کرباسچی: کلی‌گویی در شأن روحانی نبود
۹۲۸۵۴۴
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
۵۶۰۰ 
دبیرکل حزب کارگزاران با اشاره به سخنان حسن روحانی در یزد گفت: در شأن رئیس‌جمهور نیست که در محافل عمومی، به‌صورت کلی و مبهم از پرونده‌های فساد سخن بگوید.

خبرگزاری فارس: غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در گفت‌وگویی با اشاره به سخنان حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جمع مردم یزد مبنی بر برخورد گزینشی دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی، گفت: به نظر می‌رسد سخنان رئیس‌جمهور در جمع مردم یزد درباره برخورد با فساد، سخنانی ناشی از اعتقاد شخصی و نگرش وی نبود؛ شاید روحانی از فضا و اتفاقات رخ داده در محل سخنرانی عصبانی شده بود که چنین کلماتی را به زبان راند.

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی، تصریح کرد: طبیعتاً قوه قضاییه وفق وظیفه ذاتی و قانونی خود به برخورد با افرادی می‌پردازد که اقدام خلاف و مفسدانه مرتکب شده‌اند.

کرباسچی بیان داشت: رئیس جمهور اگر پرونده فساد خاصی را مدنظر دارد باید به صورت موردی و جزئی، موضوع را به قوه قضاییه و حتی وزارتخانه تحت امر خود ارجاع دهد؛ چرا که در امر مبارزه با فساد و شناسایی مصادیق مفسد، کلی‌گویی و مبهم سخن گفتن، مشکلی را حل نمی‌کند.

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی تصریح کرد: قطعاً در شأن رئیس‌جمهور نیست که در محافل عمومی، به صورت کلی و مبهم از پرونده‌های فساد سخن گوید. از سویی دیگر در شرایط فعلی، موضع‌گیری‌ها و سخنان و رفتار مسئولان قوای مختلف باید در جهت تزریق آرامش خاطر به مردم باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1398/08/22
فکر کنم اقای کرباسچی برنامه های داشته باشه شاید به فکر ریاست جمهوری یا... باشه پتانسیلش راهم داره میتونه مردم را پای صندوق بیاره از مجموع گزینه ها هم شخصیت وهم تواناییش را داره اگه ترمز ش را نمیکشیدند حالا حرف های بیشتری برای گفتن داشت
United Arab Emirates
19:45 - 1398/08/22
شانی برایش نمانده کجایی دبییییییرکل حزب چند نفری؟
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1398/08/22
آقای کربسچی تاریخ مصرف تو تمام شده است دیگر حرف تو ارزش ندارد بهتر است حرف نزنی چون حرفهای تو چرت پرت است
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1398/08/22
بدبخت روزی دوباره دستگیر و زندانی خواهی شد توسط همین ها که ازشون طرفداری میکنی
Iran, Islamic Republic of
20:33 - 1398/08/22
هر چی در باره شما افساد طلبان بگن باز هم گم است .....
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1398/08/22
توفهمیدی اما بعضیها خودشونو به نفهمی میزنن
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1398/08/22
تمام مسئولین ما همواره کلی گوئی میگنند چرا که جرات ندارند حقیقت را به مردم بگویند،یا خود هم سهمی در چالش دارند ،و.مردم را خودی نمیدانند ،و یا میخواهند وقت خریده و مثل سالیان قبل برنامه ریزی قبلی دارند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج