دختر جوان: من بی‌گناه هستم، مادرم را نکشته‌ام!
۹۲۷۵۲۹
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۱
۱۹۶۷۴ 
من قاتل نیستم من با مادرم درگیر می‌شدم، ولی هرگز قصد کشتن او را نداشتم وقتی من از خانه بیرون رفتم مادرم زنده وسالم بود. او به خاطر دارو‌هایی که مصرف می‌کرد شرایط عادی نداشت. خودش زمین خورد و جان باخت.

روزنامه شرق: دختری جوان که متهم است مادرش را به قتل رسانده، ادعا کرد اعترافات قبلی‌اش دروغ است و مادرش بر اثر بیماری جانش را از دست داده است.

دختر جوان به نام نگار فروردین سال جاری با مأموران تماس گرفت و درخواست کمک کرد. این دختر به مأموران گفت: در خانه قفل شده و مادرش در را باز نمی‌کند.

دختر جوان: من بی‌گناه هستم، مادرم را نکشته‌ام!

درِ خانه با حضور مأموران پلیس و آتش‌نشانی گشوده شد و سپس پلیس جسم بی‌هوش زنی میان‌سال را پیدا کرد. بعد از اینکه زن به بیمارستان منتقل شد به‌دلیل شدت ضربه‌ای که به سرش وارد شده بود، جان خود را از دست داد.

وقتی دختر جوان مورد پرسش مأموران قرار گرفت، دچار تناقض‌گویی شد و در نهایت به قتل مادرش اعتراف کرد. او گفت: من و مادرم با هم درگیر شدیم او خیلی عصبی و پرخاشگر بود و زمان حادثه با چاقو به من حمله کرد و می‌خواست مرا بزند من هم هلش دادم و سرش به پله برخورد کرد و بعد هم از ترس از خانه بیرون آمدم و پلیس را خبر کردم.

در نهایت کیفرخواست علیه این دختر صادر و پرونده با شکایت اولیای‌دم برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران شعبه ۱۲ ارسال شد.

بر اساس سوابقی که در شعبه ۱۲ وجود داشت، مشخص شد این دختر یک سال قبل از کشتن مادرش علیه پسر جوانی شکایت و او را متهم به تجاوز کرده بود. آن زمان بررسی‌های دادگاه نشان داد دختر مورد تعرض پسر جوان قرار گرفته است و در نهایت دادگاه پسر جوان را به شلاق و تبعید محکوم کرد.

روز گذشته جلسه رسیدگی به اتهام قتل دختر جوان برگزار شد. در ابتدای جلسه کیفرخواست علیه متهم خوانده شد و سپس اولیای‌دم در جایگاه قرار گرفتند. پدربزرگ و مادربزرگ و برادر متهم برای او درخواست قصاص کردند و پدرش هم شکایت خود را مطرح کرد.

او گفت: همسرم و دخترم هر دو بسیار پرخاشگر بودند و دخترم خیلی دعوا و درگیری ایجاد و من را از خانه بیرون می‌کرد. احتمال اینکه او مرتکب قتل مادرش شده باشد، بسیار زیاد است.

وقتی نوبت به متهم رسید، او اتهام قتل را رد کرد و گفت: من و مادرم با هم زندگی می‌کردیم و پدرم سال‌ها بود ما را ترک کرده بود و اصلا به ما سر نمی‌زد. وقتی من مورد تعرض پسر همسایه قرار گرفتم مادرم کمک کرد شکایت کنم البته من با پسر جوان رابطه داشتم، اما او یک روز به بهانه اینکه کارم دارد من را به خانه کشاند و تجاوز کرد و من هم شکایت کردم.

بعد از شکایت من او به دو سال تبعید و شلاق محکوم شد. در رفت‌وآمد‌هایی که به دادگاه برای پیگیری پرونده داشتیم، یک روز مادرم در خیابان پایش به شیلنگ آب گیر کرد و به زمین افتاد و سرش آسیب دید.

بعد از آن مادرم دچار فراموشی و حالش بد می‌شد و افسردگی گرفته بود حتی یک بار هم خودکشی کرد و من او را به بیمارستان بردم. این موضوع را به پدرم نگفتم تا برای طلاق از مادرم سوءاستفاده نکند، اما به برادرم و خاله‌هایم گفتم. مادرم دارو استفاده می‌کرد.

مدتی قبل از حادثه من به ارومیه رفته بودم و آنجا زندگی می‌کردم. مادرم با من تماس گرفت و خواست برگردم. گفت: حالش خوب نیست. برادرم هم خانه نبود. گفتم اگر می‌خواهی، به خاله زنگ بزنم. گفت: آن‌ها کمکمان نمی‌کنند من هم به تهران برگشتم. مادرم از همیشه بدتر بود، چون فراموشی داشت، یک‌دفعه درگیری ایجاد می‌کرد. روز حادثه به من حمله کرد و مرا زد.

متهم گفت: او با چاقو به من حمله کرد و من بالش را مقابل خودم گرفتم چاقو به بالش برخورد کرد. بعد دوباره ضربه‌ای به پایم زد و شلوارم را پاره کرد. من مادرم را هل دادم و برای اینکه بتوانم جلوی ضرباتش را بگیرم، ضربه‌ای به صورتش زدم بعد به آشپزخانه رفتم تا برای خودم قلیان درست کنم. دوباره پشت سرم آمد و به من حمله کرد. دستم را گاز گرفت جوری که دچار خون‌ریزی شدید شد.

متوجه شدم داروهایش را نخورده است وقتی سراغ دارو‌ها رفتم، دیدم تمام شده است. لباس پوشیدم و بیرون رفتم تا هم از مادرم دور باشم هم داروهایش را بخرم. وقتی برگشتم، چون کلید درِ ورودی را نداشتم، به مادرم زنگ زدم گفت: در را باز می‌کند، اما باز نکرد چند دقیقه بعد زنگ زدم جواب نداد هشتم فروردین‌ماه بود و همسایه‌ها هیچ‌کدام خانه نبودند.

مجبور شدم به آتش‌نشانی زنگ بزنم. آن‌ها هم گفتند در حضور پلیس درِ خانه را بازمی‌کنند. با ۱۱۰ تماس گرفتم و مأموران آمدند. وقتی آتش‌نشانی در را باز کرد، با جسم بی‌جان مادرم که زیر صندوق پست افتاده بود، روبه‌رو شدیم. او را به بیمارستان رساندیم و مادرم در بیمارستان جانش را از دست داد.

متهم گفت:، چون سابقه‌دار بودم مرا بازداشت کردند و تحت فشار گذاشتند و من هم اعتراف کردم، اما وقتی که به دادسرا برگشتم، گفتم قتل کار من نبوده است. حالا هم می‌گویم من مرتکب این قتل نشده‌ام.

با پایان گفته‌های متهم و وکیل‌مدافع او، هیئت قضات برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
06:02 - 1398/08/20
یا خدا چه خانواده ای
پاسخ ها
اشکان
United Arab Emirates
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
خدا بدور کنه پدر ومادر جلوی بچه از همدیگه ایراد بگیرن وبچه رو گنده کنن همین میشه بچه شاخ میشه باباش روبیرون میکنه ننش رو هم میکشه
اهوازی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
پجفی دزد و پلیس بازی کرده این دختر خانم قایم باشک بازی کرده هیچ کدوم قاتل نیستن
Iran, Islamic Republic of
06:48 - 1398/08/20
پدر ضدونقیض می گوید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
پدر در این خانواده نقش شلغم رو داه
Iran, Islamic Republic of
07:24 - 1398/08/20
چه به روز مردم آمده قتل تجاوز جنایت بی رحمی به عزیزان خدایا خودت این ملت را نجات بده از بی حیایی انسان وقتی حیا نداشته باشه مرتکب همه خلافی میشود
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1398/08/20
همه مال بی پولیه خدایا صبر و تحمل همه رو ببر بالا
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1398/08/20
ببخشینش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
گودرز خودتو ناراحت نکن
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1398/08/20
خودتو ناراحت نکن.قلیون دوسیب بود یالیمو!؟
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1398/08/20
بیچاره راست میگه اونکه قصد کشتن مادرش را نداشته تویی دعوا هم که حلوا خیرات نمکنند که
هولش داده سرش به لاخره به جایی می خوره
وقتی که تمامی دستکاه قانونی سعی به این دارند که اقا نجفی را از جرم عمومی معاف کنند هر کس ناکس سعی بر میکناهی میکنه .
این یعنی عدالت قانونی و شرعی
United Arab Emirates
15:08 - 1398/08/20
بخشیدم. اینم به خاطر گودرز
United Arab Emirates
15:08 - 1398/08/20
بخشیدم. اینم به خاطر گودرز
United Arab Emirates
15:08 - 1398/08/20
بخشیدم. اینم به خاطر گودرز
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1398/08/20
دهتره بی گناهه، مادره رو هوشنگ قصاب کشته
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1398/08/20
مقصر اصلی پدر بی دروپیکربوده که اگه تو خونه اش بودوبالاسر خانواده اش کار به اینجاها نمیکشید پدر یه جا زندگی میکنه دختر ارومیه مادر هم تنهایی زندگی میکنه .اگه بزرگ خانواده بالاسر خانواده نباشه خانواده پراکنده میشه .
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1398/08/21
الان ی پسر این اشتباه رو کرده بود و یکی از اعضاء خانوادش کشته میشد ی سری خود فمنیست پندار جنسیت زده میگفتن اعدااااام، حالا رعفت غربی به خرج میدن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
میگن زن ستیز ها مشکلاتشون در کودکی با مادرشون بوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
اگه پسر هم بود معلومه عمد نبوده و برای حفاظت از خودش بوده
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1398/08/21
چه خانواده بهم ریخته ای-پدرخدابیامرزمن با مادرم 62سال زیریه سقف زندگی کردندیه بارمشاجره ودعوا وفحاشی ما ندیدیم اینا دیگه کی هستند،یا خدا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
بتوربطی ندارد.روانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج