توصیه نیکبخت به فوتبالیست‌های جوان: ازدواج کنید
۹۳۷۳۹۹
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
۸۶۵۳
علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن سابق استقلال درباره رفتن استراماچونی از این تیم گفت: باید برای چنین مدیرانی که به خاطر صندلی و کرسی این باشگاه را نابود می کنند، تاسف خورد.

خبرآنلاین: علیرضا نیکبخت واحدی در گفتگو با برنامه "پشت صحنه" رادیو تهران درباره اینکه آیا این حق مردم است که از زندگی خصوصی سلبریتی ها مطلع باشند، گفت: زندگی خصوصی هرکس به خودش مربوط است. بسیاری از خبرهای زردی که در سطح جامعه پخش می‌شود و مردم می شنوند، خبرهای کذب است.

وی افزود: من اصلاً مشکلی ندارم که سلبریتی ها زندگی خصوصی شان را نشر کنند ولی نشر واقعی باشد. نه اینکه هر کس هر چه دلش می خواهد بگوید. من با این موضوع موافقم که واقعیات را به مردم انعکاس بدهیم. من وقتی در اینترنت جستجو می کنم می‌بینم تا به الان سه بار ازدواج کرده ام. این خنده دار و غیرقابل بخشش است و کاری هم نمی توانیم بکنیم. اگر رسانه می‌خواهد خبری به مردم برساند، خبر درست بدهد. نه اینکه هرچه دلش می‌خواهد بنویسد، مردم هم باور کنند و ما هم نتوانیم از آن تریبون شکایتی کنیم.

نیکبخت واحدی در این گفتگوی رادیویی اظهار کرد: الان اگر یک فرد معروف بخواهد شکایت کند، چقدر باید این راه‌های دادگاه را برود. من برایم یک بار این اتفاق افتاد و وقتی یک پی‌گیری کوچک کردم، به نتیجه رسیدم. اما واقعا وقتی در این راهروهای دادگاه می‌روی همه به چشم مظنون نگاهت می کنند و نمی‌دانند که خودمان برای شکایت آمده ایم.

وی ادامه داد: من از زندگی خودم خیلی راضی هستم. متاسفانه افرادی در مسیر من قرار گرفتند که نمی‌توانستند موفقیتم را ببینند. مقصر هم خود من هستم که ان‌ها را به زندگی‌ام راه دادم. به نظرم من زندگی اشتباهی نداشتم اما آدم های اشتباهی و به ظاهر دوست در زندگی‌ام بودند. اگر به عقب برمی‌گشتم همه آنهایی که در ظاهر دوست بودند را کنار می گذاشتم و در به پیشنهادی که از اسپانیا داشتم جواب میدادم.

وی درباره ماجرای فساد در ورزش بیان کرد: درباره فساد مالی در تمام دنیا اتفاقاتی در مدیریت می افتد اما در کشور ما توانسته اند کنترلش کند. درباره فساد مدیران، من خیلی از مدیران را دیدم که فساد داشتند و برای باشگاه‌ها مشکل درست کردند. به جرأت می‌توانم به شما بگویم که شما اگر یک مدیر عامل موفق را در کنار یکی از مدیرعاملان باشگاه‌ها بگذارید، مدیرعامل باشگاه را بیشتر می شناسند تا مدیرعامل موفق. پس خیلی از مدیران به خاطر شهرت و اسم و رسم وارد فوتبال می‌شوند که هم فوتبال را نابود می کنند و خودشان را.

نیکبخت واحدی گفت: آدم هایی هستند که به خاطر شهرت همه کار می کنند. من از شهرت،کمال لذت را برده ام و مردم انقدر به من لطف داشته اند که اگر دوباره به دنیا بیایم همین رویه فوتبال را پیش می‌گیرم. متاسفانه ما که بله قربان گو نبودیم باید بیرون گود باشیم. شما اگر نگاه کنید می بینید مربیانی که بله قربان گو هستند، از این تیم به آن تیم منتقل می‌شوند.

وی در این گفتگو مطرح کرد: توصیه من به فوتبالیست‌های جوان این است که اول یک مدیر برنامه‌ خوب داشته باشند چون می‌تواند باعث پیشرفتشان شود و دومین مسئله که پیشنهاد می‌کنم ازدواج زودهنگام است.

بازیکن سابق استقلال درباره رفتن استراماچونی از این تیم گفت: متاسفم برای چنین مدیرانی. فوتبال یکی از دلخوشی‌های مردم است و استقلالی ها الان دارند نتیجه خوبی می گیرند. این مربی آمد و این تیم را متحول کرد. باید برای چنین مدیرانی که به خاطر صندلی و کرسی این باشگاه را نابود می کنند، تاسف خورد.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
France
12:20 - 1398/09/18
فقط مونده بود تو نظر بدی اگه راست مبگی دستتو بکش تو سر کچل خودت
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1398/09/18
نیکبخت آخه تو چه خری هستی که به جوانها توضیح بدی. ازد واج کنن تخم مغولی چرا خودت. ازدواج نکردی. بچه عبد. بروش تو. رختکن. که. یادت. نرفته. عبد خواست. با بند کفش. خفه. کنه زر زیادی. نزن شیشه. فروش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج