سارق معتاد، جهیزیه دزدی را به ضایعاتی فروخت
۹۳۴۸۰۶
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳
۱۱۳۳۲
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به شناسایی سارق انباری های ساختمانی در جنوب پایتخت، گفت: سارق، جهیزیه دختر همسایه را سرقت و به خریداران ضایعاتی رهگذر فروخته بود.

خبرگزاری مهر: رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به شناسایی سارق انباری های ساختمانی در جنوب پایتخت، گفت: سارق، جهیزیه دختر همسایه را سرقت و به خریداران ضایعاتی رهگذر فروخته بود.

پلیس سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری در تشریح این خبر، گفت: بیست و هفتم خردادماه سال جاری پرونده ای با عنوان سرقت از انباری یک ساختمان مسکونی از شعبه اول دادسرای ناحیه ۱۵ تهران به پایگاه ششم ارجاع شد.

وی عنوان کرد: شاکی در توضیح شکایتش عنوان داشت که بیست و دوم خرداد ماه هنگام سرکشی از انباری منزلم متوجه شدم که سارق یا سارقان قفل در انباری را تخریب و تمامی جهیزیه دخترم را که به ارزش تقریبی ۹۰۰ میلیون ریال بوده، سرقت کرده اند.

اختیاری با بیان اینکه شاکی به فرد یا اشخاصی مظنون نبود، افزود: هنگام تحقیقات پلیسی شکایت های مشابهی از سوی سایر ساکنان ساختمان مطرح که همگی اظهار داشتند از انباری آن ها نیز مقداری کالا سرقت شده است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت یکی از افراد سکنه داخل ساختمان اموال داخل انباری ها را سرقت کرده است، افزود: در گام بعدی تحقیقات پلیسی متهم که مردی ۳۰ ساله است، شناسایی شد.

این مقام انتظامی گفت: با دستور قضائی متهم پرونده در بیستم آبان ماه دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پایگاه ششم پلیس آگاهی انتقال یافت.

وی در خصوص اظهارات متهم عنوان کرد: وی برای تامین هزینه مصرف مواد مخدر، وسایل و لوازم داخل انباری هارا سرقت و به خریداران ضایعات رهگذر می فروخت.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت، گفت: متهم به مصرف شیشه اعتیاد دارد و به دفعات مختلف از انباری ساکنان بلوک سرقت کرده است.

وی در پایان گفت: تا کنون ۱۳ مال باخته شناسایی شده اند، متهم با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای ناحیه ۱۵ تهران روانه زندان تهران بزرگ شده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1398/09/10
خدایا ما مردم ایران چه گناهی کردیم پروردگارا کمکمان کن
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1398/09/10
خدا یا تمام معتادها رو یا شفا بده یا خلاسشون کن
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1398/09/11
شیشه ای بوده یا نبوده برای معتادی نباید تخفیف داده بشه اموالش مصادره به مال باخته بدهن معتاد دزد اعدام بشه
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1398/09/11
تا این انگلها نابود نشوند وضع همین است که می بینید .....
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1398/09/11
با مرد جماعت نباید زندگی کرد همشون خلافکارن
پاسخ ها
ha
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
ماروقاتی نکن
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1398/09/11
آقایون ایرانی داره لحظه به لحظه به افتخاراتتون اضافه میشه البته گند دولت نردان هم عاملش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج