بارش برف و باران در محور‌های ۶ استان
۹۳۶۱۵۴
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
۱۷۱۹۶
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای ۶ استان کشور خبر داد.

خبرگزاری فارس: سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان اردبیل بارش برف جریان دارد.

وی تصریح کرد:‌ در محورهای خوی - چالدران در آذربایجان غربی، اسالم - خلخال در گیلان و محورهای اهر - کلیبر، مرند - جلفا و تبریز - اهر در آذربایجان شرقی نیز بارش برف جریان دارد.

سردار رحمانی به بارش باران در اکثر محورهای استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و گیلان پرداخت و گفت:‌ در برخی محورهای مازندران و خراسان شمالی نیز باران می‌بارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به مه‌گرفتگی در اکثر محورهای استان خوزستان اشاره و بیان داشت: در برخی محورهای استان زنجان، کرمانشاه، گلستان و خراسان شمالی نیز مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده است؛ به رانندگان توصیه می‌شود که با چراغ روشن رانندگی کرده و فاصله طولی مناسب و سرعت مطمئنه را لحاظ کنند.

سرهنگ رحمانی به رانندگانی که قصد سفر به معابر کوهستانی و برفگیر را دارند توصیه کرد: تجهیزات زمستانی لازم را به همراه داشته و از سالم بودن بخاری خودرو و برف‌پاک‌کن اطمینان حاصل کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: در محورهای خلخال - اسالم و اردبیل - سرعین در استان اردبیل و محور اهر - کلیبر در استان آذربایجان شرقی تردد فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است؛ رانندگان به این نکته توجه داشته باشند و برای تردد در سه محور فوق حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج