اتهام دیکتاتورمآبی به مدیران خانه‌سینما!
۹۲۷۹۶۲
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۹
۵۱۸۵
نایب رئیس انجمن جلوه‌های ویژه میدانی اظهار داشت: رفتار دیکتاتورمآبانه مسئولان خانه سینما حالمان را به هم زده است؛ بنده شخصاً هر بار بعد از جلسه با هیئت مدیره سردرد می‌گیرم. ما نمی‌دانیم این‌ها اصلاً چه می‌خواهند و چرا هر روز یک بساط جدید برای اهالی سینما درست می‌کنند؟ چرا به جای این کار‌ها فکری به حال تأمین رفاه و معیشت سینماگران نمی‌شود؟

کیهان: نایب ‌رئیس ‌انجمن جلوه‌های ویژه میدانی اظهار داشت: رفتار دیکتاتورمآبانه مسئولان خانه سینما حالمان را به هم زده است؛ بنده شخصاً هر بار بعد از جلسه با هیئت مدیره سردرد می‌گیرم. ما نمی‌دانیم این‌ها اصلاً چه می‌خواهند و چرا هر روز یک بساط جدید برای اهالی سینما درست می‌کنند؟ چرا به جای این کارها فکری به حال تأمین رفاه و معیشت سینماگران نمی‌شود؟

دیکتاتورمآبی مدیران خانه سینما حال چه کسی را به هم زده است؟

عباس شوقی به سینماپرس گفت: کمیته تطبیق هم مانند سایر برنامه‌های دیگر هیئت مدیره یک طرح و برنامه جدید است و معلوم نیست چه کسی این فکر غلط را به هیئت مدیره القاء کرده است؟ سؤال ما این است که این طرح ضد صنفی از کجا آمده؟ این چه بساطی است که هر روز شاهد آن هستیم؟ چه افرادی مأموریت دارند تا در سینما تشتت ایجاد کنند؟

وی با تأکید بر اینکه فقدان کار اصولی و کارشناسی در خانه سینما باعث عدم اعتماد سینماگران به دست‌اندرکاران این نهاد شده تصریح کرد: بنده شخصاً دیگر به هیچ یک از این افراد اعتمادی ندارم. معلوم نیست تصمیمات لحظه‌ای و خلق‌الساعه این افراد چطور و بر چه مبنایی گرفته می‌شود؟

این سینماگر خطاب به مسئولان خانه سینما گفت: آقایان بهتر است به فکر کار صنفی و تأمین معیشت اهالی سینما باشید، این بساط‌ها هیچ دردی از سینماگران درمان نمی‌کند. بروید و به فکر پول‌های گم شده در تعاونی مسکن باشید که معلوم نیست کجا رفت و چه شد!

شوقی ادامه داد: نمی‌دانم چرا در خانه سینما هیچ کار اصولی برای اصناف انجام نمی‌شود؛ این وضعیت بیمه ما است که واقعاً از وضعیت بیمه‌های کارگری بدتر است؛ بیکاری در سینما بیداد می‌کند و حال سینماگران خوب نیست اما دست‌اندرکاران جامعه اصناف به جای کار صنفی این قبیل بساط‌ها را به راه می‌اندازند!

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج