هشدار فلاحت‌پیشه درباره تکفیری‌های یقه‌سفید
۹۲۸۷۶۵
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
۴۴۰۶ 
یک نماینده مجلس تاکید کرد: کسانی که امروز به دنبال وحدت شکنی هستند و سامان مدیریتی را در مقابل نظام فقهی کشور قرار می‌دهند ناخودآگاه نقش ستون پنجم را ایفا می‌کنند.

ایلنا نوشت: یک نماینده مجلس تاکید کرد: کسانی که امروز به دنبال وحدت شکنی هستند و سامان مدیریتی را در مقابل نظام فقهی کشور قرار می‌دهند ناخودآگاه نقش ستون پنجم را ایفا می‌کنند.

حشمت الله فلاحت‌پیشه درباره حواشی مطرح شده نسبت به سخنرانی رئیس جمهور در شهر یزد اینکه عده‌ای بیان می‌کنند مطابق ماده ۶۰۶ قانون مجازات‌های اسلامی رئیس جمهور به دلیل آنکه از فسادها اطلاع داشته است اما بازگو نکرده است باید به ۲ سال حبس محکوم شود، گفت: مسائل قضایی را نباید وارد مسائل سیاسی کرد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب خاطرنشان کرد: آقای رئیس‌جمهور اگر اطلاعات و اسنادی دارد باید آن‌ها را در اختیار قوه قضائیه قرار دهد، این قوه هم باید بدون ملاحظات سیاسی آن را پیگیری کند.

به گفته وی عزم نظام هم بر این است که بدون نگاه سیاسی پرونده‌های فساد پیگیری شود.

فلاحت پیشه با بیان اینکه ما در ایران با یکسری تکفیری‌های یقیه سفید مواجه هستیم، عنوان کرد: رفتارها و کارهایی را در هفته وحدت در مجلس شورای اسلامی مشاهده کردیم که خلاف منافع و مصالح کشور است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تکفیری‌های یقه سفید کسانی هستند از ابزارهای در اختیارشان با هدف ایجاد دو قطبی در جامعه گام بر می‌دارند و بسیار هم اصرار دارند که هر شخصی را مقابل مقام معظم رهبری قرار دهند.

وی تاکید کرد: این جریان تکفیری یقه سفید از مرکز تا شهرستان‌های کوچک کشیده شده‌اند و ابزارهای‌شان که همان تریبون‌ها، رسانه ها و فضای مجازی هستند استفاده می‌کنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز ما به این جریان می‌گویم تکفیری‌های یقه سفید اما اگر در شرایط خاصی قرار گیرند و اسلحه به دستشان بیفتد حتما همان کار را انجام می‌دهند که داعشی‌ها انجام می‌دادند.

وی خاطر نشان کرد: تلاشی که برای دوقطبی‌سازی و ایجاد کانون‌های دشمنی در ستون‌های نظام انجام می‌دهند کم از کارهای نیست که جریان تکفیری انجام می‌دهد. کشور ما از این جریان‌سازی هیچ سودی نمی‌برد که یک عده بیایند رئیس‌جمهور را در مقابل رهبری قرار دهند.

فلاحت‌پیشه خاطرنشان کرد: آقای روحانی کسی است که همواره هم ملاحظات فقهی و هم ملاحظات اصل ۱۱۰ قانون اساسی را رعایت می‌کند و جالب است در این همین رابطه بسیاری از افراطیون جریان چپ با ایشان زوایه گرفته‌اند.

وی تاکید کرد: کسانی که امروز به دنبال وحدت‌شکنی هستند و سامان مدیریتی را در مقابل نظام فقهی کشور قرار می‌دهند ناخودآگاه نقش ستون پنجم را ایفا می‌کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1398/08/23
واقعاً هم رسا هم خوب هم هشداری برای بیداری اسلامی هم هشداری به افراطیون مثل شریعت مداری و وووو وووو که دست از فتنه گرای به دنبال منافع شخصی نباشند باید به امنیت ایران اسلامی باشند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴
این سوزشش بخاطر شکست از ذوالنور تو کمیسیون امنیت مجلس هستش،وگرنه خودش اصل ستون و ردیف و قطعه پنجمه.
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/08/23
این خودش از مورد دارهای درجه یک هست
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1398/08/23
باشه بهش می گویم....منبعد از شما اجازه بگیره...!!!
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1398/08/23
قربون دهنتون اقای فلاحت پیشه جان کلامو گفتین تاسیه رو شود هرکه دراوغش باشد شیر مادرتون حلالتون باه
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1398/08/23
درود به شما حرف دل ما را زدی
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/08/23
نه اینکه جنابعالی از یک شهر بزرک وبنام نماینده شدی حالا دیگران رو کوچک میدونی.
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1398/08/23
جناب فلاحت پیشه من منظور شما را گرفتم لیک بر اساس ادعای شما که اگر رئیس جمهور اطلاعات و سندی از فساد دارد در اختیار رئیس قوه قضائیه بگذارد و بدون ملاحظه سیاسی به آن رسیدگی کنند چرا خود شما که بر این عقیده هستید که عده ای یقه سفید تکفیری عمل می کنند نامشان را در اختیار نهاد و دستگاه های رسیدگی به این مسئله نمی گذارید!!!
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1398/08/23
تمام مشکلات در داخل کشور
امریکا هیچ کارس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج