تانک روسیه ۴ ماه محروم شد
۹۳۴۸۸۷
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۸
۳۴۹۳ 
یک تارنمای روس از محرومیت ۴ ماهه عبدالرشید سعدالله یف قهرمان مسلمان روسیه و دارنده طلای المپیک و همچنین ۳ طلا و یک نقره جهان توسط اتحادیه جهانی کشتی به دلیل پوشیدن لباسی منقش به تصویر یکی از رهبران مذهبی داغستان روسیه خبر داد.

خبرگزاری ایرنا: یک تارنمای روس از محرومیت ۴ ماهه عبدالرشید سعدالله یف قهرمان مسلمان روسیه و دارنده طلای المپیک و همچنین ۳ طلا و یک نقره جهان توسط اتحادیه جهانی کشتی به دلیل پوشیدن لباسی منقش به تصویر یکی از رهبران مذهبی داغستان روسیه خبر داد.

رشید بعد از کسب طلای پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان در قزاقستان و بعد از اینکه از سکوی قهرمانی پایین آمد، با درآوردن گرمکن خود تصویر منقش به این چهره مذهبی را نمایان کرد.

تانک روسیه ۴ ماه محروم شد

وی در فینال وزن ۹۷ کیلوگرم با شکست دادن شریف شریف اف از جمهوری آذربایجان به عنوان قهرمانی دست یافته بود.

رشید با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: السلام علیکم دوستان. با توجه به دریافت کامنت های زیاد و حمایتی تصمیم گرفتم در مورد شرایط دیسکالیفه شدنم (رد صلاحیت) مطلبی را منتشر کنم.

از قرار معلوم اتحادیه جهانی کشتی در رقابت های بزرگ قوانین سختگیرانه ای دارد و نمی توان در زمان حضور روی سکو لباسی منقش به چهره افراد سیاسی یا مذهبی بر تن داشت.

با این وجود برای من تفاوتی ندارد، امام شمیل برای من شخصیتی بزرگ، قابل افتخار و نمونه بوده و خواهد بود. این موضوع نگاه و البته آماده سازی من را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. از حمایت های شما سپاسگزارم. طبق برنامه فوریه شما را خواهم دید.

علاوه بر این، تارنمای wrestlingua در مطلبی، از محرومیت چهار ماهه این کشتی گیر را که به تانک روس ملقب است، خبر داد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج