فرکی: حق ما پیروزی مقابل استقلال بود نه تساوی
۹۳۷۶۱۴
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵
۶۱۹۵
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: حاضر بودیم هر کجایی که بازی‌مان مقابل استقلال برگزار می‌شود به میدان برویم.

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: حاضر بودیم هر کجایی که بازی‌مان مقابل استقلال برگزار می‌شود به میدان برویم.

حسین فرکی پس از تساوی 2 - 2 تیمش مقابل استقلال ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در نشست خبری قبل از بازی هم اعلام کردم ما 10 درصد در شهر قدس میزبان هستیم و 90 درصد استقلال که در ظاهر میهمان ماست. با این حال با تغییر محل بازی از شهر قدس به ورزشگاه آزادی آن هم چهار پنج ساعت پیش از شروع بازی، فضای خوبی در تیم ایجاد نمی‌شود.

یک روایت هم در خصوص تغییر ساعت وجود داشت که ما یک جلسه مهار سختی را برگزار کردیم. البته این اتفاق برای‌مان تازه نیست و دو بازی ما پیش از این لغو شده بود و نگران بودیم، این بازی هم لغو نشود و حاضر بودیم هر کجایی که بازی برگزار می‌شود، به میدان برویم، به این دلیل که ممکن بود در آینده تبعات این مسئله یقه ما را بگیرد.

وی در ادامه افزود: برای اولین بار در زمانی که ما یادمان است، مکان یک بازی از محلی به محل دیگر تغییر می‌کند، آنهم مقابل تیم صدرنشین که بازیکنان خوبی دارد و وقتی هم مربی آنها نیست، نمی‌دانستیم که چه شرایطی در بازیکنان حریف وجود دارد که آیا انگیزه آنها بهتر می‌شود یا روحیه‌شان کاسته خواهد شد. آن‌هم در ورزشگاه آزادی که ما میهمان شدیم، در حالی که میزبان بودیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان خاطر نشان کرد: حق ما نبود که در دقایق آخر بازی به مساوی برسیم. حق ما پیروزی بود. در نیمه اول چهار موقعیت تک به تک، ضربه سر و... داشتیم. در نیمه دوم هم موقعیت‌هایی داشتیم که متأسفانه گل خوردیم، اما با تغییرات و تعویض‌ها در حالی که حق‌مان برد بود، به مساوی رسیدیم.

با این حال بازیکنانم عملکرد خوبی داشتند و امیدوارم در بازی هفته آینده مقابل سپاهان بتوانیم تیم را آماده کنیم تا بازی خوبی انجام بدهیم. وعده بازی زیبایی را داده بودیم که به نظرم بازی خوبی بود و شاید هیچ تیمی مانند ما مقابل استقلال بازی نکرده بود که عملاً هیچ موقعیتی به جز همان دو گل به آنها ندادیم. آماده بازی‌های بعدی می‌شویم و البته دو بازی عقب افتاده هم داریم که باید ببینیم چه زمانی برگزار می‌شوند.

فرکی درباره اینکه بازیکنان پیکان با وجود موقعیت‌های خوبی که داشتند چرا در ضربات آخر بی‌دقت هستند و آیا نیاز به تمرین بیشتر نیست، گفت: این موضوعی است که نمی‌توانیم تمرین کنیم. وقتی 10 روز است که تیم‌مان بازی نمی‌کند و از شرایط مسابقه خارج می‌شود، شرایط همین است.

ما در لیگ و جام حذفی بازی کردیم، اما دو بازی‌مان لغو شد. در شرایطی هم که الان داریم به دلیل شرایط جوی، بارندگی یا آلودگی هوا هم در سالن تمرین می‌کنیم و شرایط تمرینی نداریم. ما باید در شرایط مسابقه قرار بگیریم و اگر بازی هم نمی‌کنیم باید خوب تمرین کنیم که شرایط تمرینی هم نداریم.

وی در پاسخ به این سؤال که تیم پیکان در رده خوبی قرار ندارد و در شرایط فعلی هم هیئت مدیره باشگاه تغییر کرده است، گفت: در خصوص سؤال دوم اجازه بدهید خارج از قوانین به جز مسائل فنی صحبتی نکنیم. در مورد سؤال دوم باید بگویم ما 14، 15 بازیکن داریم و با توجه به بودجه‌ای که داشتیم تیم را بستیم و باشگاه در جریان است که ما با چه مبلغی تیم را بسته‌ایم.

ما به جز بازی با ذوب‌آهن که خوب نبودیم و یک نیمه از بازی با شهر خودرو، در سایر بازی‌ها خوب بودیم. با این حال در بازی‌هایی که خوب بودیم، موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم، درست مانند بازی امروز که موقعیت‌های زیادی از دست رفت. ما باید شش امتیاز بیشتر از امروزمان امتیاز داشتیم و دو امتیاز را هم از دست دادیم.

با بدشانسی این اتفاق رخ نداده است و ما باید تلاش کنیم تا بهتر شویم. باید استراتژی‌مان را دنبال و تیم را تقویت کنیم. این پروسه هم زمان‌بر است، اما نگاه‌مان به آینده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج