پوگبا خواهان ماندن در منچستریونایتد نیست
۹۳۶۷۹۷
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
۳۲۵۹ 
پل پارکر، بازیکن سابق منچستریونایتد، معتقد است که پل پوگبا علاقه ای به ماندن در این تیم ندارد.

ورزش سه: پل پوگبا در سال 2016 از یوونتوس به منچستریونایتد پیوست. این ستاره فرانسوی با هدف کسب افتخارات و جام های زیاد راهی یونایتد شد اما تا به این جا نتوانسته قابلیت های خود را به خوبی نشان دهد. علاوه بر انتقاداتی که نسبت به مسائل فنی او شده بود، حالا شرایط بدنی او نیز مورد انتقاد قرار گرفته است.

پل پارکر، بازیکن دهه 90 شیاطین سرخ اما معتقد است که پوگبا تمایلی به ماندن در منچستریونایتد ندارد. او در این باره گفت: " فکر نمی کنم که پوگبا آینده بلند مدتی در یونایتد داشته باشد. بر این باور هستم که اتفاقات رخ داده در زمان مربی قبلی، شرایط پوگبا را تغییر داد. اطمینان خاصی به ماندن او ندارم و فکر می کنم که پوگبا خواهان ماندن در یونایتد نیست. یونایتد در مقطع فعلی به بازیکنانی نیاز دارد که تمام انرژی و توان خود را برای تیم به کار بگیرند."

پارکر در ادامه پیرامون انتقال 80 میلیون پوندی مگوایر به منچستریونایتد نیز گفت: " مگوایر تا به اینجا عملکرد خیلی خوب یا خیلی بدی نداشته است. او اما تا به اینجا نتوانسته قیمت بالای خود را توجیه کند. برای مثال در مورد فن دایک می توان گفت که او ارزش مبلغ پرداختی لیورپول را داشته است؛ حتی شاید بیشتر از آن! فکر می کنم که پرداخت چنین هزینه ای برای مگوایر نیاز نبود."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج