زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف
۹۳۴۳۶۲
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
۲۶۵۱۹
هر فردی، با توجه به خصوصیات اخلاقی اش، زبان عشق خاصی را دنبال می‌کند. به عنوان مثال آنچه در رابطه عاطفی برای یک مهر ماهی اهمیت دارد، با آنچه که یک دی ماهی می‌پسندد، زمین تا آسمان تفاوت دارد.

برترین‌ها: هر فردی، با توجه به خصوصیات اخلاقی اش، زبان عشق خاصی را دنبال می‌کند. به عنوان مثال آنچه در رابطه عاطفی برای یک مهر ماهی اهمیت دارد، با آنچه که یک دی ماهی می‌پسندد، زمین تا آسمان تفاوت دارد. اگر می‌خواهید زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف را بدانید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

فروردین: توجه کردن

زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف

فروردینی‌ها شخصیتی آتشین دارند. آن‌ها افرادی مستقل، جذاب، مسئولیت پذیر و مهمتر از همه عاشق پیشه هستند. عشق برای آن‌ها کار، هنر، زندگی و مهمتر از همه شریک زندگی شان است، پس در انتخاب عشق زندگی شان وسواس زیادی به خرج می‌دهند.

اگر شما انتخاب یک فروردینی بوده اید، بدانید که کارتان ساده است، زیرا او چنان صداقتی در عشق اش دارد که خود رگ خوابش را نزد شما فاش می‌کند. مثلا به شما می‌گوید که چه زمانی دست‌های او را بگیرید یا چه زمانی حرف‌های عاشقانه بزنید. همین که به خواسته‌های او توجه کنید، برایشان کافی است.


اردیبهشت: خلوتی دو نفره

زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف

هیچ چیز مانند در آغوش گرفتن، به یک اردیبهشت ماهی آرامش نمی‌دهد. اگر همسر شما متولد ماه اردیبهشت است، زبان عشق او تماس فیزیکی است. شاید فکر کنید که با زبان یا حتی خرید یک دسته گلی بزرگ می‌توانید دل او را به دست آورید، اما اشتباه کرده اید.

اگر چه متولدین اردیبهشت منطقی، لجباز و مغرورند، اما در مقابل تماس فیزیکی همسرشان، هیچ مقاومتی از خود نشان نمی‌دهند؛ بنابراین او از این که شما ساعات استراحت تان را دو نفره و در خانه بگذرانید، بیشتر لذت می‌برد تا این که دست او را بگیرید و به رستورانی مجلل ببرید.


خرداد: کشف شخصیت

زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف

خردادی‌ها افرادی اجتماعی هستند که دوست دارند بیشتر وقتشان را با دیگران و به کشف جهان اطرافشان بگذرانند. اگر همسرتان در این ماه متولد شده، شما نیز باید پابه پای او بروید. اگرچه آن‌ها شخصیت حساسی دارند، اما خیلی خوب می‌توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند.

چیزی که برای متولدین این ماه اهمیت دارد، کیفیت ارتباط است، نه کمیت آن. همسر خردادی تان دوست دارد با شما حرف بزند، حرف‌های شما را بشنود و هر روز بیشتر از دیروز کشف تان کند. یک خردادی این رفتار را نه تنها در اوایل رابطه، بلکه تا آخرین لحظه از زندگی مشترکتان خواهد داشت. از این رو، شما نیز باید فردی کنجکاو باشید و برای شناخت بیشتر او هر لحظه تلاش کنید.


تیر: تایید کردن

زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف

تیری‌ها دو شخصیت متفاوت دارند. گاهی دوست دارند که در خانه بمانند و گاهی برای ساعت‌ها بیرون ماندن از خانه و گشت و گذار لحظه شماری می‌کنند. این رفتار در مورد رابطه عاطفی آن‌ها نیز صادق است. در واقع شما نباید از او انتظار داشته باشید که همیشه یک رفتار ثابتی را از خود نشان دهد.

ممکن است او یک هفته هر روز به شما بگوید «دوستت دارم»، اما بعد از آن مدت، هیچ احساسات عاشقانه‌ای از خود نشان ندهد. اگرچه این رفتار کمی غیرعادی است، اما او از شما انتظار دارد که درکش کنید و در مواقعی که در لاک خود فرو می‌رود، نگران رابطه تان نشوید. در واقع چیزی که او نیاز دارد، تایید شما در هر شرایطی است.


مرداد: هدیه گرفتن

زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف

یکی از زبان‌های عاشقانه، هدیه دادن است. اما اگر شما متولد ماه مهر هستید، این زبان در شما بیش از هر زبان دیگری اهمیت دارد. همانطور که همسر مردادی شما در موقعیت‌های مختلف به شما هدیه می‌دهد، از شما نیز انتظار دارد که این کار را برای او انجام دهید.

در حقیقت، شما تنها با هدیه دادن به او می‌توانید عمق عشق و احساسات تان را ثابت کنید. در رابطه با متولدین این ماه، اگر اهل هدیه دادن و سورپرایز کردن نباشید، بدون شک او را از خود رانده اید. پس در مناسبت‌های مختلف یا حتی بی مناسب، اینگونه عشق تان را به او نشان دهید.


شهریور: شنیدن حرف‌های عاشقانه

زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف

شهریوری‌ها افرادی هستند که نیاز به شنیدن حرف‌های عاشقانه و رمانتیک دارند. در واقع کلمات می‌توانند روی آن‌ها بیشترین تاثیر را بگذارد. مهم نیست که شما حرف‌های رمانیتک تان را روی کاغذ می‌نویسید یا این که آن‌ها را رودرو با همسرتان به زبان می‌آورید، در هر صورت او را تحت تاثیر قرار می‌دهید.

شهریوری‌ها شنونده‌های خوبی هستند و دوست دارند که مدام مورد تعریف و تمجید‌های دیگران قرار گیرند، از این رو زمانی که چنین اتفاقی نمی‌افتد، ناامید و گوشه گیر می‌شوند؛ بنابراین اگر واقعا همسرتان را دوست دارید، احساسات تان را در مقابل او به زبان آورید.


مهر: برابری در رابطه

زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف

متولدین ماه مهر افرادی هستند که به عدالت، حتی در رابطه عاطفی، ایمان دارند. آن‌ها دوست دارند که از هر دستی می‌دهند، از همان دست هم بگیرند. در واقع به دنبال برابری در رابطه هستند؛ بنابراین شریک زندگی آن‌ها نیز باید به این موضوع توجه زیادی نشان دهد.

مثلا اگر همسر مهر ماهی شما برایتان هر شب غذا می‌پزد، انتظار دارد که شما نیز از او تشکر کنید یا حتی برای قدردانی از زحماتی که او در طول روز کشیده، ظرف‌ها را بشویید. با این اوصاف، اگر همسری مهر ماهی دارید، باید محبت‌های او را جبران کنید، در غیر این صورت انگیزه لازم را برای یک رابطه ایده آل از او گرفته اید.


آبان: تماس فیزیکی

زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف

آبانی‌ها افرادی شجاع و جسور هستند که رگ خواب آن‌ها تماس فیزیکی است. یعنی اگر می‌خواهید که دل همسر آبان ماهی تان را به دست آورید، به جای حرف زدن، با او تماس فیزیکی داشته باشید. مثلا ابراز احساساتتان را با در آغوش گرفتن یا حتی نوازش دست‌های او نشان دهید. اگر گران‌ترین هدیه را برای او بخرید یا این که ساعت‌ها حرف‌های عاشقانه بزنید، باز هم به پای تاثیری که از تماس فیزیکی روی او خواهید گذاشت، نمی‌رسد.


آذر: آزادی عمل

زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف

آذری‌ها عاشق سفر و گشت و گذار هستند. آن‌ها به جزییات اهمیت نمی‌دهند و دوست ندارند که طرف مقابلشان را تحت کنترل داشته باشند. به بیان دیگر، آن‌ها شخصیتی رها دارند و این آزادی را برای شریک زندگی شان هم قائل اند؛ از این رو شما هم نباید زیاد به پر و پای آن‌ها بپیچید.

آن‌ها مانند پرنده‌ای می‌مانند که دوست دارند مدام در سفر باشند. اگر شریک زندگی شما جزو این دسته از افراد است، شما هم باید خودتان را برای یک زندگی پر از هیجان انگیز آماده کنید. اگر به او آزادی عمل لازم را بدهید، علاقه او به شما نیز بیشتر و بیشتر خواهد شد.


دی: هدیه‌ای گران قیمت

زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف

دی ماهی‌ها افرادی سنتی هستند که دوست دارند زمان زیادی را با خانواده خود سپری کنند. آن‌ها آرامش خود و خانواده شان را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهند، البته گاهی هم افکار منفی به سراغشان می‌آید که اهمیت چندانی ندارد و خیلی زود هم ناپدید می‌شود.

متولدین این ماه از شما انتظار دارند که دوست داشتن تان را به آن‌ها نشان دهید. اما چگونه؟ یک دی ماهی دوست دارد که اعضای خانواده اش در موقعیت‌های مختلف به هم هدیه‌هایی خاص و منحصر بفرد دهند، از این رو هیچ چیز بیشتر از خرید هدیه همسر شما را خوشحال نمی‌کند. البته این را هم نادیده نگیرید که هر چه هدیه شما مجلل و گران‌تر باشد، بیشتر به دل او خواهد نشست.


بهمن: وقت گذاشتن

زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف

متولدین ماه بهمن افرادی احساساتی و درونگرا هستند. آن‌ها دوست دارند که ساعت‌ها تنها در خانه بمانند و فکر کنند. طبیعی است که این افراد به رابطه عاطفی خود نیز اهمیت زیادی می‌دهند و به فکر کیفیت آن هستند. آن‌ها از این که ببینند شریک زندگی شان وقت کافی برای آن‌ها نمی‌گذارد، بیزارند.

اگر چه آن‌ها تنهایی را دوست دارند، اما ترجیح می‌دهند که آن را با همسرشان قسمت کنند؛ بنابراین اگر می‌بینید که یک بهمنی در افکار خودش فرو رفته، بدانید که وقت آن است کنارش بنشینید، دستش را بگیرید و با او حرف بزنید. این تمام چیزی است که او در آن لحظه بدان نیاز دارد.


اسفند: عشقی خالصانه

زبان عشق متولدین ماه‌های مختلف

اسفندی‌های افرادی حساس، احساساتی و خلاق هستند که تحمل اتفاقات ناخوشایند و آزاردهنده را ندارند. این بدین معنی است که آن‌ها از فیلم‌های ترسناک یا فیلم‌هایی که پایان خوشی ندارند، لذت نمی‌برند. از این رو آن‌ها در انتخاب شریک زندگی شان نیز به شدت سخت گیرند.

اگر یک اسفندی شما را انتخاب کرده است، بدانید که شما هم باید برای به دست آوردن دل او تلاش کنید. او برای برقراری ارتباط با شما نه با منطق که با قلبش تصمیم می‌گیرد، پس شما هم باید فردی احساساتی باشید و جواب عشق خالصانه او را با عشق بدهید.

پردیس بختیاری
انتشار یافته: 56
در انتظار بررسی:9
Netherlands
08:42 - 1398/09/10
اگه دانشجویید عاشق دی ماهی ها نشید
پاسخ ها
قیامت
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
نه بابا شوهر من دی ماهیه اصلا مادی نیست فقط هدیه باشه و به دردش بخوره آچار فرانسه از انگشتر طلا براش با ارزشتره بستگی به خیلی چیزای دیگه داره اینا کلی میگن
M
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
برای چی؟
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
وا مگه دی ماهیا چشونه؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
خخخخ خوب گفتی
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1398/09/10
بهمن که درست بود.
پاسخ ها
فرشته
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
کاملا
زهره
-
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
من که بهمنی ام کاملا اشتباه بود
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1398/09/10
چرند محض
پاسخ ها
فرزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1398/09/10
اردیبهشتیا درسته درسته من دوس دارم باعشقه تنها دونفره باشیم
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/09/10
پسرای آذرو درست نوشته بوالهوس و فراری
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/09/10
مهرماهی رو خوب نوشته
پاسخ ها
aramesh
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
اره
مهر
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
درموردمهرماهیااینطوریه واقعا؟؟؟من یه مهرماهیم ازعشق واینجورچیزای دستوپاگیر بیزارم..به نظرم عشق یه توهم وخیاله واسه خانمهاوواسه مردالازم وضروریه نه واسه خانمها!!!!!!
رامین
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
خب حالا من یه سوال ازت دارم ضحا خانوم. اگه تو واقعا اونجور که ادعات میشه از عشق بیزاری و اونو دست وپاگیر وتوهم وخیال می دونی، پس چرا اون رو واسه مردها لازم و ضروری می دونی؟!چیزی که دست و پاگیرو توهم وخیال باشه به چه دردی میخوری واسه یه مرد؟! اصلا چرا از نظرت یه مرد باید یه چیز توهم وخیالی و دست وپاگیر با نام عشق داشته باشه؟!اگه شما واقعا عشق رو دست وپاگیر میدونی بهتره هیچ وقت ارزو نکنی که مرد زندگیت چیزی به نام عشق داشته باشه.چون ممکنه علاوه بر دست و پاگیربودن برای اون، برای تو هم دست و پاگیرو چندش آورو اذیت کننده بشه!
BTS &Black pink
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
منم مهر هستم خیلی خوب نوشته دقیقا
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1398/09/10
من عاشق یه تیر ماهی ام.واقعآ همینطوره،بعضی وقتا اصلآ ابراز احساسات نمیکنه:(((
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1398/09/10
من که یه دی ماهی هستم و اصلا اینطور نبود من همین که عشقم سالم باشه واسم کافیه اطلا مالیات واسم مهم نیست
پاسخ ها
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
وای افرین دقیقا فقط عشق و اخلاق مهمه اصلا پول مهم نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
دقیقا
منم دی هستم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
منم دی ماهی ام. خدایی از گرفتن هدیه تو موقعیت های مختلف خیلی خیلی سر ذوق میام اما به جای هدیه گرون ، چیزای خاص رو بیشتر میپسندم حتی گاهی یه وسیله ارزون قیمت اما خاص که از یه دست فروش خریده شه برام عزیزه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
مالیات که یه چیز دیگه اس
نیلو
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
من هم موافقم چون ی دی ماهی ام
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1398/09/10
من بهمن ماهی هستم . بسیار دقیق بود
پاسخ ها
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
بازهمروجوگرفت؟الان ازشون بپرسی نمیدونن اصل وواقعیت عشق چیه؟یااصلا عاشق شدن تا حالایا نه؟؟؟
راستی این عشق چه شخصی کی وکجااختراع و اکتشاف کرد؟؟؟
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
من ازاین تیترونظریات کاربرهای عزیز خیلی مغزم کیف کردوهواخورد...بازم ازاینجورچیزا بزاریدمن بخونم مغزم تفریح کنه...مرسی..
سلامت باشیدهمگیتون!!!!عزیزمید....
رامین
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
بله وماهم نظرات ضحاخانوم رو میخونیم و حسابی به حرفای مسخره اش میخندیم و حسابی مغزمون کیف میکنه:))
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1398/09/10
واقعا عینه حقیقت بود. کاملا درسته
ممنون
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1398/09/10
اسفند هم درست بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
..اصلا درست نبود من خودم اسفند ماهی هستم
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1398/09/10
عشق فقط تو شعرها و داستانهاست...و شاید خاطرات... چیزی که واقعیه جوشش هورمونهاست و بعدش تعهد و تعهد، همین و بس
-
17:14 - 1398/09/10
واقعا یه عده میان میخونن میگن دزسته یا غلطه؟
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1398/09/10
من ابانی ام کاملا درسته
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1398/09/11
هرجا مرد مردادی دیدید فقط فرار کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
داداشای من هر چهارتاشون مردادی هستند کلا متفاوت هستند با هم و حتی توی زندگی مشترک کاملا با هم فرق دارند.
ازاد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
درسته فقط فرار
ازاد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
دقیقا منم شهریوری ام از زبان بازی خوشم نمی اد صداقت و دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
03:27 - 1398/09/11
من يه آبان ماهي ميخوام كه تماس فيزيكي دوس داره خخخخخخخخخ
پاسخ ها
نیکوکار سامری
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
یک عدد ابانی هستم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۲
بی تربیت
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
درمورد آبان درسته. هرچندکه کامل توضیح نداده وغیر مستقیم اشاره کرده ودر واقع سانسور کرده! ببینید حالا من یه چیزی میخوام بگم که البته نمیدونم گفتنش اینجا درسته یا نه ولی به هرحال میگم چون خیلی موضوع مهمیه مخصوصا تو این دوره زمونه. دوستان ماه آبان س-ک-س رو تمثیل میکنه! اگه دقت کرده باشین توی طالع بینی متولدین آبان بعضی جاها نوشته=>آبان: با آرمان س-ک-س(البته چون این کلمه گفتنش توی یه جاهایی مثل ایران تاحدودی تابوئه و نمیتونن راحت درموردش صحبت کنن بعضی جاها نوشتن با آرمان محبت درصورتی که اصلش یه چیز دیگه اس!) البته من کاری به خانمای آبانی ندارم و نمی خوام از طرف اونها حرف بزنم.چون حقیقتش من زن آبانی بین اطرافیانم ندارم که ارین نظر بتونم درموردش قضاوت کنم(هرچند که این موضوع چیزی نیس که به راحتی بشه تشخیص داد)ولی برای من وچندتا مرد آبانی که میشناسم کاملا صدق میکنه.کلا رابطه جنسی در زندگی مردان آبانی نقش مهم و پررنگی ایفا میکنه ونکته مهم اینجاست که اونا دوست دارن دراین رابطه کاملا نقش غالب وفعالی داشته باشن وشدیدا دوست دارن انرژی سرشار خودشون روازین طریق کاملا تخلیه کنن.درضمن ما عاشق نوع خشن آن هستیم! بنابراین خانمایی که با مردان آبانی سروکار دارن بهتره حواسشون رو به این چندنکته ای که گفتم جمع کنن اگر که میخوان رابطه شون رو با مردآبانی حفظ کنن.
رامین
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
ابانیا خیلی شیطون وهیزن و خیلی هم مغرور و بداخلاقن.چندتا رفیق ابانی داشتم اخلاقشون گندبود بایه من عسل خوده نمیشن لاکردارا.من که اصلا باهاشون کنار نمیام. شما هم مشخصه ازوناشی داداش!!
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1398/09/11
من شهریوری ام و اصلا از زبون بازی خوشم نمیاد عشق باید در عمل ثابت بشه نه با زبون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
من هم شهریوری ام و دقیقا نظرم همینه
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1398/09/11
مردادی هایی بی اخلاق بی اعصاب
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
بابای من مردادی بود، سرتاپا احترام و نجابت و محبت
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1398/09/17
شهریور کاملا درسته
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1398/09/22
ابان//:
پاسخ ها
آرمین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳
خخخخخخخخخخخ تو لابد یه دختر آبانی هستی
من با دختر آبانی تا حالا از نزدیک برخورد نداشتم خیلی دوست دارم ازنزدیک بشناسم ببینم چه طورین.البته منظور بد نگیر منظورم اخلاقشون بود بشناسم.خودمم آبانیم.
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1399/01/03
فقط خرداد❤❤❤❤❤❤
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1399/01/05
من ی تیر ماهی ام اصلا درست نیست
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1399/04/22
من یه مهرماهیم کاملا درسته
هروقت یه کاری انجام میدم دوست دارم بقیه ازم تشکر کنند یا حداقل جبران کنند
درغیراین صورت کاملا رابطم باهاشون سرد میشه
پاسخ ها
رزا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
من ی آذری هستم خیلی هم اهل تفریح نیستم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج