ستاره قدبلندی که چشم همه اروپا را گرفته
۹۳۰۴۱۷
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰
۸۴۸۹
قد و قامت داوید ایسمون 14 ساله در توئیتر مورد توجه همگان قرار گرفته است.

ورزش سه: یکی از بازیکنانی که از همه دیگر بازیکنان جوان آکادمی آژاکس قد بلندتری دارد، داوید ایسمون نام دارد. در ادامه به بررسی شرایط این بازیکن 14 ساله که برای تیم زیر 15 ساله های آژاکس بازی می کند خواهیم پرداخت. در روزهای اخیر و در توئیتر تصاویر زیادی از این بازیکن نوجوان در دیدار آژاکس مقابل تیم زیر 15 ساله اسپارتا منتشر شده است. در تصاویر برتری فیزیکی و قدرت داوید ایسمون نسبت به رقبا است و آکادمی آژاکس تصاویری از این بازیکن در توئیتر خود منتشر کرده است.

ستاره قدبلندی که چشم همه اروپا را گرفته!

داید سیمون در ده بازی این فصل تیم خود موفق به زدن دو گل و ارسال یک پاس گل شده است. در حال حاضر همگان علاقمند به تماشای روند پیشرفت این بازیکن هستند و با توجه به شرایط آکادمی آژاکس و میدان دادن این تیم به جوانان، دور از ذهن نیست که داوید سیمون را در آینده در ترکیب این تیم نیز مشاهده کنیم.

البته ایسمون تنها بازیکن قدبلند و نوجوانی نیست که مورد توجه قرار گرفته و ابراهیم ساو، بازیکن آکادمی زیر 12 سال سویا نیز یکی دیگر از نواجوانان تنومند اروپا به شمار می آید. وی در مقایسه با دیگر بازیکنان آکادمی شبیه یک بازیکن بالغ از نظر ظاهری محسوب می شود. در فوتبال جوانان گاهی برخی بازیکنان سریع تر و تنومندتر از دیگران به نظر می رسند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج