کانال‌های مشابه آمدنیوز رصد می‌شوند
۹۲۶۲۵۳
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
۶۵۹۴
حسینعلی حاجی‌دلیگانی، عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: طراحی اصلی کانال آمدنیوز را سرویس‌های فرانسه، انگلیس و رژیم صهیونیستی با پشتیبانی عربستان انجام دادند. البته افرادی از داخل هم بودند، اما در حال حاضر سرویس‌های خارجی مهم است.

اعتمادآنلاین: حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده شاهین‌شهر و عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی،با تاکید بر اینکه پرونده زم، سرکرده کانال آمدنیوز، با امنیت کشور در ارتباط است، از ارائه اطلاعات بیشتر در این پرونده اجتناب کرد و گفت: باید موضوع آمدنیوز و پرونده روح‌الله زم فعلاً مدیریت شود، چون با امنیت کشور در ارتباط است و نباید اطلاعات آن منتشر شود.

دشمن در کشور شبکه جاسوسی راه انداخته است

او ادامه داد: دشمن در کشور شبکه جاسوسی راه انداخته است و زم بازیگر آن بود و نباید در حال حاضر به آن پرداخت. باید ابتدا تمامی ابعاد پرونده زم نمایان شود و بعد از آن اطلاع‌رسانی کنیم.

این نماینده اصولگرای مجلس در پاسخ این پرسش که چه کسانی از نهادهای مختلف با کانال آمدنیوز در ارتباط بودند گفت: نباید درباره این موضوع صحبت شود.

کانال‌های مشابه آمدنیوز رصد می‌شوند

حاجی دلیگانی در مورد اهداف کانال‌های مشابه آمدنیوز گفت: قطعاً این کانال‌ها هم رصد می‌شود و در زمان مناسبی با آنها برخورد خواهد شد. طراحی اصلی کانال آمدنیوز را سرویس‌های فرانسه، انگلیس و رژیم صهیونیستی با پشتیبانی عربستان انجام دادند. البته افرادی از داخل هم بودند، اما در حال حاضر سرویس‌های خارجی مهم است.

در گزارش، موضوعی مبنی بر رخ دادن اتفاقی برای زم در زندان اعلام نشد

او درباره اخبار مبنی بر وقوع حادثه برای زم در زندان گفت: در گزارشی که ارائه شد خبری مبنی بر اینکه برای روح‌الله زم در زندان اتفاقی افتاده باشد اعلام نشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1398/08/16
اشتباه میکنید اینها همه به درک واصل شدند باید دیگه کانالهای رفت نیوز رو ورق بزنید تا آتشی زیر دم اونها روشن کنیم چون عمرشان بحول قوه الهی و اقتدارسپاه رو بزوال است
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1398/08/16
اصلا چنین اخباری قابل قبول نیست چرا که اگر واقعا چنین اخباری حقیقی باشد باید به جای رصد کانال های مشابه آمدنیوز جلوگیری از نشت و درز گیری اطلاعاتی در کشور شود البته کمی اندیشه در مستند اطلاعات که خبرهای سوخته را در اختیار آمد نیوز می گذاشته باید به ارتباط آنها قدری ژرف نگری شود و منتظر بازی جدید سیاسی احزاب در هنگام انتخابات شویم و اخبار را از آنجا دنبال کرد
Iran, Islamic Republic of
18:17 - 1398/08/16
این کانال ها زیاده .کانال دزدی وفقر وفساد وپارتی بازی رو رصد کنید
پاسخ ها
حسن
United Arab Emirates
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۲
واقعا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج