نیمار سرانجام به ترکیب پاری‌سن‌ژرمن برمی‌گردد
۹۳۱۴۳۰
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
۴۷۶۰ 
سرمربی تیم فوتبال پاری سن‌ژرمن می‌گوید نیمار آماده بازگشت به ترکیب این تیم برای بازی فردا شب با لیل است.

خبرورزشی: توماس توخل که شاگردانش پس از پایان یافتن تعطیلات لیگ به خاطر انجام بازی‌های ملی، در هفته چهاردهم لوشامپیونه فرانسه پذیرای لیل هستند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: تا پیش از تمرین امروز، تمامی بازیکنانم را در اختیار نداشتم و این وضعیتی است که هیچ مربی آن را نمی‌پسندد. بازیکنانی هم که از بازی‌های ملی آمده‌اند، کمی خسته به نظر می‌رسند.

وی درباره وضعیت بازیکنانش هم اظهار داشت: نیمار در وضعیت خوبی است و خوب تمرین کرده، از این‌رو در بازی فردا شب در ترکیب خواهد بود. مارکو وراتی و آندر هررا در بازی فردا نمی‌توانند ما را همراهی کنند و درباره کیلیان امباپه هم باید بگویم که او چند روزی بیمار بود و بعد از تمرین امروز درباره او تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

سرمربی آلمانی پاری‌سن‌ژرمن همچنین در واکنش به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه «آیا بازی با لیل آزمون خوبی برای شماست؟»، خاطرنشان کرد: من واژه «آزمون» یا «آماده‌سازی» را دوست ندارم. این بدین معناست که ما از بازی با لیل برای آماده‌سازی خود برای بازی‌های بزرگ‌تر استفاده می‌کنیم، که من چنین دیدگاهی را دوست ندارم. فردا هم باید بازی محکمی مقابل لیل انجام دهیم، چون آن‌ها تیمی سرعتی و در ضدحملات خطرناک هستند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج