واکنش تند باشگاه نساجی به اظهارات تابش
۹۳۶۷۷۵
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
۵۷۶۱
باشگاه نساجی با انتشار بیانیه‌ای اظهارات مسعود تابش مدیرعامل سپاهان را «مضحک» و توهین به مردم قائم شهر دانست.

خبرگزاری مهر: تیم های فوتبال نساجی مازندران و سپاهان در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی 2 - 2 تمام شد. بعد از این مسابقه، مسعود تابش نسبت به داوری این بازی و همچنین وضعیت زمین تیم نساجی انتقاد کرد. تابش در این مصاحبه درباره بازی در قائمشهر گفت:" بازی در خانه نساجی شرایط خوبی نداشت، چمن ورزشگاه این تیم را حتی نمی‌توان گفت مصنوعی است. دوستان ما در باشگاه نساجی باید فکری به حال این زمین کنند. خود نساجی هم در آنجا تمرین نمی‌کند و امیدوارم به خاطر این بازی مصدومان جدیدی نداشته باشیم. زمین ما مشکلاتی دارد، اما انصافا آن را با زمین‌های دیگر مقایسه کنید."

باشگاه نساجی امروز شنبه با انتشار بیانیه ای پاسخ مدیرعامل سپاهان را به این شرح داد:

«امروز و چند روز پس از اتمام بازی جذاب، دیدنی و تماشاگرپسند نساجی مازندران و سپاهان شاهد اظهارات عجیب و تأسف برانگیزی از سوی مسعود تابش مدیرعامل باشگاه اصفهانی بودیم. ایشان گفته است چمن ورزشگاه شهید وطنی را حتی نمی‌توان گفت مصنوعی است، دوستان ما در باشگاه نساجی باید فکری به حال این زمین کنند، خود نساجی هم در آنجا تمرین نمی‌کند و امیدوارم به‌خاطر این بازی، مصدومان جدیدی نداشته باشیم.

به مسعود تابش باید بگوییم که حق با شماست، امروز حق دارید امکانات نقش جهان اصفهان را به رخ مردم فوتبال‌دوست، شریف و بی‌ادعای قائم‌شهر و مازندران و هواداران نساجی بکشید. سال‌هاست همه امکانات و بودجه دولتی فوتبال در اختیار امثال شما و تیم‌های اصفهانی به‌ویژه سپاهان بوده است. امروز شما باید هم استادیوم وطنی را به سخره بگیرید، چون درکی از کمبود امکانات نداشته و ندارید اما حتم بدانید اگر ما هم در قائم‌شهر و استان پراستعداد مازندران نصف امکانات شما را در اختیار داشتیم، ورزشگاهی بهتر و بزرگ‌تر از نقش جهان می‌ساختیم.

اگر بودجه دولتی به اندازه نصف سپاهان به نساجی و هوادارانش تعلق می‌گرفت حتم بدانید ما هم می‌توانستیم مدعی باشیم ولی نه پرادعا! در سال‌های اخیر همه شهرها و استان‌ها دارای استادیوم باکیفیت و استاندارد دولتی شده‌اند اما سهم استان پهناور و سرسبز مازندران به مراتب کمتر از برخی استان‌ها از جمله اصفهان بوده است.

اعتراضی هم نداریم و اتفاقاً خوشحالیم که همه شهرها و استان‌ها دارای ورزشگاه‌های استاندارد و بزرگ شده‌اند اما آقای تابش شما که رسانه‌ها را دعوت به رعایت انصاف می‌کنید، آیا خودتان انصاف را رعایت کرده‌اید؟ باشگاه نساجی مازندران توسط بخش خصوصی و توسط دو مالک تنها و بی‌ادعا اداره می‌شود، خبری هم از کمک‌های بی‌دریغ دولتی و ریخت و پاش در باشگاه نساجی نیست اما حداقل ما انصاف داریم، به تیم‌های رقیب (با هر امکاناتی)، رسانه‌ها، داوران و همه اهالی فوتبال احترام می‌گذاریم.

شما اگر انصاف داشتید، به‌جای زیر سئوال بردن عملکرد رسانه‌ها و داوران و برشمردن اشتباهات داوری علیه تیم خودتان، از اشتباهات سهوی داوری به ضرر حریف و گل آفساید سپاهان به نساجی هم سخن می‌گفتید. آیا اشتباهات داوری فقط علیه تیم شما بوده است؟ نساجی متضرر نشد؟ ما به رسم میهمان‌نوازی و به‌رغم خوردن گل آفساید که همه کارشناسان داوری متفق‌القول آن را تأیید کردند، سکوت کردیم اما به‌نظر می‌رسد خوبی که از حد بگذرد ...

باری، سکوت کردیم اما بی‌احترامی دیدیم، این گفتار و اظهارات سخیف هم بی‌احترامی به تیم ریشه‌دار نساجی است و هم هواداران میهمان‌نواز این تیم در قائم‌شهر و مازندران که نهایت محبت و مهربانی را درحق سپاهان و اعضای آن روا داشتند. البته شما که تشریف نداشتید! بگذریم، به احترام رفاقت و دوستی‌های مشترک، دو روزی سکوت کردیم بلکه امثال تابش خجالت کشیده و بس کنند اما زهی خیال باطل! مجبور شدیم برخلاف میل باطنی، جواب مدیرعامل سپاهان و صحبت‌های مضحکش را بدهیم که توهین مستقیم به فوتبال قائم‌شهر و مردم مازندران بود که امروز مهد فوتبال ایران است.

امید می‌رود مدیران فوتبال کشور قبل از اظهار نظرات عجولانه، اول کمی فکر کنند و بعد حرف بزنند تا انصاف و عدالت را رعایت کرده باشند. هر چند از چنین مدیرانی با چنان تفکراتی انتظار فکر کردن و بعد سخن گفتن، انتظار بیهوده‌ای است.»

انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1398/09/16
دمتون گرم دهان یاوه گویان رابستید
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1398/09/16
دمتون گرم دهان یاوه گویان راخوب بستید
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1398/09/16
دقيقا درست فرموديد. امكانات زياد و پول بادآورده دسترنج كارگران جرثومه هايي مثل تابش و شهرنويي پرورش ميدهد كه با مردم اصيل مازندران به درشتي صحبت كنند. آفرين به غيرت شما كه با امداد غيبي كميته داوران هم نتوانستن شكستتان بدهند.
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1398/09/16
با مافیا قوی قلعه نویی مساوی گرفتبن باز پرو بازی در میارین
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1398/09/16
کلا شله زرد جماعت همینه.خداوکیلی بهترین هوادار و ادما رو مازندران بخضوص قائم شهر داره بدون اغراق میگم .هر بازی تابش داره فک و دهنشو تکون میده دوبازی رو باید می باخت ولی انقد رو داره
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1398/09/16
انصافا جواب دندان شکنی بهشون دادین. انگار پول رو فقط برای اصفهان و تهران باید خرج بکنن، تازه افتخار هم میکنن.
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1398/09/16
دمتون گرم، جواب دندان شکنی بهشون دادین.
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1398/09/16
چیزی نمیشه گفت جز تاسف. پول بیت المال تو این مملکت توسط یک عده خاص هدر میره. اونوقت طلبکار هم هستن.
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1398/09/17
دمتون واقعا. گرم .. روشون کم کردید. . ولی اینا که از رو نمیرن .... اینا مقابل سرداران آبی که همه ملت دیدن چیشد. .. از رو نرفتن الان که دیگ جای خود داره. ... از همه هوچی گر تر خود تابش مدیر زردک معلوم نیست چی ميگه واسه توضیح ناکامی تیمش
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1398/09/17
کجای حرفای این بنده خدا توهین به مردم قائم شهر بود؟؟؟اینکه گفته چمن انجا خوب نیست،حرف بدی زده یا دروغ گفته؟؟اینکه مسولان استان شمالی عرضه ندارن که حق مردم این استان و بگیرن تقصیر تابش یا کس دیگه ست؟؟؟مسولان باید خجالت بکشن که چمن قائم شهر مصنوعیه،اینکه نساجی خصوصی ست باید مالکان ان اول زمین چمن درست حسابی و در حد مردم شریف قائم شهر درست کنن و بعد ادعای مالک بودن داشته باشن،اقایان جوری حرف میزنن انگار دارن منت میزارن که تیم و اداره میکنن،اقایان مالک شما عرضه ندارید وگرنه تمام دنیا بهترین در امد از فوتبال دارن اون هم تیمی با این همه تماشاگر
خواهش بیعرضکی خودتون لاپوشونی نکنید
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1398/09/17
نکنه اقایان انتطار دارن دود دم و هزاران افت زیست میحیطی کارخانهای فولاد و ذوب اهن مال مردم ان شهر باشه اما ی تیم فوتبال هم هزینه نکنن،شهرهای مثل اهواز و اصفهان و بقیه شهرهای صنعتی تازه داره ظلم بهشون میشه،کی گفته اون کارگری که تو دمای بالای۵۰ درجه جلو کوره وایستاده حق داشتن ی تیم فوتبال هم نداره؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج