با فساد درون سازمانی و برون سازمانی است.

ایسنا: یحیی جعفری در مراسم معارفه‌اش به عنوان رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران که بعدازظهر امروز در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) با حضور رئیس کل دادگستری استان تهران و تعدادی از مسئولان قضایی برگزار شد، اظهار کرد: خداوند را شاکرم که به این بنده کمترین توفیق خدمت به خلق و نظام را ارائه کرده است و ضمن تشکر از زحمات آقای پوریانی نیازمند به تجربیات ایشان در سنگر جدید هستیم.

وی افزود: از مصادیق تغیر و تحول بالطبع در هر انتصاب جدیدی این است که فرد جدید در جهت رفع ضعف‌ها و کاستی‌ها و ارتقاء حرکت کند.

رئیس کل جدید دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران با برشمردن چهار وصف مدیر قضایی موفق، گفت: اولین مساله داشتن تعهد و التزام به احکام و نظام و ولایت است و داشتن علم، توان و دیدگاه نظارتی و اجرایی از دیگر موارد اینگونه مدیری است.

جعفری خاطرنشان کرد: باید گوش شنوا داشت تا بتوانیم با مشکلات روبرو شویم. تحول پذیری یکی از اوصاف مدیر موفق است تا بتوان نقدهای سازنده را پذیرفت و در پی رفع نقایص باشیم.

وی گفت: باید توجه داشت که قضاوت منصب است و شغل نیست. قاضی دارای شرایط و اوصافی است که می‌تواند در این منصب قرار گیرد. البته بعد از شناسایی قاضی باید بپذیریم که قاضی حقوقی هم دارد و در این راستا مقام عظمای ولایت در سفارش هفت هشتم خود بر آن تاکید دارد.

رئیس کل جدید دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران تاکید کرد: آنچه امروزه به عنوان سند تحول قضایی مصمم بر اجرای آن هستیم مبارزه با فساد درون سازمانی و برون سازمانی است.

جعفری افزود: در زمینه نظارت ضمن تاکید بر اقدامات پیشگیرانه، باید دادگستری تهران به حد اعلای دادگستری برسد تا الگویی برای تمامی استان‌ها باشد.

وی اولویت بعدی را توجه به امر قضا اعلام کرد و گفت: گله‌مندی عموم مردم از نحوه رفتار قضات و پرسنل است که در این زمینه خود و همکاران را به رعایت آداب القضاء دعوت می‌کنم.

جعفری اطاله دادرسی را مفصل جدی دانست و اظهار کرد: ان شاءالله در جهت رفع این معضل برخواهیم آمد. همچنین نکته آخر مشکلات موجود در امر اجرای احکام مدنی است که باید در این مورد تسریع صورت گیرد.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1398/08/13
آررره
ارواح‌ عمه‌ت
پاسخ ها
AAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۶
داداش مردم بلا و پایین شما را محک‌زدن اگر کل دادگاه های دنیا در ایران‌مستقر شود نمی گذارند کارش را ادامه دهد
پس بهتره سیستم را درست کنید این جابجایی ها بیفایده است
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1398/08/13
فساد و اگر میخواستید باهاش مبارزه کنید لااقل وحداقل این بود برای جلوگیریش پیشگیری میکردید نه اینکه اتفاق بیفته بخورن ببرن بعد بگید با فساد مبارزه میکنیم میگیریم میکشیم میبندیم راستی این فساد کجاست هر چه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که گندد نمک دروغ میگید دروغ
France
22:02 - 1398/08/13
خیلی خیلی مصمم !
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1398/08/13
یعنی تا الان مصمم نبودید و بیخیال
ولی از الان دیگه جدی شدید نه؟
پس خدا قوت برو جلو ببینم چکار میکنی
ان شاءالله که بتونی گردن همه مفسدان خرد کنی
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1398/08/14
یعنی همه خودی ها راهم میگیرین؟؟؟
پاسخ ها
@ سانسور چی @
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۶
نشد داداش اگر قرار باشه خودی ها را هم‌بگیرند و به زندان ببرند آن وقت کشور را‌چه کسی اداره کند
تو هم‌یک‌چی میگی ها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج