پاسخ قاطع ایران به اظهارات آمریکا و اسرائیل
۹۲۶۳۳۳
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸
۱۲۳۱۲ 
کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم کشورمان در وین، به اظهارات نمایندگان آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی در نشست ویژه شورای حکام واکنش نشان داد.

خبرآنلاین: کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم کشورمان در وین، به اظهارات نمایندگان آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی در نشست ویژه شورای حکام واکنش نشان داد.

غریب آبادی در واکنش به اظهارات نماینده آمریکا در نشست ویژه شورای حکام مبنی بر اعتماد کامل به کار حرفه‌ای بازرسان آژانس گفت: اگر آمریکا به رویکرد و فعالیت حرفه‌ای آژانس و بازرسانش اعتماد کامل دارد، چرا به 16 گزارش پی در پی همین آژانس و بازرسان آن که پایبندی کامل ایران به برجام را تایید کردند، اعتماد نکرد و به طور یکجانبه و غیرقانونی از برجام خارج شد؟!

پاسخ قاطع ایران به اظهارات آمریکا، سعودی و اسرائیل

سفیر و نماینده دائم کشورمان در وین، در ادامه و در واکنش به اظهارات نماینده رژیم صهیونیستی درخصوص برنامه هسته ای ایران در نشست ویژه شورای حکام اظهار داشت: این رژیم باید ابتدا دستان خود را از لوث تجاوزات و جنایات و همچنین تسلیحات کشتار جمعی‌ پاک نموده و سپس وارد این نشست شود. رژیمی که عضو هیچ یک از معاهدات خلع‌سلاح و عدم اشاعه نیست و به عنوان تنها دارنده سلاح هسته‌ای، مهمترین مانع تحقق منطقه عاری از سلاح‌های هسته‌ای در غرب آسیا است، در جایگاهی نیست که به دولت‌های عضو توصیه به اجرای تعهداتشان و همکاری با آژانس نماید.

غریب آبادی همچنین در واکنش به اظهارات نماینده عربستان سعودی در نشست ویژه شورای حکام مبنی بر ضرورت همکاری کامل ایران با آژانس افزود: پادشاهی عربستان که علیرغم درخواست های مکرر آژانس، هنوز موافقتنامه جامع پادمان را تصویب و اجرا نکرده و بازرسان آژانس حق ورود به فعالیت های هسته ای آن را ندارند، چگونه از شفافیت و همکاری صحبت می کند؟! عربستان باید به فعالیت های پنهانی هسته ای خود پایان دهد و در همکاری و شفافیت، ایران را الگوی خود قرار دهد.

انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1398/08/16
عربستان هم شده خرمگس معرکه.
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1398/08/16
خیلی وقت پیش باید به طرف استقلال پیش میرفتید
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1398/08/16
دمش گرم خوب زده توی راه نفسشون
United Arab Emirates
22:05 - 1398/08/16
شیر مادرت حلالت ای حلال زاده که جواب هایت بدون هیچ کم و کاستی مثل پتک بر سر این شیاطین فرود آمد.
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1398/08/16
آفرین احسنت بایستی لفظ کودک کشی را هم اضافه میکرد .قدیری از آ.غربی
Canada
22:58 - 1398/08/16
کشورهایکه تعهد خود را عمل نکردن فکرنکنندمردم بی خبرن ک چشم ب جنایات انبارهای هسته ای اسراییل بسته اندفقط زبانشان روی کشورمادرازاست ومادرسختی هاورنجهاانداختیدامیدواریم بسر مردم خودتان بیاید
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1398/08/17
نتانیابووعرعرستان فعلا درطویله تشریف داشته باشن اینقدر یونجه خوردن وفربه شدن فکرمیکنن ایران باید به دستورات انها احترام بزارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج