گیگز، گرت بیل را محدود کرد
۹۳۵۶۷۱
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۸
۲۰۳۸ 
وینگر رئال مادرید باید سرگرمی محبوب خود را در یورو ۲۰۲۰ کنار بگذارد.

خبرورزشی: انجام دادن بازی گلف برای گرت بیل در مدتی که مسابقات یورو ۲۰۲۰ در تابستان برگزار خواهد شد ممنوع شده است. رایان گیگز سرمربی تیم ملی ولز معتقد است که این ورزش می‌تواند به یک نوع اعتیاد برای بیل در زمان انجام وظایفش در تیم ملی تبدیل شود.

به گزارش sportbible، گرت بیل در ولز معمولا با وین هنسی و آرون رمزی گلف بازی می‌کرد. اما رایان گیگز ستاره مطرح تیمش گرت بیل را از گلف بازی کردن در زمان مسابقات یورو ۲۰۲۰ منع کرده است چرا که او می‌خواهد که مهاجم تیمش تمام تمرکزش را بر روی فوتبال بگذارد.

گیگز، گرت بیل را محدود کرد

سرمربی تیم ملی ولز نگران است که این نوسانات باشگاه‌ها باعث بازگشت یکی از مصدومیت‌های عضلانی که بر حرفه او تاثیر گزاشته است شود. گرت بیل که در رئال مادرید به دلیل علاقه بیشترش به گلف نسبت به فوتبال مورد انتقاد قرار گرفته بود در زمان تعطیلات در طول بازی‌های ملی کارهایش را منظم می‌کند.

وینگر ولزی از سوی هواداران رئال مادرید در چند ماه گذشته به دلیل وضعیت‌های عجیبش به دلیل حضور متعدد در بازی‌های گلف زیر آتش انتقادات بود. اخیرا عکسی منتشر شده بود که در آن پس از صعود ولز به یورو ۲۰۲۰، در حین خوشحالی بازیکنان گرت بیل پرچم کشورش را در حالی در دست داشت که روی آن نوشته شده بود " به ترتیب؛ ولز، گلف، مادرید ".

تیم ملی ولز در گروه A مسابقات یورو ۲۰۲۰ با تیم‌های ایتالیا، سوئیس و ترکیه در یک گروه قرار گرفته است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج