اختلاف شجاع و کالدرون بر سر دفاع راست
۹۳۲۰۵۸
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
۱۲۹۷۰
تغییر پست مدافع تیم فوتبال پرسپولیس که توسط سرمربی این تیم انجام شده باعث ایجاد کدورت میان شجاع خلیل‌زاده و مربی سرخ‌های تهرانی شده است.

ایسنا: تیم پرسپولیس دیروز (جمعه) در جریان هفته یازدهم لیگ برتر ایران یک بر صفر برابر میهمانش نفت مسجد سلیمان شکست خورد تا عملکرد ضعیف شاگردان کالدرون در این دیدار آن قدر به چشم بیاید که خیلی‌ها از سرمربی این تیم درباره ایجاد تغییرات زیاد در ترکیب تیم سوال بپرسیدند. یکی از تغییراتی که در ترکیب پرسپولیس در این بازی ایجاد شد، نیمکت‌نشینی شجاع خلیل‌زاده بود. بازیکنی که تا پیش از این مهره اصلی سرخ پوشان تهرانی بود حالا به خاطر اختلافات به وجود آمده میان او و گابریل کالدرون باید روی نیمکت بنشیند.

پیش از دیدار پرسپولیس برابر ماشین سازی تبریز، گابریل کالدرون در یک بازی درون تیمی از شجاع خلیل‌زاده به عنوان مدافع راست استفاده کرد و به این بازیکن گفت قصد دارد از این به بعد از او در این پست بازی بگیرد. همین مساله به مذاق خلیل‌زاده خوش نیامد تا درگیری لفظی میان او و سرمربی تیم شکل بگیرد. مدافع پرسپولیس در این بحث جدی معقتد بود به عنوان یک دفاع وسط توانایی فنی بیش‌تری دارد و نمی‌تواند به عنوان مدافع راست به میدان برود اما کالدرون تاکید داشت به عنوان سرمربی تیم تشخیص داده خلیل‌زاده در پست دفاع راست برای پرسپولیس بازی کند.

پس از این موضوع با وساطت برخی دوستان مشترک، خلیل‌زاده مورد غضب کالدرون قرار نگرفت و توانست در تمرین بعدی تیم شرکت کند. او در ادامه در دیدار با ماشین سازی تبریز به خواست سرمربی در پست دفاع راست بازی کرد اما بعد از این بازی خلیل‌زاده از عملکرد خود رضایت نداشت و دوباره با کالدرون بر سر پستی که از او بازی گرفته صبحت کرد. با این حال سرمربی تیم باز هم اعتقاد دارد خلیل‌زاده باید در دفاع راست بازی کند. همین جدال دو طرف در نهایت کار را به جای رساند که مدافع ثابت پرسپولیس در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان روی نیمکت نشست تا این گونه سرمربی تیم او را تنبیه کرده باشد.

اختلاف نظرهای کالدرون با برخی بازیکنان همچون شجاع خلیل‌زاده این روزها بیش از همیشه روی عملکرد تیم سرخ پوش تاثیر گذاشته است. در نبود خلیل‌زاده، پرسپولیس عملکرد متزلزل در خط دفاع داشت و در نهایت هم برابر حریف مسجد سلیمانی یک بر صفر شکست خورد. البته این موضوع و عملکرد ضعیف پرسپولیس در دفاع باعث شده حالا کالدرون از تصمیم خود برگردد تا خلیل‌زاده دوباره به جمع ۱۱ نفره پرسپولیس اضافه شود.

پرسپولیس در جریان مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران روز سه‌شنبه باید در ورزشگاه آزادی از صنعت نفت آبادان پذیرایی کند و با توجه به عملکرد مدافعان مرکزی پرسپولیس حالا به نظر می‌رسد کالدرون می‌خواهد دوباره به شجاع خلیل‌زاده در پست دفاع میانی بازی دهد تا از این طریق مشکل تیمش را در این بخش خط دفاعی حل کند.

انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1398/09/02
تو غلط کردی بلد نیستی اومدی تیم بزرگ تحویل گرفتی حرام زاده ها بی پول میشن میفتن به جون تبم های ایرانی کچل بی عقل بی خاصیت یازده بازی چهارتا باخت خجالت بکش
پاسخ ها
ارش
United Arab Emirates
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
دمت گرم گل گفتی
شهاب
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
الهيیییي،حرص نخور شیرت خشک مبشه لنگي خخخخ
داود بهرامیان
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اون مقصر نیست .مقصر اصلی مدیر بیلیاقت و بی شخصیت قبلی تیم ایرج عرب که نتونست مربی قهرمان و حفظ که بجاش این بی عرضه رو جایگزین کنه مربی که تیم نداشته کانامه خوبی هم نداشته
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1398/09/02
اینقدر کالدرون احمقه که بهترین دفاع ایران رو گذاشته رو نیمکت
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1398/09/02
اقای انصاری فرد امروز اقدام کنی بهتر از فرداست
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1398/09/02
بازیکن باید ششدانگ در خدمت تیمش باشد وقتی مربی احساس میکند در یک نقطه از زمین از وجود فلان بازیکن نیاز است ان بازیکن باید با جان دل ان مسئولیت را بخاطر تیم محبوبش،بخاطر طرفدارنش، بخاطر پول وقراردادی که دارد بپذیرد،خونه خاله که نیست که بگوید من دلم می خواهد وسط یا راست، چپ،بازی میکنم.بعد ادعای حرفه گری وحتی مدعی بازی در تیم ملی را هم دارند توی احمق به خواسته تیم محبوب و پر طرفدارت شانه خالی میکنی ولج لجبازی در می اوری تا مربی برای نظم بخشی در تیم مجبور می شود تو را نیمکت نشین کند وضررش هم به چشم همه می رود وسه امتیاز مفت خانگی را از دست بدهید.
بعضی ها هنوز تو فکر شوهر خاله خود هستند تا شاید یک بار دیگر برگرددو به بازیکنان بی انضباط میدان بدهد.
پاسخ ها
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
لعنت به عرب بااین مربی وبازیکن گرفتنش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
کاملا درست و بجا گفتی
اسدیان
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
پولهاي که این بازیکنان میگیرند از گوشت سگ نجس هست، چون پول بیت المال هست، بخدا گناه داره ،
شیش درچار
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اصلامعلوم نیست کیسه کش حقیر بی هویت هستی ...ازپرویزخسروانی موسس باشگاهتون تعریف کن ..هنوزهم باسازمانهای ضدمردمی همکاری داره یانه ....
سعید
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
همون تیم برانکو اگر کریم باقری جای کالدرون بودتیم بهتر نتیجه میگرفت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج