ژسوس: از مصدومیت آگوئرو خوشحال نیستم
۹۳۲۸۹۲
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۱
۴۰۸۲ 
گابریل ژسوس، مهاجم برزیلی سیتی مدعی شد می دانسته بازی کردن در این تیم آسان نیست.

ورزش سه: گابریل ژسوس، مهاجم برزیلی سیتی مدعی شد می دانسته بازی کردن در این تیم آسان نیست.

با توجه به مصدومیت سرخیو آگوئرو، به نظر می رسد گابریل ژسوس طی هفته های آتی در ترکیب ثابت سیتی قرار خواهد گرفت. این مهاجم جوان برزیلی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با شاختار مدعی شد از آسیب دیدگی هم تیمی خود خوشحال نیست، اما همیشه در تمرینات نشان داده آماده بازی کردن است.

ژسوس: از مصدومیت آگوئرو خوشحال نیستم

گابریل ژسوس گفت: "من از مصدومیت آگوئرو خوشحال نیستم و وقتی دوستانم مصدوم می شوند حس خوبی ندارم. اما من آماده بازی کردن هستم، هر بار که در تمرین حاضر شده ام این موضوع را نشان می دهم. نیمکت نشینی آسان نیست و من می خواهم بازی کنم و پیشرفت داشته باشم و به همین دلیل است که گاهی اوقات خوشحال نیستم.

وقتی تصمیم گرفتم به سیتی ملحق شوم، می دانستم کار سختی خواهم داشت، زیرا این تیم سرخیو آگوئرو، بهترین گلزن باشگاه را در اختیار داشت. اما من به این فکر کردم که شانس بازی کردن زیر نظر پپ گواردیولا در کنار بازیکنان بزرگ در یک باشگاه بزرگ را خواهم داشت.

آگوئرو بازیکن بزرگ و انسان خوبی است و من باید از او یاد بگیرم. من می خواهم پیشرفت کنم و در این باشگاه بزرگ هر روز به دنبال بهتر شدن هستم.

نژادپرستی در اوکراین؟ من با دو بازیکن شاختار صحبت کرده ام و شرایط خوب نیست. من فکر می کنم اگر ما در مورد این صحبت نکنیم شرایط به همین صورت خواهد ماند. من با آنها صحبت کردم و این بازیکنان نیز خوشحال نیستند."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج