آغاز طرح ساماندهی موتورسیکلت‌سواران در پایتخت
۹۲۵۵۹۰
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
۴۳۶۳
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آغاز طرح ساماندهی ترافیکی موتورسیکلت سواران در پایتخت خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آغاز طرح ساماندهی ترافیکی موتورسیکلت سواران در پایتخت خبر داد.

سردار حسین رحیمی در حاشیه سی‌امین مرحله از اجرای طرح رعد با حضور در جمع خبرنگاران درباره اجرای طرح ساماندهی ترافیکی موتورسیکلت سواران در تهران گفت: همانطور که پیشتر گفته شده بود از صبح سه شنبه طرح ساماندهی ترافیکی موتورسیکلت سواران از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به مرحله اجرا درآمد و بر این اساس با تخلفات حادثه ساز عدم رعایت قوانین از سوی موتورسیکلت سواران برخورد خواهد شد.

رحیمی در عین حال تاکید کرد که هدف پلیس از اجرای طرح ساماندهی، برخورد با موتورسواران نیست بلکه برخورد با تخلفاتی است که برای خود آنان و دیگر شهروندان مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: موتورسواران برای ما محترم و قابل احترامند و پلیس هیچ مخالفتی برای استفاده از موتورسیکلت ندارد. کما اینکه این وسیله، وسیله امرار معاش بسیاری از شهروندان است اما آنچه که مهم است رعایت قانون و مقررات است، بنابراین موتورسیکلت سواران به هیچ عنوان نباید به قانون و مقررات بی احترامی کنند.

رحیمی اضافه کرد: در همین راستا نیز خواسته ما از موتورسیکلت سواران این است که حتما قانون را رعایت کنند، از کلاه ایمنی استفاده کرده و از تردد در نقاط و معابر ممنوعه پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه ۴۵ درصد از کشته‌های حوادث رانندگی ما مربوط به موتورسواران است خاطرنشان کرد: به همین دلیل نیز ما می‌خواهیم تا با اجرای طرح ساماندهی امنیت موتورسیکلت سواران را تامین کنیم.

وی افزود: ما نه می‌خواهیم موتوری توقیف شود و نه می‌خواهیم کسی را جریمه کنیم. آنچه که مهم است این است که موتورسیکلت سواران قانون را رعایت کنند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
13:09 - 1398/08/14
آقا ترو به خدا با موتورسوار هایی که با پررویی وارد پیاده رو ها می شوند و برای مردم مزاحمت ایجاد می کنند برخورد قانونی کنید
این موتورسوارانی که پیاده رو ها را با خیابان اشتباه گرفته اند مجازات کنید

ما مردم ایران از نیروی انتظامی می خواهیم که با موتورسواران متخلف که وارد پیاده رو ها می شوند و با کمال پررویی و وقاحت چند تا فحش و بد و بیراه هم به ما می گویند و قلدربازی هم در می آورند برخورد کنند
لطفا منتشر کنید
منتظر اقدام نیروی محترم انتظامی هستیم
United Arab Emirates
13:38 - 1398/08/14
قانون در اجرا صفت وشل ندارد/پلیس وظیفه دارد قانون را دقیق بدون وقفه اجرا کند/چرا به قانون حجاب همیشه حاضرید ولی در موارد دیگر نه
United Arab Emirates
14:54 - 1398/08/14
اتفاقا همیشه با موتورسواران مشکل دارید چون روسای شما نژادپرستانه با فقیران مثل موتورسوار برخورد میکنند.
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1398/08/14
تو رو بخدا با این موتور سوارای مزاحم نوامیس که حوالی ساعت چهارده تا سه دور و بر مدارس دخترونه مانور می دن و مزاحمت براشون ایجاد می کنن شدیدا برخورد کنین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج