آخرین وضعیت پرونده‌ی تحصیلیِ حسین فریدون
۹۲۵۷۳۱
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
۷۴۶۵ 
عضو هیأت‌رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به طرح پرونده تخلفات تحصیلی حسین فریدون در این کمیسیون و رأی‌گیری در این باره گفت: وی برای پذیرش در مقطع دکتری 4 نمره معدل خود را بیش‌تر اعلام کرده است.

خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی پرونده تخلفات تحصیلی حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور در این کمیسیون گفت:‌ عصر امروز با پیگیری‌های فراوان و پس از حدود 3 سال موضوع پرونده تحصیلی و تخلفات دانشگاهی حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور در کمیسیون آموزش مطرح شد.

وی افزود:‌ از 13 نماینده عضو کمیسیون آموزش 9 نفر به موضوع این پرونده رای دادند. این در حالی است که تخلفات حسین فریدون بر اساس گزارش تهیه شده از سوی کمیسیون آموزش محرز تشخیص داده شد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: حسین فریدون چند موضوع خلاف واقع در پرونده تحصیلی خود اعلام کرده است. به طوری که معدل کارشناسی ارشد خود را 13.33 بوده است در اظهار نامه بیشتر اعلام کرده و عدد 17.38 صدم درصد را برای پذیرش در مقطع دکترا اعلام کرده است.

سلیمی افزود: متاسفانه حسین فریدون علیرغم تعهد محضری مبنی بر عدم اشتغال در هیچ سازمان و نهاد خصوصی و عمومی به این امر پایبند نبوده است که این موضوع هم تخلف دوم برادر رئیس‌جمهور در پذیرش دکترا محسوب می‌شود.

وی گفت:‌ زمانی که معاون آموزشی وقت دانشگاه شهید بهشتی از پذیرش غیرقانونی حسین فریدون امتناع می‌کند با فشارهای وارده وی جابجا می‌شود. که این موضوع هم قابلیت بررسی جداگانه دارد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس خاطرنشان کرد: تخلف بعدی در پرونده تحصیلی حسین فریدون به ارسال نامه محرمانه مستقیم به دانشگاه شهید بهشتی جهت جذب وی از برخی جاها بوده است. این در حالی است که اگر پذیرش حسین فریدون در مقطع دکترا وفق قانون بوده چرا باید نامه محرمانه آن هم برای برادر حسن روحانی صادر شود.

سلیمی گفت: از 13 نماینده عضو کمیسیون آموزش مجلس 9 نفر به گزارش تهیه شده از تخلفات تحصیلی حسین فریدون رای دادند اما متاسفانه 4 نماینده از جمله محمود صادقی نماینده تهران که مدعی شفافیت هستند، و با آنکه رئیس فراکسیون شفافیت مجلس هستند هم به این گزارش رای ندادند. این در حالی است که مابقی افراد مخالف هم یعنی سه نفر دیگر از فراکسیون امید بودند.

وی افزود‌: در کره وزیری که از رانت دولتی برای تحصیل پسرش استفاده کرده بود عزل شد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس در پایان گفت: آیا منسوبین حسین فریدون حاضر به کناره‌گیری به خاطر تخلفات تحصیلی و دانشگاهی وی و خلاف گویی‌های برادر رئیس‌جمهور هستند؟

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1398/08/14
هر چه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک.
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1398/08/14
فریدون راولش کنید برید به داد کنسولگریتون توعراق برسید
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1398/08/14
ایران به این روز افتاده بخاطر همین دکترمهندسهای قلابیه
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1398/08/14
خداوکیلی شما هم دارید جناحی برخورد میکنید. اگر از جناح خودت بود آیا اینقدر گیر میدادید. بخدای احد وواحد قسم شماها فقط سیاسی کاری میکنید وهیچ کاری برای رضای خدا انجام نمی دهید. امیدوارم هر کسی در هر پستی وهر جناحی که هست وجناحی برخورد میکند وخدا را در نظر نمی گیرد خجالت زده هم در این دنیا و هم در آن دنیا شود وخر از زندگیش نبیند.
پاسخ ها
crazy
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۵
احسنت
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1398/08/14
چرا دکترا محسن رضایی برسی نشد که فاقد وجاهت قانونی است
پاسخ ها
crazy
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۵
چون از خودشونه عزیز
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1398/08/14
نمیدونم چرا هر کس به جایی میرسه فکر میکنه مملکتو خریده
والا بلا به پیر به پیغمبر دیگه بخور بخورو بس کنید
Iran, Islamic Republic of
04:22 - 1398/08/15
اکثر مسولین ما سواد قلابی دارن
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1398/08/15
خدائیش چند تا از مسئولین ما واقعا مدرکشان را از کانال درستش گرفته،گر حکم شود که دزد گیرند ،،در شهر هر آنکه هست گیرند.
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1398/08/15
گر حکم شود که دزد گیرند ،در شهر هر آنکه هست گیرند.
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1398/08/20
کارشناسی ارشد خود را 13.33 بوده است در اظهار نامه بیشتر اعلام کرده و عدد 17.38 صدم درصد را برای پذیرش در مقطع دکترا اعلام کرده است.
الان پی بردید؟ واقعا خسته نباشید!
...
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1398/08/23
بنده شخصی را سراغ دارم که شبانه به دبیرستان میرفت ولی نمیتوانست دیپلم بگیره ولی به محض اینکه با پارتی به استانداری رفت مدرکش شد کارشناسی ارشد و در دوره کوتاهی هم رییس دفتر یکی از روسای محترم جمهور شد الانم پست بالایی داره.در ضمن مدتی به عنوان پیمانکار در دانشگاه تربیت مدرس مشغول بودم برخی مسیولین که لغب دکتری را یدک می کشند ماهی یکی دو بار با اسکورت میومدن دانشگاه و یک ساعت بعد میرفتند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج