بوی نامطبوع آرادکوه می‌تواند تا تهران منتقل شود؟
۹۳۵۶۴۲
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۶
۱۷۷۴۲
رئیس اداره محیط زیست شهرستان ری گفت: بررسی این که آیا بوی نامطبوع آرادکوه می تواند تا تهران منتقل شود یا نه نیازمند مدلسازی و کارشناسی دقیق است.

خبرگزاری فارس: عصر روز گذشته بوی نامطبوعی در بخش‌هایی از شهرستان ری منتشر شد و پس از آن اعلام شد که در مناطقی از مرکز تهران نیز بوی نامطبوعی منتشر شده است.

در همین رابطه زهره عبادتی رئیس اداره محیط زیست شهرستان ری اظهار کرد: تاکنون علت انتشار این بو مشخص نشده و اداره کل محیط زیست استان نیز اظهار نظر قطعی نکرده است.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان ری گفت: عصر دیروز پس از انتشار این بو در بخش‌هایی از شهرستان ری، دو تیم کارشناسی به منظور بررسی تشخیص کانون انتشار بوی نامطبوع به مرکز پسماند آرادکوه اعزام شد.

وی با بیان اینکه طبق بررسی کارشناسان، دیروز بوی نامطبوع در آراد کوه بسیار شدید بود، افزود: دیروز در مجتمع پسماند آرادکوه عملیات هوادهی پشته‌های کمپوست انجام شده است و وقتی پشته ها را هوادهی می‌کنند بوی شدیدی منتشر می‌شود.

عبادتی با اشاره به اینکه دیروز وزش باد نداشتیم، گفت: احتمال دارد به خاطر سکون هوا و نبود جریان باد، بو به سمت بالا پخش نشده و در حالت افقی تا شهرری آمده باشد اما چون بوی نامطبوع در تهران نیز منتشر شده است، نمی‌توان به طور قطعی آرادکوه را منشا اصلی بو عنوان کرد.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان ری ادامه داد: ما در پالایش آرادکوه متوجه بوی شدید آن شدیم اما اینکه آیا بوی نامطبوع آرادکوه می‌تواند تا تهران منتقل شود یا نه، نیاز به مدلسازی و بررسی دقیق کارشناسی دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: انتشار بوی نامطبوع در شهرری، باقرشهر، کهریزک و مناطقی از تهران بود که امروز به طور کامل از بین رفته است و فقط عصر دیروز به مدت چندساعت این بو منتشر شد.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1398/09/12
مدل سازی نمیخواد یک هفته تعطیل کنید معلوم میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
میخوان یه پول زیادی خرج کنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
این بوی کندی است که مسئولین با گران کردن بنزین به مملکت زده اند
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1398/09/13
سلام.مسیر باد بطرف شهرری جنوب غربی به شرق است و الان با بلند مرتبه سازی این موضوع باعث انحراف باد بطرف جنوبشرق وبسمت پاکدشت و....میشود در ثانی بوی ایجاد شده بیشتر به بوی مواد شیمیایی است نه ذباله!!!بوی قبلی مال کجا بود لطف کنید بیشتر توجه فرمایید شاید مربوط بفعال شدن گسلها باشد اگر به اینکار بود بو بایست بیشتر وقتها در شهرری که نزدیکتر است تا تهران احساس میشد در صورتی بوی سال قبل در مناطق شمال تهران بیشتر احساس شد.
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1398/09/13
این چه بوی بودارای هست چطوراین همه امکانات واین همه پرفسرودانشمنددرتهران نمی توانند منشاوعلت این بوراپیداکنند
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1398/09/13
خیر سرشون گندی زدن که بوش همه جا رو برداشته!!!
Iran, Islamic Republic of
07:40 - 1398/09/14
شاید بوی بد حرفای بیهودبعضی از این مسئولان باشه؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج