نقشه پلید شیاطین باغ برای ۲ دخترِ دانش‌آموز
۹۳۶۰۴۸
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۳
۳۳۲۴۵
دو دختر نوجوان در باغ خلوتی به دام سه جوان شیطان صفت افتادند و به سرنوشت شومی گرفتار شدند.

روزنامه خراسان: دو دختر نوجوان در باغ خلوتی به دام سه جوان شیطان صفت افتادند و به سرنوشت شومی گرفتار شدند.

یلدا که تصور می‌کرد در دنیای عاشق پیشگی به مرد رویاهایش می‌رسد، وقتی غافلگیر شد چاره‌ای جز التماس ندید، اما هیچ گوشی شنوا نبود. نخستین جلسه تحقیق از این سه پسر جوان با اتهام سیاه دیروز در دادگاه کیفری تهران برگزار شد.

روز شوم

یلدا و مریم باور نمی‌کردند دقایقی پیش هدف آزار پسران شیطان صفت قرار گرفته اند. آن‌ها فقط گریه می‌کردند! از همدیگر خجالت می‌کشیدند! مریم از این که داستان عاشقانه یلدا را گوش کرده است پشیمان بود و نمی‌دانست به خانواده اش چه بگوید! اگر پدر و مادرش می‌فهمیدند چه بلایی سر دخترشان آمده است یا او را می‌کشتند یا خودشان می‌مردند!

تنفر در وجود یلدا موج می‌زد! این که چطور عشق اش بازیچه پسر شیطان صفت بوده است، برایش قابل هضم نبود! نمی‌خواست باور کند روز‌های خوشش فقط یک خیال بود! به یاد التماس هایش افتاد و خنده‌های شیاطین باغ! باید انتقام می‌گرفت!

گزارش به پلیس

چندی پیش دختری آشفته و نگران به همراه مادرش نزد پلیس رفت و پرده از سرنوشتی تکان دهنده برداشت. دختر ۱۷ ساله که همه وجودش پر از بغض بود، جلوی چشمان مادرش رازی را فاش کرد که شنیدنش سخت بود، یلدا به تیم پلیس گفت: یک ماه پیش بود که با جوانی به نام امین در خیابان آشنا شدم. او وانمود می‌کرد پسر خیلی خوبی است. رفتارش هم طوری بود که تصور می‌کردم مناسب روز‌های تنهایی ام است.

ما چند بار با هم قرار ملاقات گذاشتیم! او مرتب ابراز علاقه می‌کرد و من باورش کرده بودم تا این که امین به بهانه این که تنها نباشیم و یک گروه چهارنفره شویم، از من خواست یکی از دوستانم را با دوست صمیمی او به نام فرید آشنا کنم. پیشنهاد خوبی بود من با همکلاسی ام به نام مریم صحبت کردم او هم تنها بود و پذیرفت با فرید آشنا شود.

او را سر قرار بردم تا با فرید ملاقات کند. وی ادامه داد: چند روز از این قرار‌ها گذشته بود که امین و فرید برای یک قرار چهارنفره من و دوستم را به سفره خانه دعوت کردند. قرار شد آن‌ها با ماشین مقابل مدرسه مان بیایند تا با هم برای تفریح به سفره خانه برویم.

یلدا با گریه گفت: من و مریم بعد از تعطیلی مدرسه بود که در حوالی دولت آباد سوار ماشین امین و فرید شدیم. قرار بود به سفره خانه برویم، اما آن‌ها بعد از چرخ زدن در خیابان‌ها به سمت خارج تهران حرکت کردند. پرسیدیم چرا سفره خانه نمی‌رویم؟ بهانه آوردند که چرخی در هوای سالم می‌زنیم. وقتی در جاده‌های خاکی جلوی در یک باغ ایستادند ترسیدیم، اما شنیدیم آن جا خطری نیست.

باز اعتماد کردیم. عجیب این که در آن جا یک مرد ۳۰ ساله به نام کیومرث منتظر ما بود. وقتی با او که نگاه‌های پر از معنایی داشت روبه رو شدم، فهمیدم من و دوستم به تله شیطانی پسران جوان افتاده‌ایم، همان جا خواستم من و مریم برگردیم، اما اجازه ندادند. باغ در جای خلوتی بود.

کیومرث سراغ من آمد. خواستم مقاومت کنم، اما کیومرث به زور من را که از ترس گریه می‌کردم به اتاق کوچکی در انتهای باغ برد. دختر دانش آموز به گریه افتاد و بعد درحالی که به سختی حرف می‌زد، گفت: کیومرث خواست آزارم دهد. ابتدا داد و بیداد راه انداختم. اصلا از مریم خبری نداشتم. او را صدا می‌زدم و گریه می‌کردم، اما کیومرث خونسرد بود تا این که به من شوکر زد. بی حال روی زمین افتادم. باز التماس کردم، اما توجهی نکرد و من را هدف نیت شومش قرار داد!

وقتی رهایم کردند با نفرت به آن‌ها نگاه می‌کردم. مریم هم آشفته بود و گریه می‌کرد، بعد سوار ماشین شان شدیم و نزدیکی خانه رهایمان کردند. من و مریم در ماشین فقط گریه می‌کردیم تا این که پیاده شدیم. مریم گفت که او را در آلاچیق آزار داده اند و هرچه گریه کرده است توجهی نداشته اند. از مریم خواستم به خانواده هایمان اطلاع بدهیم، اما نپذیرفت.

او گفت رازش را فاش نمی‌کند، اما می‌دانم او دچار مشکلات روحی می‌شود! من به خانه برگشتم و ماجرا را خیلی زود به مادرم گفتم، اما می‌دانم مریم از ترس خانواده اش سکوت کرده است و نمی‌خواهد شکایتی کند.

تایید پزشکی

وقتی شکایت دختر نوجوان پیش روی قضات دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت، یلدا به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان در گزارشی آزار و اذیت وی را تایید کردند.

بازداشت شیاطین باغ

پلیس به ردیابی پسران شیطان صفت پرداخت و دو جوان ۲۲ ساله را بازداشت کرد. در بررسی‌ها مشخص شد کیومرث که همسر و یک فرزند شش ماهه دارد به مکان نامعلومی گریخته است. تلاش برای ردیابی این متجاوز ادامه داشت تا این که ماموران وی را بازداشت کردند.

در دادگاه

نخستین جلسه تحقیق از متهمان دیروز در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران پشت در‌های بسته و غیرعلنی برگزار شد. در این جلسه دختر جوان درحالی که از مردان شیطان صفت ترسیده بود، در جایگاه به تشریح ماجرا پرداخت و برای شیاطین باغ اشد مجازات را خواستار شد. سپس امین، فرید و کیومرث به دفاع از خود پرداختند و جرمشان را به گردن یکدیگر انداختند. بنابه این گزارش، قرار است با تکمیل تحقیقات درباره این پرونده و پرس و جو از مریم، متهمان محاکمه شوند.

انتشار یافته: 82
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:12 - 1398/09/14
" سعید هم باید اعدام کنند .
پاسخ ها
اشکان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
دختر ردم دزدیدن بهش تجاوز کردن تو کدوم کشوری زندگی میکنیم کو اون امنته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
اعدام ،بعد از قطع عضو
Iran, Islamic Republic of
05:32 - 1398/09/14
خدا از تون نگزره الهی یک روز خوش نبینید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
نگزره اشتباه و غلط است، نگذره را اینجوری صحیح مینویسند اُفتاد،!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
افتاد افتاد افتاد
Iran, Islamic Republic of
05:37 - 1398/09/14
بی شرفای بی ناموس،اون دخترها هم صددرصد مقصرن اما این دو شیطان صفت کار کثیفی کردن باید شکنجه بشن پست فطرت های کثیف
پاسخ ها
کمال پاشا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
خودتی.مراقب حرفات باش والا...برداشت تو
ازمطلب برعکس است.
Iran, Islamic Republic of
05:40 - 1398/09/14
چاره راخودکردنی نیست،میخواستی آمریکابروی، ایمان وتقوایت ضعیف بوده ،چراباجوان نامحرم دوست شدی،خودت خواستی،،،،،
Iran, Islamic Republic of
05:40 - 1398/09/14
چاره راخودکردنی نیست،میخواستی آمریکابروی، ایمان وتقوایت ضعیف بوده ،چراباجوان نامحرم دوست شدی،خودت خواستی،،،،،
پاسخ ها
زیباکلام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
جمله بندی گنگ ومبهم است کاش دقت
کنی من که چیزی متوجه نشدم.
Iran, Islamic Republic of
06:07 - 1398/09/14
اعدام کنید ملت ببینند به خواهر مادرشان هم رحم نکنید
Iran, Islamic Republic of
06:14 - 1398/09/14
کرم از درخته دادا
پاسخ ها
مهتاب.
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
لایییک.
به شاپور خان از کرج
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
شاپور عزیز و گرامی، آخه این درختی که میگی کرم از اونه هیچ مداوایی، دارویی، پیشگیری، پیشگویی، راه چاره، راه نجات، راه رستگاری، نداره،!!! نميشه این درخت که کرم ازش می باره خشک کنن، یا بسوزانند، یا سمپاشی کنند تا کرم ها از بین بروند، آخه این چه جور کرمی است که اولی را دامنگیر میشه دومی می بینه می شنود باز دومی میره، دومی که گرفتار شد سومی و الا آخر، و عاقبت سر اینا به سنگ نمیخوره که بفهمند این راه و روش اشتباه است روزگار را سیاه می کند، واقعاً اینقده زیاد اتفاق می افتد که قبح و زشتی و پلیدی اون ریخته شده، قبلاً اگر کسی حتی می شنید نفس در سینه اش حبس میشد، امروزه روز اونقدر زیاد شده که باور کنید عادی بنظر می رسد، بخدا اگه قانون درستی باشد اینها که دختران مردم را اغفال میکنند باید اعدام بشن، قبلاً در طاغوت این همه فساد بخدا با اون همه آزادی وجود نداشت گروه های مقدماتی و دانشجویی پسر و دختر بصورت مختلط به روستاها می رفتند جهت کشیدن آب از چشمه ها، در کوه و کمرها و کارهای عمرانی بخدا اینقده تلفات و قباحت نداشت آخه مگه چی شده هیچکس به کس دیگری بجز سوءاستفاده و بهره برداری منفی کاری نمیکنه، آخر کی دیده دختر باجناق خود را اینطوری اغفال کنه همش کلک حقه و بدی و شر و فساد، آخه چرا بخدا دل آدم می ترکد، تکلیف بچه های یک ساله تا پنج ساله به بعد چی میشه؟؟ آدم حیران و مبهوت بدون جواب دق می کند بخدا، ببخشید به ولا دلم می خواد از حلقم بیرون بیاد، متاسفم متاسف مگر اینا با خواهر، دختر، دختر عمو و خلاصه خانواده آدم فرق داره هرکسی دچار اینگونه اشتباه بشه سنگین است، بخدا هزار بار مردن از اینطوری بهتره، ببخشید طولانی شد،
Iran, Islamic Republic of
06:28 - 1398/09/14
این آدم ربایان را اعدام نکنید شریک جرمید
Iran, Islamic Republic of
06:29 - 1398/09/14
کی دخترا میخوان عاقل بشن ابن همه مطلب در باره سواستفاده نوشته شد باز عبرت نمی گیرن بیچاره پدر و مادرشان
Iran, Islamic Republic of
06:48 - 1398/09/14
کرم از خودتون بوده دخترای نادان
پاسخ ها
به 06/48
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
کاربر محترم این هم از اون حرفهاست، یک نفر اسم پسرش کرم است و اسم دکتر هم کرم است میبره پسرشو و میگه، دکتر کِرَم کُرِم کِرَم کِرم داره،!!!
Iran, Islamic Republic of
06:56 - 1398/09/14
مقصر دخترانند که به راحتی فریب میخورند/اگر اول آشنایی با پسران موضوع را به والدین اطلاع می‌دادند این مصیبت به بار نمی آمد
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
مردان هار تقصیر ندارن
Iran, Islamic Republic of
07:24 - 1398/09/14
فقط اعدامهای مکرر قادر به جمع کردن این فاجعه دامنگیر خواهد بود
Iran, Islamic Republic of
07:25 - 1398/09/14
من 38 سالمه یه دختر محجبه18 ساله دارم خیای پایبند اصول اسلامیه خودم همه چیز رو براش جا انداخت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
ببخشید چرامادرش را تلاق دادی.
به. 07/25
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
ببخشید همه چیز را جا انداختی که چی بشه، دیگران نمی گذارند جلوی پسران و مردان را باید گرفت، دختران بیچاره که قربانی هستن، از قدیم گفتن، غوره، غوره را می بینه به آب می افتد، جامعه میشود گفت خیلی هاش فاسد شدن، مرد ی که زن و بچه دارد دختر فامیل خود را اغفال می کند حتماً خواندی، والا بلا بخدا جامعه اینجوری نبود من یادم اون وقت ها حیاط ها بزرگ بودن و اتاق ها دور تا دور بودن از پنج خانوار تا هفت خانواده در یک حیاط بودند، و معمولاً تابستان داخل حیاط روی تراس می خوابیدن حالا اگر همسایه ای زودتر بیدار می شد و می دید پتوی دختر یا زنی کنار رفته، روش را اون ور میکرد و یواش پتو را روی اون دختر یا زن می کشید، امروزه اعتماد به خواهر و برادر هم کم شده، قبح کارهای زشت ریخته شده، چرا؟؟؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1398/09/14
دختری که بدون شناخت با پسری دوست شوداخروعاقبتش همین است فقط باعابروی
پدرومادرشان بازی میکنند بدبخت پدرومادر
چکارکننددخترسخته کنترلش کنی اخرروزانه
چندین موردازهمین مشکلات درکشورپیش میاد خوبه دختران اینهارامیخوانند و درس عبرت نمی گیرند
پاسخ ها
اساکر
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
به م4
لاییک.اما کامنتت رابانگارش صحیح ومنصفا
نه بنویس بهتراست.وراجی خوب نیست.
بدون نام
United Arab Emirates
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
عقب مونده ها به پسراتون بگید تجاوز نکنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
می-عابرو اشتباه و غلط است، آبروی صحیح اینجوری مینویسند،
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
می-عابرو اشتباه و غلط است، آبروی صحیح اینجوری مینویسند،
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1398/09/14
خدا لعنتت کند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
کاربر محترم اساکر 19/33با سرکار موافقم حقیقتاً دلم پر بود از این همه فسق و فجور ببخشید، کاملاً موافقم طولانی بود،
Iran, Islamic Republic of
09:01 - 1398/09/14
آه حالم از همچین پسرایی بهم میخوره زورشون به یه بچه مدرسه ایی رسیده.شاید روزی با ناموس خودشون اینکار کنن
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1398/09/14
حقشون همینه دختری که بدون اجازه پدر ومادرش با پسری که فقط از روی ظاهر بپسندد باید منتظر چنین لحظاتی هم باشد اگر واقعا قصد ازدواج با ان پسر بود اول باید او را با والدین خود اشنا میکرد یا حداقل انها رادرجریان می‌گذاشت پس اول حقش بود وشاید اگر بانها تجاوز میشد درصورتیکه هنوز دختری داشت هیچ شکایتی هم نمی‌کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
موافقم
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1398/09/14
به خدا بایث تیکه تیکه مرد برشرف
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
این کلمه بایث درست نیست، بایست این شکلی است، و در این جمله کلمه باید یا بایستی نوشته میشد
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1398/09/14
با سلام خدمت دوستان عزیز در این مورد نظر شخصی بنده این است که این مورد خود دختران 80 در صد مقصر هستند لذا اگر دختری مشکل نداشته باشد هیچ وقت با یک مرد یا پسر جوان هم نشین نمی شود دختری که میاد می رود در باغ یا ویلایی عشق بازی می کنند توجه داشته باشید که کار بجای باریکی می کشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
کاملا درسته
ممدوح
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
احسن ت.این دو دختر بلهوس خودشان خیلی
مقصرند .چراقبل از رفتن به مادرش چیزی نگفته اما بمحض گرفتارشدن سریعا سراغ مادرش رفته یکی شان وماجرای پیش امده
رانقل کرده غافل ازاینکه مادر بی بندوبار وشل
ایمان باعث اینگونه مشکلات می شوند حال
کاش پدر دختر مادرش را طلاق بدهد وازمنزل
اخراج کند وزن سالم تر وپاکدامن بگیرد.
ممدوح
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
احسن ت.این دو دختر بلهوس خودشان خیلی
مقصرند .چراقبل از رفتن به مادرش چیزی نگفته اما بمحض گرفتارشدن سریعا سراغ مادرش رفته یکی شان وماجرای پیش امده
رانقل کرده غافل ازاینکه مادر بی بندوبار وشل
ایمان باعث اینگونه مشکلات می شوند حال
کاش پدر دختر مادرش را طلاق بدهد وازمنزل
اخراج کند وزن سالم تر وپاکدامن بگیرد.
بدون نام
United Arab Emirates
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
گند نزن به ریاضی مردان متجاوز
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
09/18کاربر گرامی والا بلا از وقتی که ازدواج سفید یا صیغه علنی و همگانی شد، اینگونه کارها شیوع پیدا کرد و فوراً آمار آن به اوج رسید ه است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
08/18-چه عشق بازی ای، اینا فقط میخوان یه کم تغییر روزانه بخود بدهند، شکم گرسنه ميدونه عشق چیه،!!! نه والا،
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
08/18-چه عشق بازی ای، اینا فقط میخوان یه کم تغییر روزانه بخود بدهند، شکم گرسنه ميدونه عشق چیه،!!! نه والا،
-
10:06 - 1398/09/14
اینجا بهشت متجاوزین است، یک عده تجاوز میکنند نمیشود ثابت کرد، یک عده تجاوز میکنند تازه شاکی هم میشوند، یک عده تجاوز میکنند پشتشون گرمه با سفارش وضمانت و اینور و اونور درمیرن، یک عده تجاوز میکنند اصلا شکایتی از آنها نمیشود، عده ایی هم هیچوقت دستگیر نمیشوند وووو،یعنی بهشت متجاوزین
پاسخ ها
عامو
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
هیدا جان با سرکار کاملاً موافقم، و با اجازه شما اضافه کنم که قوانین در اینخصوص واقعاً ضعیف عمل میشود، چرا، الله هو اعلم،
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1398/09/14
چه امنیتی داریم ، اصلا امنترین کشور دنیا رو داریم
Iran, Islamic Republic of
10:17 - 1398/09/14
دمشون گرم بدتر از اینها باید سرتون میومد دختران بی ادب را باید اینطور ادب کرد شما خودتون شیطان صفت هستین که توی این سن رفتین دنبال ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
جناب اهوازی ببخشید، در این سن آموزش سریالها و فیلمها محرک این اعمال هستند وانگهی وقتی دختر 9ساله عقد میشه 14-16تقریباً دوبرابر سن مجاز است مضاف بر اینکه این رسم صیغه نیز بی تاثیر نبوده است و حاشیه امن خانواده ها و بطور کلی اجتماع را به هم ریخته است،
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1398/09/14
خاک بر سرشون به خصوص اونی که زن و بچه هم داشته امیدوارم خدا نسل اینجور کثافتهای پلید رو از زمین برداره
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1398/09/14
گوه خوردین رفتید سوار ماشین غریبه شدید . کرم از خود درخته . ایران پر از نرهای وحشی .
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
پس فهمیدین نر هستین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
یک ایرانی، کاملاً با اینکه مرد هستم با سرکار موافقم و اینگونه نرها فقط برای دختران ساده دلی نر هستند و الا پویی از اخلاق و انسانیت نبرده اند، به احتمال زیاد خود این جور نر ها قربانی بوده اند،
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1398/09/14
الهی که به خاک سیاه بشینن ،به زمین گرم بخورن، دخترای احمق هر روز از این داستانا توهمین برترینها ذکر میکنن چرا عبرت نمی گیرین
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1398/09/14
چخبره
خدایا خودت برسان.
پاسخ ها
غلام نخست
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
جی برسونه ؟؟؟ ۱۷ ساله؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1398/09/14
پس این گوشی ها که در دستان هست اسباب بازی است ؟ این همه خبر در باره این گونه حوادث پخش میشه مگر نمی خوانید؟ چطور ممکن هست آدم اینقدر ساده لوح باشد ؟ چرا سوار ماشینش شدی؟ مگر محرم بودی؟
خود کرده را تدبیر نیست .
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1398/09/14
مجبور بودن با دوست پسراشون برن ؟؟؟ پس بچشن
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1398/09/14
خوب به سرتان امده دخترهای احمق بی شعور
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1398/09/14
افتخار دیگری برای مردان
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1398/09/14
لعنت به مرد سی ساله کثیف سن بالا ،کیومرث
Oman
18:44 - 1398/09/14
نظر من فقط اینه که ازطرف دختران بگویم خودم کردم که لعنت به خودم باد کسی دیگر مقصر نکنید
Iran, Islamic Republic of
21:06 - 1398/09/14
اونایی ک‌ میگین‌ کرم‌ از خوده درخته
حالا گیریم دخترا عقل ندارن ولی اون نامردا هم نباید اینجوری با ابروی یه خانواده بازی کنن
دیگه ب کی باید اعتماد کرد
United Arab Emirates
01:00 - 1398/09/15
مردان ایرانی تجاوز میکنن واسه ماسمالی میگن کرم از درخته حیوانات انقدر بی شرف نیستن
Poland
01:14 - 1398/09/15
نگید که بخاطر فضای بسته جامه اس و جوانا نمیتونن ازدواج کنن و فلان... اون پست فطرت 30 ساله که زن داشته... . فقط و فقط اشد مجازات.
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1398/09/15
نظرماهم مثل همیشه محو شده !!!!!!!! آدم از این تعجب میکنه وقتی تبلیغات یه چیز دیگه میگید!!! ام موقع عمل یکار دیگه انجام میدید!!!! جالبه که از بعضی از مسولین دروغگو هم بیزارید. (طوفان خنده ها)!!!!!
Romania
14:16 - 1398/09/15
از نظر من دختر ها بیشتر مقصر بودن البته ناگفته نماند که پسر ها هم بیشرف بودن
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1398/09/15
آزادی. آزادی همینه گشت ارشاد چیه رابطه پسر ودختری خوبه بذارید مردم آزاد باشند علی برکت الله
Iran, Islamic Republic of
20:29 - 1398/09/15
این چنین جنایت زیاد شد و من فکر میکنم قانون ضعیف اجرا میشه,اگه این افراد شیطان صفت میدونستن عاقبتشان اعدام است هیچ وقت فکر چنین جنایتی رو هم نمی کردن.
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1398/09/16
یعنی نظرات یه سری رو میخونم شک میکنم ایرانی هستن . بیشتر میاد برادران عزیز افغان باشند یا شایدم برخی دوستان غرب ایران که تو قومشون قتل ناموسی زیاده
متحجر و کوته فکر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج