دنیزلی دستیار نمی‌خواهد!
۹۳۶۳۹۸
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
۵۰۵۵ 
این روزها هواداران تراکتور نبود دستیار ایرانی را یکی از دلایل عملکرد ضعیف تراکتور از نظر فنی می‌دانند که طبق شنیده‌ها علی‌رغم درخواست باشگاه، دنیزلی علاقه‌ای به حضور کمک مربی ندارد.

خبرگزاری ایسنا: این روزها هواداران تراکتور نبود دستیار ایرانی را یکی از دلایل عملکرد ضعیف تراکتور از نظر فنی می‌دانند که طبق شنیده‌ها علی‌رغم درخواست باشگاه، دنیزلی علاقه‌ای به حضور کمک مربی ندارد.

ابتدای فصل، «ساکت الهامی» انتخاب کمیته فنی باشگاه برای دستیاری دنیزلی بود که با فشار تعدادی از هواداران، دنیزلی عذر الهامی را خواست و از آن روز به بعد بارها مدیریت باشگاه از دنیزلی درخواست کرده که گزینه‌ی داخلی و یا خارجی را به عنوان دستیار خود انتخاب کرده و به باشگاه معرفی کند که این سرمربی زیر بار این موضوع نمی‌رود.

طبق شنیده‌ها، طی هفته‌های اخیر بار دیگر مدیرعامل باشگاه از دنیزلی خواسته که با انتخاب دستیاران جدید کادر فنی‌اش را تقویت کند. همان کاری که باشگاه ماشین سازی با اضافه کردن ساکت الهامی به کادرفنی تیمش انجام داد.

هم اکنون مراد آیهان آیدین به عنوان مربی دروازه‌بانان و گوکهان سلیمان کارا اصلان به عنوان مربی بدنساز دو دستیار دنیزلی هستند و این سرمربی از یک آنالیزور ایرانی نیز برای تهیه فیلم آنالیز رقبایش استفاده می‌کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج