تالار پذیرایی در کوهسرخ کاشمر پلمپ شد
۹۳۶۵۶۳
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۵
۱۴۸۵۱ 
مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان کاشمر از پلمپ سالن پذیرایی در بخش کوهسرخ خبر داد و گفت: شب گذشته تعداد55 نفر از مهمانان یک مجلس عروسی در این تالار دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شدند.

خبرگزاری فارس: امیر افشار، مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان کاشمر اظهار کرد: به‌دنبال بروز مسمومیت تعداد زیادی از مهمانان یک مجلس عروسی در تالار شهر ریوش مرکز بخش کوهسرخ کاشمر با گاز مونوکسیدکربن، تیم کارشناسی مرکز بهداشت متشکل از کارشناس بهداشت محیط و بلایا و بیماری‌های مرکز بهداشت برای بررسی علت این حادثه به محل اعزام شد.

مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان کاشمر با اشاره به بررسی و بازدید تیم کارشناسی از این تالار یادآور شد: متأسفانه علت بروز این حادثه نصب نامناسب دودکش بخاری گازی در سالن پذیرایی گزارش‌شده است.

وی ادامه داد: دودکش بخاری با لوله و کلاهک به پشت‌بام متصل نبوده و به همین دلیل تهویه مناسبی انجام نمی‌شد.

افشار با تأکید بر اینکه شب گذشته تعداد 55 نفر از مهمانان مجلس عروسی در این تالار دچار مسمومیت گاز مونوکسید کربن شدند، ابراز کرد: با تنظیم صورت‌مجلس، سالن پذیرایی این تالار پلمپ شد و مالک تالار تا زمان رفع نقص و اخذ تأییدیه از آتش‌نشانی و اداره گاز حق بهره‌برداری از این سالن را ندارد.

گفتنی است پنج‌شنبه‌شب گذشته 55 نفر از میهمانان یک مجلس عروسی در تالار شهر ریوش مرکز بخش کوهسرخ دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شده بودند که خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
06:20 - 1398/09/16
'''' چرا دشمن ''' گازی '''' به عروسی ها حمله میکند?
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج