سعیدی: رهبری هزینه تصمیم اخیر را بر عهده گرفتند
۹۳۱۰۳۸
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
۱۲۳۰۲
رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: هم نقش امام راحل و هم نقش رهبر معظم انقلاب در فتنه‌های این سه دهه بسیار مهم و اساسی بوده است. رهبری در جریان فتنه اخیر (25 آبان) تمام هزینه‌های تصمیم اخیر را بر عهده گرفتند که اگر این اتفاق نمی‌افتاد معلوم نبود چه اتفاقی بیفتد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه باید ماهیت، عوامل و دست اندکاران فتنه 25 آبان نیز مشخص و افشا شود، گفت: تدابیر رهبری و عدم همراهی مردم با فتنه‌گران و اشرار دو عامل مهمی است که سبب ناکامی فتنه ها شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سعیدی رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا، با بیان اینکه به گفته کارشناسان ما در هر دهه شاهد فتنه‌هایی در کشور بوده‌ایم، گفت: در مورد سال 98 تحلیل این بود که با توجه به مجموعه تدابیر و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب شرایط متفاوت پیش رفته است، اما متاسفانه برخی از بی‌تدبیری‌ها و عدم پیش‌بینی‌های لازم فتنه دیگری را رقم زد که ابعاد و گستردگی آن هنوز خیلی روشن نیست.

حجت‌الاسلام سعیدی تدابیر رهبری و عدم همراهی مردم با فتنه‌گران و اشرار را دو عامل مهمی عنوان کرد که سبب شده‌است تا فتنه‌های مختلف در کشور نتواند انقلاب اسلامی را از پای در آورد.

رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: هم نقش امام راحل و هم نقش رهبر معظم انقلاب در فتنه‌های این سه دهه بسیار مهم و اساسی بوده است. رهبری در جریان فتنه اخیر (25 آبان) تمام هزینه‌های تصمیم اخیر را بر عهده گرفتند که اگر این اتفاق نمی‌افتاد معلوم نبود چه اتفاقی بیفتد.

وی با تاکید بر این‌که این فتنه‌ها در کشور با وجود خسارت‌های بسیار، نقش پالایشگری هم داشت یعنی انقلاب، افراد را غربالگری می‌کند، افزود: باید ماهیت، عوامل و دست اندکاران فتنه 25 آبان نیز مشخص و افشا شود.

حجت‌الاسلام سعیدی با بیان این‌که انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اولین انتخابات پس از چهل سالگی انقلاب و بیانیه گام دوم انقلاب است، گفت: حضور مردم و هدفمندی حضور در این عرصه بسیار تعیین کننده است.

رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا با تاکید بر اینکه بیانیه گام دوم انقلاب منشور 40 ساله آینده کشور است، تصریح کرد: نوع و جهت‌گیری نمایندگان در تحقق این بیانیه منشوری، نقش بسیار مهمی دارد.

رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا به تهدیدات علیه نظام جمهوری اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال تسلیم دولت و ایجاد اغتشاشات در کشور هستند و سران آمریکا می‌گویند ما باید انسجام ملی را به هم بریزیم و سه مسئله دفاعی، منطقه‌ای و انرژی را با ایران حل کنیم.

وی گفت: مشخص است که دشمن امروز رکن رکین انقلاب را انسجام ملی می‌داند و به دنبال این است که انسجام ملی را خدشه دار کرده و بر سر مسائل دفاعی، منطقه‌ای و انرژی ایران را به پای میز مذاکره بکشاند.

حجت‌الاسلام سعیدی تاکید کرد: دومین تهدید دشمن نفوذ و تصرف در ادراک سیاسی کارگزاران و دولتمردان و ادراک فرهنگی مردم، با هدف تغییر ذائقه آنان است. مردم در فتنه 25 آبان با اشرار همراهی نکردند و حرکت دیروز مردم زنجان با ایجاد فاصله بین مردم و اشرار در سطح کشور نیز ایجاد موج کرد. مردم می‌دانند که دشمن به دنبال اهداف دیگری است.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا تلاش برای براندازی در بستر دموکراسی از بستر انتخابات را از دیگر برنامه‌های دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان و بیان کرد: نقش دموکراسی در جا به جایی قدرت یکی از موضوعاتی است که باید بر روی آن کار شود. در آمریکای لاتین شاهد این هستیم که چگونه یک رئیس جمهور ضد آمریکا را جا به جا می‌کنند.

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال براندازی با استفاده از دموکراسی از پنجره انتخابات است، گفت: مردم باید بدانند که در انتخابات به چه کسانی رای بدهند که نظام استوار و ثابت قدم بماند و فتنه دیگری به وجود نیاید.

حجت‌الاسلام سعیدی با بیان اینکه دشمن برای تغییر اداراک افراد، نخست اطلاعات را دستکاری سپس به سراغ دستگاه محاسبه و منطق محاسبه می‌روند، گفت: وقتی منطق محاسبه تغییر کرد یعنی معیارها، قوانین و شاخص‌ها جا به جا می‌شود و تحلیل‌ها و خواسته‌ها نیز تغییر می‌کند و فرد نمی‌داند مصلحت و اولویت کجاست.

رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا نگاه جریان غرب گرا به بیرون، تلاش در جهت ضرورت سازی تصنعی برای عقب نشینی، القای تهدید دشمن (دشمن هراسی)، جنجال در خصوص شورای نگهبان، نابسمانی در تصمیمات کلان، تلاش در جهت دو قطبی سازی و روند تغییر محاسبات در دولتمردان را از جمله تهدیدات ناشی از شرایط داخلی برشمرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج