جلالی: گل‌محمدی را سرمربی تیم ملی کنید
۹۳۷۵۲۴
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
۵۸۱۷
سرمربی گل‌گهر سیرجان گفت: بازیکنان پرسپولیس تیم قدرتمندی را تشکیل داده‌اند. باید روبه‌رو این تیم سنجیده و بدون اشتباه ظاهر شوید.

ایسنا: مجید جلالی، سرمربی گل‌گهر سیرجان بعد از ظهر دوشنبه در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر پرسپولیس در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: برای این بازی وقت بیش‌تری گذاشتیم. ما در خیلی از زمینه‌ها پیشرفت کردیم اما وقتی نتیجه نگیریم، هیچ کدام از این‌ها دیده نمی‌شود. امیدوارم به نتیجه برسیم چون پیشرفت ما کاملا محسوس است.

او ادامه داد:‌ پرسپولیس تیم بزرگی است و بهترین بازیکنان را در اختیار دارد. آن‌ها مهدی ترابی را دارند که من تعجب می‌کنم چرا در تیم ملی نبود. مجموعه بازیکنان پرسپولیس تیم قدرتمندی را تشکیل داده و باید روبه‌رو این تیم سنجیده و بدون اشتباه ظاهر شوید و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

جلالی درباره حضور گادوین منشا در گل‌گهر گفت: ما صحبت‌هایی انجام دادیم اما هیچ چیز معلوم نیست. یک بازیکن خارجی و یک بازیکن دیگر با هزینه خودشان به ایران می‌آیند و اگر مورد تایید من باشند جذب می‌شوند.

او درباره بازیکنان خارجی گل‌گهر که از تیم خارج شدند، گفت:‌ آن‌ها به درد تیم نمی‌خورند و در بازی‌هایی که انجام دادند، این را نشان دادند.

جلالی درباره استفاده از مربی‌ ایرانی برای هدایت تیم ملی گفت: من اگر در فدراسیون تصمیم گیرنده بودم، بدون هیچ وقفه‌ای یحیی گل‌ محمدی را سرمربی تیم ملی می‌کردم و تماما از او حمایت کردم. ما باید داخلی‌گریزی را کنار بگذاریم و از مربی‌های ایرانی حمایت کنیم. شما اگر به ۱۵ سال پیش برگردید، یک داخلی گریزی بدی وجود داشته و برای این هم برنامه‌ریزی شده. خود مربی‌ها هم تاثیر گذار بودند و این که در اذهان مربی‌ خارجی خوب نشان داده شود، تمهیداتی چیده شده بود.

او درباره بازیکنان خارجی بی‌کیفیتی که به لیگ برتر می‌آیند گفت: دلیل آمدن بازیکنان خارجی بی‌کیفیت را خودتان می‌دانید.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج