اظهارنظر جالب درباره تارتار قبل از بازی پرسپولیس
۹۳۱۶۷۰
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
۵۴۸۶ 
مدیرکل تربیت بدنی استان خوزستان سرمربی مسجدسلیمان را در جایگاهی متفاوت با امروز می بیند.

ورزش سه: مدیرکل تربیت بدنی استان خوزستان سرمربی مسجدسلیمان را در جایگاهی متفاوت با امروز می بیند.

افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ما پیش از بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان، درباره این بازی گفت: قطعا بازی سخت و نفس‌گیری خواهد بود. درست است که پرسپولیس با رقم بالایی بسته شده و ستارگان زیادی دارد اما بازیکنان تیم نفت قطعا با تلاش و دوندگی بیشتر تلاش می کنند تا بتوانند در این بازی موفق شوند.

او ادامه داد: پیش از این صحبت های منفی زیادی درباره آقای تارتار گفته شده که من به نوبه خود ناراحت شدم، تارتار یکی از سرمایه های کشور در مربی گری است و به نظر من امروز یک نتیجه عالی با تیم نفت در ورزشگاه آزادی خواهد گرفت.

او می تواند به زودی سرمربی تیم های بزرگی چون پرسپولیس و تیم ملی هم بشود. از وی بابت تلاش‌هایی که برای تیم نفت و فوتبال خوزستان کرده تشکر می کنیم.

حیدری درباره داوری ها در لیگ برتر گفت: هر سه نماینده خوزستان در این زمینه ضرر دیده اند و من از کمیته داوران درخواست دارم تا نظارت بیشتری روی داوران داشته باشند. داوران قشر زحمت‌کشی هستند اما برای پیشرفت داوری باید سختگیری هم باشد تا هیچ کدام از تیم ها ضرر نبینند و حق به حقدار برسد.

همانگونه که بازیکن، مربی و حتی مدیری که اشتباه می کند باید توضیح بدهد، داوران هم باید دقت بیشتری بکنند تا بتوانند داوران بزرگی سطح فوتبال ایران و آسیا بشوند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج