خبری از بازی خداحافظی در تهران نیست!
۹۳۴۴۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۸
۴۶۵۶ 
دیدار دوستانه نهایی شاگردان کی‌روش پیش از اعزام به برزیل بر خلاف برخی تصورات در اتریش برگزار می‌شود.
ایسنا: دیدار دوستانه نهایی شاگردان کی‌روش پیش از اعزام به برزیل بر خلاف برخی تصورات در اتریش برگزار می‌شود.

بامداد امروز روزنامه پرتغالی آبولا در گزارشی به دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و آنگولا در تاریخ 30 می 2014 پرداخته و نوشت که این بازی در اتریش برگزار خواهد شد.

پیش از این در اخبار آمده بود که تیم ملی پس از اردوی اتریش به تهران بازمی‌گردد و با انجام یک دیدار دوستانه که بازی خداحافظی قبل از اعزام به جام جهانی تلقی می‌شود، به برزیل می‌رود اما دو هفته پیش مهدی محمدنبی در برنامه ورزش و مردم اعلام کرد که دیدار خداحافظی در تهران لغو شده و بازی پایانی شاگردان کی‌روش در اردوی ماقبل اعزام به برزیل که همان اتریش خواهد بود، انجام می‌شود.

به همین خاطر برخی رسانه‌ها نوشته‌اند که قرار است بازی خداحافظی ایران پیش از اعزام به برزیل در تهران برگزار شود و دیدار با آنگولا در اتریش را ناشدنی عنوان کردند اما با توجه به اظهارات نبی، دیدار دوستانه نهایی تیم ملی نه در تهران بلکه در اتریش خواهد بود و بر این اساس گزارش روزنامه آبولا هم مبنی بر تقابل ایران و آنگولا در این کشور اروپایی درست است. ضمن اینکه رییس فدراسیون فوتبال آنگولا هم گفته به خاطر حضور بازیکنان این تیم در باشگاه‌های اروپایی، این تیم تنها می‌تواند در اروپا به مصاف تیم ملی ایران برود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج